Kuzenime çok kızgınım..:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve edoshs tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : edoshs
  1. edoshs

edoshs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 6 ay önce evlendim ve evlenmeden önce bazı aile sorunlarından dolayı kuzenimle 4-5 ay görüsemedik ama küs fln degildikte.
    neyse dügünüm de geldiler suratlar bes karıs oturdular kös kös mirmirmirmir
    hatta kendi arkadaslarımın dikkatini cekmiş sordular aranızda sorun mu var die ama ne olabilirki gayet iyiyizidir normalde..neyse gecen haftalarda kuzenim iş yerime gelmek istedi beni ziyarete gel dedim aksama kadar oturdu aksam basladı ben nasıl döncem die bende nezaketten istersen bu aksam benim misafirim ol dedim.demez olaydım
    yagmur yagıyodu ogün eşim ıslanmıyalım misafirde var die geldi arabayla aldı bizi eve gectik yemek hazırladık nohut yemegi vardı bi pilav yaptık salata cok güzel bi sofra olmasada karnımızı doyurduk güzelcene sohpet ettik film izledik hep beraber ay öve öve bitiremedi evimi,eşimi cok sanslısın fln die ve ertesi günde gitti..

vee ben dün anneannemden ögreniyorum ki gidip benim dedikodumu yapmıs :kızgın::kızgın:

neymiş efendim 1 haftalık nohut varmıs..:kızgın:
    camasır makinasında azına kadar camasır varmıs..:kızgın:
    yüzümde tüyler varmıs evlenince cirkinlesmişim :1no2:KK43: bunu neden neye istinaden söledi anlamadım ama )Çok üzgünüm çoook
    balkonum toz içindeymiş ve daha aklıma gelmeyen daha ne sacma seyler Çok üzgünüm çoook
    anneannem dikkat et kızım alma evine bi daha sende benim torunumsun oda torunum dikkatli ol dedi :çok üzgünüm:

şimdi ben napıyım kızlar arıyıp ne diyim yada hiç aramıyımmı bişi bilmiyomus gibimi davranıyım. :mymeka:

allahım cok kızdım ya ben seni evimde misafir etmisim kapımı acmısım sen benim dedikodumu nasıl yaparsınya :kaydirigubbakcemile

ayrıca bu dedikleri olsa bile ben calısan bi insanım camasırımda olur yeri gelir bulasıgımda nie dedikodumu yapıyosun ki alsanaalsanasmile

2. 26 Ocak 2010
  3. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    haset ınsanlar hayatımızın her donemınde zaman zaman canımızdan bır parcamız bıle olabılıyor maalesef

yerınde olsaydım hıcbırsey duymamıs gıbı davranırdım
    hıc hesap falan da sormazdım ama mesafemı koyardım kendılerıne karsı

bundan sonra merhaba merhaba ol baska bır seye gerek yok

4. 26 Ocak 2010
  5. GazozGofret

GazozGofret Moonlight Sonata... Üye

Beğenildi:
    1.961
    Ödül Puanları:
    238
    bence arama bişey deme sonra kötü sen olursun ama mesafe koy soğuk davran anneannenin de dediği gibi evine de alma bi daha bence ..

6. 26 Ocak 2010
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Allah Allah!
    Anneannenizle konuştuğuna göre sizin kulağınıza gideceğini biliyor bence..
    Dedikodu değil bence bu,resmen kavga aramış..
    Yernizde olsam arar "anneannemin selamı var,hep anlattı,evime geldiğin gün ne güzel vakit geçirdiğimizi,yemeklerime bayılmışsın he" derdim..Merak ederdim ne cevap verecek diye..
    Bir daha da görüşmezdim..

8. 26 Ocak 2010
  9. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Bu dedikoduları kuzen ! yapıyorsa,elalem neler der,neler ?..
    Madem sizin açıklarınızı aramak için evinize geliyor,bir daha davet etmeyin siz de ve onunla yüzleşin,dediklerini yüzüne vurun.:1closedeyes:

10. 26 Ocak 2010
  11. jesabel

jesabel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    birşey söylerseniz anneanneniz kötü olur. ona çıkışır bu sefer neden duyurdun neden söyledin diye.
    bence açıkça birşey demeyin, ima edin ve evinize davet etmeyin.

12. 26 Ocak 2010
  13. edoshs

edoshs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arayıp neden böle söledigini sorardım aklinialirimsmile ama biliyorum ki ozamanda anneanneme catıcaklar ailecek (daha önceden basımıza geldigi için) arıyıp aramamak arasında kaldım dün geceden beri sinirden midem agrıyo ya.:sinifsinif:
    benim kanım canım sonucta, yazık hiç beklemezdim ondan...insan kuzeninin acıgı olsada kapatır aman kimse bilmesin duymasın die bunlarda bi tarafarından laf uyduruyolar kıskanc insandı hep ama bana karsı da öle olacagını hiç düsünmemiştim :kızgın:

14. 26 Ocak 2010
  15. Mermaid26

Mermaid26 evrekkaaaa Üye

Beğenildi:
    350
    Ödül Puanları:
    188
    senin bu kuzenin seni kisakniyo apacik ortada

16. 26 Ocak 2010
  17. alkim

alkim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    bence üstüne hiç düşme bu olay bence çok iyi olmuş kuzeninin kişiligi çıkmış ortaya sende bundan sonra araya mesafe koyarsın olur biter

18. 26 Ocak 2010
  19. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    budur fazla söze gerek yokvereliniortak