Kuzenim & Nişanlım !

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve busem91 tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Eylül 2010
    Konu Sahibi : busem91
  1. busem91

busem91 Guest

20 güne evleniyoruz ama ben sürekli nişanlımın gözlerinin hareketlerini takip etmekten sıkıldım

Kuzenimle olayı şöyle ; Kuzenimin 2 senelik beraberliği vardı(18 yaşında) 4müz buluşalım dediğimde ne gerek var demişti.2senelik beraberliği bittikten sonra hadi 3müz buluşalım demeye başladı :)) Daha sonra nişanlımı facebooktan ekledi.İnsan hisseder ya kendini göstermeye çalışıyor bellide ediyordu.Kavga etsek çok seviniyor evlenmemizi istemiyor.

Ve gelelim asıl konuya

Geçen gün nişanlımla tartışma yaşadık.İşte ben dedim ki arkadaşlarınla buluşalımmı o da hayır dedi(ayrı şehirlerdeyiz ve ben ailemle nişanlımın şehirine gitmiştim)hani gece kimlerle çıkıyorsun,muhabbet ediyorsun bilmek istiyorum gibisinden söyledim.Daha sonra tartışma anında ben sana diyormuyum kuzeninle daha yakından tanışmak istiyorum,evine gitmek istiyorum diye.Duyunca kan beynime sıçradı.Sizce ben bu kıskançlığı abartıyormuyum.Bendemi sorun var anlam veremiyorum...

2. 8 Eylül 2010
  3. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Akıl vermeyeyim. Böyle birşeyi hissetsem vay o kuzenin haline konusurum uzak dur bizden diye olmadı devam ediyor vayyyyy haline

4. 8 Eylül 2010
  5. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    diğer konuna yazdım
    :hulya::hulya::hulya:

6. 9 Eylül 2010
  7. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Var bu işte bişey insan durdurk drumadık yere hissetmez bayanlar hisseder bi el at bence

8. 11 Eylül 2010
  9. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    58.585
    Ödül Puanları:
    663
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.