Kuzenim ve ben

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve benEceA tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : benEceA
  1. benEceA

benEceA Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    71
    kızlar yaşadığım sorunumu benimle paylaştığınız için yardımcı olduğunuz için hepinize çokk teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Son düzenleme: 3 Mayıs 2010
  2. 5 Ocak 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım benim ne ağlıosun ya kendine gel kusura bakma tamam canın kanın ama kuzenin koca bir KISKANC ben bunun anladım yazdıklarından takma sen keyfine bak canım bak ağlama lütfen

4. 5 Ocak 2010
  5. benEceA

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    71
    bilmiyorum canım belki kıskanıyordur ama biz onunla yıllarca kardeş gibiydik ben ona ağlıyorum içime nasıl oturdu anlatamam hele bugün dediği ben sana değil yengeme gelicem sana kızgınım demesi çok koydu bana :gitme:

6. 5 Ocak 2010
  7. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Kuzeninin kırılma sebebi söz vs olaylarını ondan saklamış olman, değil mi?
    Bunu bir anlayım da::)

8. 5 Ocak 2010
  9. benEceA

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    71
    sözü saklamadım benim erkek arkadaşım olduğunu bilmiyordu ona kızdı

Son düzenleme: 3 Mayıs 2010
  10. 5 Ocak 2010
  11. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben olsam hiç keyfmi bozmazdım , sen akraban diye kafa yoruyor üzülüyorsun da o seni zerre düşünüyor mu acaba, dünyanın sonumuymuş yani buuuu...
    bırak kıskançlığıyla başbaşa kalsın....:icecream:

12. 5 Ocak 2010
  13. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım bence sana kızgın olduğunu söylemesi iyi birşey... en azından bunu söylediğinde sana da cevap hakkı ;kendini anlatma hakkı doğuyor doğal olarak...

aslında ben de cts günü arkadaşımla buluştuğumda parmağında tektaşı gördüm... 1 hafta önce almıştı evlilik teklifini ve o süreçte biz hiç görüşememiştik ama ben hani bir şekilde mutluluğunu benle paylaşmasını isterdim... ama tabii o bir haftada sevgilisi de yanındaydı belki fırsat olmamıştır dedim...

bence kuzenin de bu yönden kırıldı... ona bu sürecin çok kısa sürdüğünü ve emin olamadığını; görüşemediğiniz için telefonda da anlatmak istemediğini filan söyleyebilirsin... öyle olduğunu da düşünüyorum zaten... tabii böyle durumlar hemen herkese de söylenmez aslında...

bence makul bir açıklamayla buzlar eriyecektir... söz zamanını onun için ertelediğinizi de söylemelisin ... böyle durumlarda herkesi memnun etmek imkansızdır... çok üzme kendini... :teselli:

14. 5 Ocak 2010
  15. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Ama isteseydin bir şekilde arar anlatırdın:jeyyar: ama sen ne yaptın kasıtlı olarak sakladın :jeyyar:ama haklı olarak sakladın ama haksız olarak orası ayrı..
    sonuçta sen sakladın ve o da başkasından duyup kasıtlı olarak sakladığını anladı..yerimseniben

Bence kırılmakta haklı, söz günü seni arayıp sormaması da normal ben olsam ben de aynısını yaparım..

Kimlere anlattıysa onlar gitsin yardımına onlar yanında olsun, ben madem elim, el gibi söz akşamı gider gelirim derim belki..Yani kuzenin tamamen haksız diyemiyorum ama uzatma konusunda hatalı..uzatmayacakk..

Ben olsam uzatmam ben de sözleneceğim zaman en son ona söylerim...

Kusurabakma canım ortadan yorumluyorum konuyu..

Ama sen de uzatma boşver sakinleşince belki aranız düzelir..

16. 5 Ocak 2010
  17. benEceA

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    71
    canım hepsini biliyor o zaten işler ciddye bindiği zaman ben onlara kalmaya gittim sabaha kadar oturduk konuştuk
    onun ameliyatı için sözün ertelendiğini de biliyor
    benimde haksız olduğum taraflar var yok demiyorum
    ama benim sözüm olalı iki ay oldu hala daha bunun konusunu açıyorsa onun bilceği bişey
    ben ona cevapta veremiyorum çünkü annem ve babam kesinlikle yorum yapmamı istemiyolar

isteseydim anlatırdım evt ama onun sevgilisi askerdeydi haftada bir gün kavga edip ayrılırlardı saatlerce telefonda konuşuyoduk o dönemde bir kere bile bana demedi ki sende varmı bişey sen ne yapıyosun
    tama bişey anlatıyorum işm var diyip sallaıyo bende son olanları anlatmadım

aradn 2 ay geçmiş inanın ki bayramda gittiğimizde konuştum sarıldum hep yakın davrandım oysa buz gibiydi
    bugün aradan onca zaman geçmiş size gelicem dediğinde gel beraber oluruz diyorum o da inş falan diyebilirdi direk sana kızgınım senin için deil annen için geliyorum deyince ben yıkıldım ya

yorumlarınız için sağolun bu arada inanın burda paylaşınca rahatladım biraz ya
    ayrıntısını kimseye anlatmayıp kafamda kurdukça daha çok üzülüyodum

18. 5 Ocak 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    gerçekten kardeş gibi iseniz barışırsınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.