kuyruk sokumu ağrısı çekiyor musunuz

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve symslow tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : symslow
  1. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar aranızda kuyruk sokumu ağrısı çeken var mı ben 2 ayı aşkındır bundan muzdaribim.öyleki sert bir zeminde oturduysam ve gece farkında olmadan sırt üstü yatmışsam sağıma ya da soluma dönemiyorum kıpırdatamıyorum kendimi.bu tür ağrıların hamilelikte normal olduğu söylendi bana hep lütfen bu ağrıyı çeken var mı aranızda doktorunuz ne söyledi deneyimleriniz neer paylaşır mısınız

Gofrak bunu beğendi.
  2. 6 Kasım 2008
  3. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canım yerde oturmamaya çalış,
    yerde oturman gerekiyorsa yumuşak bir mindere otur,
    kanepede bile aynı pozisyonda oturma

4. 6 Kasım 2008
  5. Halay

Halay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende kuyruk sokumu ağrısı uzun süre oturduğumda oluyor.Özellikle akşama doğru. Ama yürüyüş iyi geliyor. Geçmiş olsun.

6. 6 Kasım 2008
  7. eflatun20

eflatun20 huriye=ismet anıl Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende de oluyor canım bir de bilgisayarbaşı çalışıyorum zor oluyor hamilelikte normal diye okuduğum için doktoruma da sormadımne yapcaz bilmiyorum

8. 6 Kasım 2008
  9. efeecem

efeecem Guest

bendede aynısı var sabahtan akşama kadar pc başında oturuyorum hamişlikten bunların hepsi geçecek ama bizde geçicez galiba vücut doğuma yavaş yavaş hazırlandığı içinmi oluyo bilmemki birde erkek bebişleri olcak olanlar daha çok oluyo galiba fisfisfis

10. 6 Kasım 2008
  11. xsxehla

xsxehla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım öncelikle geçmiş olsun o agrıyı ben bilirimsenağlamainsan sagından soluna dönemiyo yattımı kalkamıyo ama merak etme geçici bişey bu dogumdan sonra geçecek.bende kuyruk sokumu egilmesi oldu gebeligimde dogumdan sonra geçti ama çok dikkatli ol sert zeminlerde uzun süreli oturma Allah şifa versin:Saruboceq:

12. 7 Kasım 2008
  13. 0612agapi

0612agapi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben genelde temizlik yapınca ya da çok yorulunca oluyor. Doktor dinlenmeyi önerdi, dinlenince geçiyor. Ağırlık belde olduğu için dikkatli olmak gerekiyor. Geçmiş olsun

14. 20 Kasım 2008
  15. karadut78

karadut78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bi bende var sanıyodum :1shok: o kdr çok acı çekiyorum ki !!!!!!!!!!! ama hiç bişey yapamıyorum. işim icabı hergün pc başında oturuyorum, wc ye kalkıcak olsam ağır ağır acı çeke çeke kalkabiliyorum senağlama , yatak ta dönemiyorum senağlama yok bunun bi çaresi değilmi :a015:

16. 20 Kasım 2008
  17. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım sanırım doğurana kadar böyle gidecek bu ağrılar sen kaç kilosun benim kilo fazla acaba ondan mı bu kadar ağrıyor benimki

18. 21 Kasım 2008
  19. karadut78

karadut78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Canım sanada geçmiş olsun! Evet bencede kilolarımızdan kaynaklanıyo bu durum 28 haftalığım ve 83 kiloyum ondan sanırım:çok üzgünüm: