Kuzenimi üzdüm galiba

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve NiDaa tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : NiDaa
  1. NiDaa

NiDaa Guest

ankarada yasayan bir yegenim var..kpss kazandıgını duydum..tel actım..tebrık etmek ıcın..zaten suan hemsıre olarak özel bir hastanede calsıyor..tebrik ettım ...canım kazanmıssın sınavı dedım..evet kazandım ..dedı sızın yapamadıgınızı ben yaptım dedı..hayırlısı olsun dedım..kaç puan aldıgını sordum 62 dedı..ee bende 70 almıstım..ama kımseye ben sınavı kazandım demedım..nasıl oluyor bu..dedım 62 cok yuksek bır puan degıl bunla guzel bır yere yerlesemezsın dedım..hayır dedı..ankarada cok guzel yerlere yerlesebılırım bu puanla dedı.gecen sene 35 puanla kadroya aldıklarını soyledı..dedım valla ben kesın emınım taban puan 70 bunun altında almıssın bence kazanmıs olmuyorsun dedım ...sen benı kıskanmaya devam et dedı..teli suratıma kapattı..kızdım acıkcası..oda bana kızdı..ama kızlar yanlıs mı soylemısım..eger yanlsıım varsa acıp tel..ozur dıleyecem..belkı hemsırelerın sıstemı degısıktır..belkı bılmıyorumdur ne olur fıkırlerınızı paylasın benımle...

2. 3 Ocak 2009
  3. FxixnFxixk

FxixnFxixk PüFFF Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Oh bence çok iyi yapmışsın..
    Daha fazlasını bile haketmiş kuzenin.
    Ne demek sizin yapamadığınız yaptım!. demek..
    Böyle ağzından çıkanı kulağı duymayan insanlardan nefret ediyorum..

4. 3 Ocak 2009
  5. BEBS

BEBS Guest

canım kendisi amiyane tabirle aranmış.sende cevabını vermişsin.hiç üzülme.a.s.

6. 3 Ocak 2009
  7. pinar85

pinar85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç üzme kendini. satır aralarından anlaşılan o ki asıl kuzenin seni kıskanıyormuş.
    terbiyesizlik etmiş sana.
    senin suçun yok, rahat ol

8. 3 Ocak 2009
  9. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet canım hakkaten ayıp etmiş.

Sizin yapamadığınızı yaptım demek de ne demek.

İnsan böyle yarışıyor gibi yaklaşmamalı kuzenlerine.

Gayet kıskanç olan o bu durumda.

Senin özür dilemen gereken bir durum yok.

Hiç takma kafana....

10. 3 Ocak 2009
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    hiç üzülmeyin.... sizin yapamadığınızı yaptım ,ne demek... resmen sizi küçümsemiş. bütün söylediklerinizi haketmiş... resmen hava atmak istemiş ama havasını söndürmüşsünüz.... iyide yapmışsınız......

12. 3 Ocak 2009
  13. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kuzenin eziklik mi hissediyor nedir yarış mı ne demek canım sizin yapamadığınızı yaptım...bence iyi demişin hatta az bile söylemişsin illaki aricam diyorsan devamını getirmek için ara dermişim...heee bide beni kıskanma gibi laflar etmiş çeşit ya...

14. 3 Ocak 2009
  15. kader1

kader1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    bencede üzülmeyin siz birşey yapmamışsınız sanırım kuzeniniz sizi kıskanıyor

16. 3 Ocak 2009
  17. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    şu anda atamalar yapılmadı ki, tercihler bile bitmedi. kimse henüz bişey kazanmış değil. iyi puan aldığını duyup tebrik etmek istemişsin, o da sizin yapamadığınızı ben yaptım diye terbiyesizliğe vurmuş. sende suç yok ki. ayrıca bölüme göre değişir bu, eğitim mezunlarının kendi aralarında bile farkılılık gösteriyor. mesela bi fen bilgisi 80 le kapatır, matematik 90 la. ayrıca ben 35 le kim nereye atanmış merak ettim. neyse boşver sen. bence senin tekrar aramana falan gerek yok. aramanı bekleyecek kadar ince biri olsa sana bu lafları etmezdi. sen yine de nezaket gösterip aramışsın, o seni terslemiş. ikinizde atanırsınız inşaallah.

18. 3 Ocak 2009
  19. esmeralda_2286

esmeralda_2286 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    valla ben sizin söylediklerinizde yanlış veya kötü bir niyet göremiyorum.. Doğruları söylemişsin..ortada yanlış yapan biri varsa o da kuzenindir 'sizin yapamadığınızı yaptım'demesi kıskançlık belirtisi... hiç özür falan dileme canım suçun yok