Kutu süt!!!!

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve KBY tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : KBY
  1. KBY

KBY Yupukçuk böceğimmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar,oğlum 9 aylık we kahwaltı öğünü peynir,yumurta sarısı,bebe bisküwisi we pekmez karışımı.bu karışımı cıvık hale getirmek için ben kaynamış su kullanıyorum.bebe bisküwisi olduğu için içinde.e bunu ben normal pastörize sütle ıslatsam olur mu acaba?doktor 1 taşa kadar önermiyo sütü ama ben direkt wermicem sadece yumuşatmak için kullanıcam olur mu acaba?bi zararı olmaz dimi?

2. 17 Şubat 2010
  3. papatyass

papatyass Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    yok canım merak etme bişi olmaz ama mümkünse günlük süt kullan.benim oğlum da 9.5 aylık ben direkt süt bile veriyorum.mamayı bıraktık artık.gayette mutluyuz.

4. 17 Şubat 2010
  5. KBY

KBY Yupukçuk böceğimmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ewet şu gdoları duyar duymaz bıraktım ben ne dewam maması ne de kaşık maması weriyorum.dışardan bi bebe bisküwisi alıyorum.

6. 17 Şubat 2010
  7. eness

eness Avoncu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    bana da herseyı yasaklamak sacma geldı tmm bazı seyler gercekten verılmemelı ama süt gerekiyor.ben ogun oalrak da veriyorum,süt yerine mama kullanmak daha zararlı gbı.ben de sute karsıydım ama yasayarak bazı seylerı gordum.bu arada kahvaltı karısımında yumurta varsa süt katmamalısın ıhlamurla yapabılırsın

8. 17 Şubat 2010
  9. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    pınar ilk adım sütü varmış. 6. aydan sonra içirilebiliniyormuş. ondan mı veriyorsun canım? ayrıca bebişin kaç aylık?

10. 18 Şubat 2010
  11. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım ben pınarın 6-12 ay arası bebekler için vanılyalı ve muzlu olmak üzüre 2 çeşitli olarak var ben kullanıyorum her yerde bulunmuyor ama büyük marketlerde var ayrıca benım oğlum gecede bu sütü içiyor, ayrıca kahvaltısını gün aşırı ceviz badem ve fındık katıyorum onları makinadan geçirip karıştırdım hergün 1 kaşık hersabah atıyorum + 1 tatlı kaşığıda zeytinyağı katıyorum benım oğlumda 8 aylık hem bağırsakları çalışıyor hem yararlı , ceviz,badem,fındıkda beyin gelişimi ve enerji veriyor tavsiye etmek istedim ..Ayrıca günlük süt kullanabilirsin yağı alınmış sütte olabilir sadece kalsiyum bakımından ..kolay gelsin