Küvezdeki bebeğim için lütfen dua edin

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve smyrna965 tarafından 5 Ekim 2010 başlatılmıştır.

5 Ekim 2010
    Konu Sahibi : smyrna965
  1. smyrna965

smyrna965 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    28 eylülde 36 haftalık doğum yaptım. ama 28. haftadan beri erken doğum sancıları çekmem nedeni ile dokuz eylül hastanesine sürekli yatış yaptım ve sancılarım durduruldu. 36. haftadaki sancılarım durdurulamadı sezeryan ile acil bebek alındı. genel anestezi almak zorunda kaldım çünkü kan sulandırıcı iğne oluyordum planlı sezeryan olmadığı için iğneyi kesme vaktim olmadı bu durumda epidural yapılamadı.
    2650 kız çocuğu dünyaya getirmişim çünkü görmedim. önce bebeğin durumu iyiymiş ama sonra solunum zorluğu çekmeye başlayınca küveze alınmış. birkaç güne kadar düzelir dendi. ama 2 gün sonra bebek küvezde nöbet geçirmiş. durumu kötüleşmiş. egg si kötü çıkmış. bu haberi duyunca yıkıldım. kabus gibi günler geçirdim. bu gün emara girdi bebeğim emar sonucu iyi dediler ama şu anda ilaç veriyorlarmış nöbet geçirmesin diye. nöbetin sebebi araştırılıyor. bugün beni yoğun bakım kıyafeti giydirip bebeğimin yanına soktular. çok güzeldi emara girerken uyuttukları için uyuyordu.
    Ne olur bizim için dua edin. Hayatımın en zor günlerini yaşıyorum çok korkuyorum.

2. 5 Ekim 2010
  3. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Dualarım minik bebeğinle cnm.. Allah ım şifasını versin :Saruboceq:

4. 5 Ekim 2010
  5. nihal1979

nihal1979 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    burçin beklemenin ne zor olduğunu bilirim... benim oğlum 65 gündür küvezde... dilerim kızını sağ salim kucağına alırsın... dualarımız seninle ve kızınla...

6. 5 Ekim 2010
  7. smyrna965

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Allah şifa versin hepimizin yavrularına. Teşekkür ederim.Allah kimseyi evladı ile sınamasın.çok zormuş.

8. 6 Ekim 2010
  9. efsane_

efsane_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardımcın olsun.sende bebeğini bekleyenlerin arasına girdin.Allah hepimizi yavrusuna kavuştursun.

10. 6 Ekim 2010
  11. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun küvezde beklemek kadar zor bişey yok bende 1 ay kızımı bekledim zor günlerdi ama şimdi kucağımda ve o günleri unuttum sende benim gibi unutacaksın allah sağlık versin

12. 6 Ekim 2010
  13. syuzan

syuzan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Alah tez zamanda şifa versin dualrım sizinle...

14. 6 Ekim 2010
  15. beybi34

beybi34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sabır versin bebişini tez zamanda sağ salim kollarına nasip etsin korma ve bişey olmayacağına inan sonucunu bilemeden beklemek kadar zor bişey yok benim bebişimede ilk başta kör olabilir demişlerdi her küvezinin başına gidince gözlerine bakamıyodum ağlayıp dönüyodum sonraa kendime dedimki varki kör olsun bukadar yaşadıklarından sonra bu da sınavının bir parçası ne yapıcaksın isyan mı edicen onun suçune kör bir çocukta olsa onunla hayatım şekillenicek hayatımın artık bir parçası ve bundan sonra ağlamadım çok dua ettim bebğim geliştikçe kilo alımı arttıkça ve haftasını tamamladıkça hiçbi sorunu kalmadı ameliyat bile olmadı şükürler olsun Allahıma herşey onun eksiğiylede eksiksiz de verse verende alanda o ona sığın ve iyi olcağına inan ben hastanedeyken bi çocukta aynen öyle olmuştu ve tedavi ettiler 10 gün sonra bi sorunu yok dediler ve sağlıklı bi şekilde gönderdiler seninkide öyle olur inşallah sen yanında kalmıyomusun kalman daha iy değilmi çünkü benim dediğim bebğin annesi yanındaydı ve sürekli emziriyodu bebbğini

16. 6 Ekim 2010
  17. smyrna965

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ne yazık ki kalamıyorum sadece bir kere görmeme izin verdiler. günde iki kere süt götürmeye gidiyoruz. babası dün akşam gittiğinde ağlıyormuş. o ağlıyor ve ben hiçbir şey yapamıyoum. nöbet tekrar gelmesin diye ilaç veriyorlarmış. şimdi yavaş yavaş o ilacı keseceklermiş. Rabbim yardım etsin bi daha olmasın. Allah hepimize güç kuvvet versin. Sağlıklı sıhhatli versin kucağımıza.

18. 7 Ekim 2010
  19. bjcaksontr

bjcaksontr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok üzüldüm allah yardımcınız olsun mnik bebeğe acil şifalar diliyorum