Kuzenimin ak derdi

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bir_bulut_olsam tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : bir_bulut_olsam
  1. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar hepinize..bu sefer dert benim degil kuzenimin.kuzenim bugun bizde kalıyor baktım anlat anlat derdini tüketemedi bide size soralım dedik..sorun kuzenim ve sevgilisi..

sevgilisinin asırı sorumsuz oldugunu söylüyor.mesela dün aksam iş arkadaslarıyla yemege gitmiş sevgilisi.telefonu kapatıyorum demeden kapatmıs.saat 17.00de kapattı ertesi sabah 11.30da actı deli oldum dedi.bence haklı tabi..ben olsam bende merak ederdim.telefonu actıgında aramıs neden kapatıyorsun bana haber vermeden demiş haklısın haber vermem gerekirdi özür dilerim falan filan demiş işte..kuzenimde sinirlenmiş ayrılmak istedigini söylemiş.kabul etmemiş aglamıs seviyorum seni diye.kuzenimde bidaha asla bana haber vermeden kapatma cok endiseleniyorum demiş tamam söz demiş.ama aksam 7den beri yine kapalıymıs telefonu..deli oluyor.seviyorum ne yapacagımı sasırdım diyor.bende bırak umursa arama sorma diyorum.kuzenimde her istediginde onu affedecegimi sanmasın acsın telefonu bitircem diyor.evlenme teklifi etmişti kuzenime,evet demişti.ciddiler yani..

bencede telefonu kapatıp uzun süre acmaması cok dikkat cekici..ayrılmayıda kabul etmiyormus.sizin yada cevrenizdeki tanıdıklarınızın basına böyle bisey geldi mi?bi erkek neden telefonu kapatıp uzun süre acmaz?

belki sacma bi konu oldu ama kuzenimin ısrarıyla yazıyorum yazık bunalıma girdi vallahi.hadi kızlar bi yardım kuzenime a.s.

2. 9 Temmuz 2009
  3. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    offffffff kimse yok mu kızlar

4. 9 Temmuz 2009
  5. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çevremde birçok erkek arkadaşım var çok samimi olduğum canım.sebebsiz, haber vermeden ve sürekli kapatılan telefonların pek hayra alamet olmadığını biliyorum ben...kuzen evden aramayı deniyormu?

6. 9 Temmuz 2009
  7. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ev telefonu yokmus sevgilisinin.2gündür aksamları kapatıyormus canım

8. 9 Temmuz 2009
  9. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aynı yanlışı ikinci kez yapması olaya bir süreklilik hali katıyor zaten..
    kuzen hislerine göre hareket etsin derim.dışardan biz ne desek olmaz bu durumda..arkadaşlarıyla eğlenmeye çıkmış başbaşa olmak istemiş ilk gün telefonunu kapatmak istemiş olabilir.( ama haber vermek şartıyla)bugünde şarjı bitmiş haber veremiyordur..mesela...bu iyi yanından bakarsan...herkesin yapabileceği, başına gelebileceği birşey...gayet normal...
    ya da....işte orda durup düşünüyorum...
    sizde bu ihtimalleri zaten değerlendiriyorsunuzdur..bi yarına bıraksın bu düşünceleri.bakalım sevgilisi cephesinde ne oluyor ne diyecek?

10. 9 Temmuz 2009
  11. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım 2gün öncesine kadar normalmıs hersey.bitti dedigindede hayır diyormus.haber vermemesi cok garip.bence kesin bi halt karıstırıo.sabah telefonu acsın bitti diycem dio.

12. 9 Temmuz 2009
  13. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aksam saatinde kapatip ertesi gun ogle vakti vakti acmasi cok tuhaf..
    sevmesi ciddi olmasi yanlis birsey yapmayacagini anlamina gelmez..
    yaptida diyemeyiz ama cok supheli ve hos olmayan bir durum..
    hemen affetmesin tavrini koysun olur mu hic oyle birsey..
    birsey ceviriyor gibi davranisi..

14. 9 Temmuz 2009
  15. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    beni salak yerine koydu deyip aglıyor hep.bitti deycem artık güvenim kalmadı diyor.kapatması gerekse bile bencede bi haber vermesi gerek.burda bekleyen kız esek basımı.aldatıyor gibi sanki.ama günahınıda almıyım işte.

16. 9 Temmuz 2009
  17. çxixlgxixn_bedixsx

çxixlgxixn_bedixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bazı insanlar umursamazlıklarından bu şekilde davranabiliyorlar.telinin şarjı bitmiştir şarja takmamaıştır...gibi.benim de sevgilimin oluyor bazen ama yapı olarak da unutkan bir insan.benim aklıma hiç öyle şeyler gelmiyor kendi sevgilimle ilgili çünkü çok iyi tanıyorum 3.5 yıldır birlikteyiz bu sebepten kavga ediyoruz ama onun sorumsuzluğundan dolayı kızıyorum ben.çünkü okul zamanı hep birlikteyiz bunun telinin şarjı bitiyor ailesi ulaşamıyor arkadaşlarını arıyor falan yani genel olarak bu tarz bi insan.
    kuzenine gelince eğer onun da sevgilisi böyleyse,sorumsuzluğundan teli kapalı olabilir.ama kuzenin aldatıyor diye düşündüğüne göre başka bişeyler de wardır onun kafasını kurcalayan yoksa kimse teli 2gün kapalı oldu diye eğer ilişkisi çok iyi gidiyorsa aldatılıyor muyum diye düşünmez.bence kuzenin diğer onu rahatsız eden şeyler ne,davranışalrında bir değişiklik oldu mu son zamanlarda,onu aldatabilecek bir insan mı bunları düşünsün bir de...

18. 9 Temmuz 2009
  19. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım tabi bu yazdıklarında dogru.ama kuzenim ona demişki "eger habersiz telefonu kapatırsan inan biter bu ilişki seni sürekli merak edemem" demis,sevgiliside "haklısın bidaha yapmıycam" demiş..sorumsuz bi tip orası kesin.ama 2gün öncesine kadar hiç telefon kapatma,msn gelmeme gibi seyler yokmus.