Kuzenim bana aşık bense bilmiyorum... Yardım edin lütfen

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mehabbet tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : mehabbet
  1. mehabbet

mehabbet Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu konuyu başka bi bölümde açtım ama buranın en uygun yeri olduğunu anladım. benim derdim amcaoğlu ile aramızda bi türlü adını koyamadığım bi ilişki yaşamak.bu durum kimilerine iğrenç gibi gelebilir ama anlıyorum çünkü yaşamadan önce bende çok karşıydım halada karşı çıkıyorum ona olmaz diyorum şuan askerde ve biz sevgili gibi hergün konuşuyoruz ve çook şey paylaşıyoruz . Aileler bu durumu şiddetle karşı çıkar ve kimse benden böle bişi beklemezdi duysalar şok olurlar o derece bana karşı bi durumdu ama çook büyük konuştum ve süreç buraya kadar geldi . kimseler duymadan bu olayı kapatmaya çok çalıştım ama kopamıyoruz helede o askerdeyken ona bişi olursa suçluluk yaşamakdan korkuyorum . eğer akrabam olmasaydı gözüm kırpmadan evlenirdim onla o derece yanında mutluyum ama bu onun bana olan büyük aşkından etkilenmekmi bilemiyorum. ben üni mezunuyum o ise lise bu çok problem değil benm için ama çevrem onu bana yakıştırmaz . biz onla beraber falan büyümedik daha bi iki yıldır samimi konuşuyodukki olay buraya geldi napıcamı şaşırdım . bi ömür boyu yüzyüze bakmak kötü bi durum ya onun gibi sevgiyi bulamazsam ve pişman olursam diye korkuyorum

2. 9 Temmuz 2010
  3. chucky

chucky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

Canım akraba evlilikleri çok büyük bir risktir biliyosun diimi.. Yanı ne bılım bnce olmıcak bısey gıbı gelıyor bana yinede herkesin aile yapısı ayrıdır tabıkıde.. benım ıcın amcacocugu demek kardes demek. ama bu durumda evlılıge norrmal bakan aılelerde var..

4. 9 Temmuz 2010
  5. mehabbet

mehabbet Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizde normal bakmıyolar bilmiyorumki belkide yasak olduğundan mı böle daha yaklaşıyoruz birbirimize ama nasıl atlatırım onu bilemiyorum

6. 9 Temmuz 2010
  7. misspinky

misspinky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    akraba evlilikleri risk değildir ,, akraba evliliklerinden doğacak çocuk risktir canım ,,evlenirseniz bile cocuk yapmamanız lazım

8. 9 Temmuz 2010
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.234
    Ödül Puanları:
    463
    sadece arkadaş kalsanız olmaz mı, illa ilişki yaşamak durumunda değilsiniz, madem ailelerde karşı çıkar belkide bu karşı çıkış yüzünden yaklaşacaksınız, ben hiç mutlu bi kuzen evliliği görmedim açıkcası

10. 9 Temmuz 2010
  11. mehabbet

mehabbet Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya onu o kadar ii tanıyorumki inanın sadece akraba olmasaydı keşke diyorum yoksa çok mutlu olabilirdim

12. 9 Temmuz 2010
  13. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    pek çok konuda anlaşıyor olabilirsiniz...o sana yaklaşdıkça veya sen ona bu ilgi
    ikinizinde hoşuna gidebilir...ama çok iyi anlaşan çift yerine dost da olunabilir...
    ama bu tamamen alışkanlık olmuştur belki çevrenizdeki diğer erkeklere
    dikkat ederseniz yanıldığınızı anlayabilirsiniz.

14. 9 Temmuz 2010
  15. mehabbet

mehabbet Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklı olabilirsiniz belkide şuann etrafımda sadece o olduğundan öle gelio olabilir inanın ben burda ona bişi hissettiğimi söylüyorum ama ona açık açık diyorum sana aşık değilim diye ki daha fazla ümit vermim diye hoş davranışlarım fazlaca ümit veriyodur ama bana çok bağlı anlatamam çok ii bi insan kalbi temiz bi kere . askerde neler çektiriyorum belki benden soğur diye ama nafile hakkına da girmek istemiyrm ben unutabilirim belki ama onun helede hep yüzyüze bakacakken unutacağını sanmıyrm. :KK43:(

16. 9 Temmuz 2010
  17. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bizde 7 kusak arada olmadan evlenilmez .. Bende cok karsıyım akraba evliliklerine .. Kardes gibi büyüyen insanların birbirlerine farklı duygular beslememesi gerekir .. Benim cocugum la kardesimin cocugu kardestir ..Cok fazla yorum yapıp yanlıs anlasılmak ta istemiyorum ..

Bence hissettigin sey ask degil ve hemen bu yoldan geri dönmelisin ..

18. 9 Temmuz 2010
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    akraba evliliklerine karşıyım. siz 2 kardeşin çocuklarısınız. nerdeyse aynı kanı taşıyorsunuz. bana ters. ama bu ülkede bunlar yaşanıyor mu evet. ama bana ve yetiştirişime aykırı..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.