Kuzenimin Psikolojik Durumu

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve meral24 tarafından 14 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Aralık 2008
    Konu Sahibi : meral24
  1. meral24

meral24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar kuzenim 18 sevgilisi 17 yaşında sevgilisi var benimle tanıştırdı çocuk çok iyi biri. Kuzenimi mutlu etmek için elinden geleni yapıyor ama kuzenim kimse ile paylaşmak istemediğindenmidir yoksa başka birşeydenmidir bilemeyeceğim tatsızlık çıkarıyor. Örneğin kuzenim 1 hafta bizde kaldı gece mesajlaşıyorlar sevgilisi haber vermeden uyursa sabaha kesin kavga ediyorlar ve ayrılıyorlar , sevgilisi başka kişilerle mesajlaşamaz gönderceği mesajı erkeğe gönderecek ama kuzenime gönderdi kime bu mesaj diye soruyor , sevgilisi ile ciddi düşünüyorlar ve erkekten soyadının evlenince değiştirmesini istiyor vs. asi , inatçı denilebilir kızlar sevgilisinin kuzenimi gerçekten sevdiğine inanıyorum birgün konuşurken bu durumu bana açtı bende sizden yardım istiyorum. Yardım edelim gençlerede mutlu olsunlar bizimde çorbada tuzumuz olsun

Son düzenleme: 14 Aralık 2008
  2. 14 Aralık 2008
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ya kuzenin çok kaprisli yada o çocuk kuzenini çok şımartmış

4. 14 Aralık 2008
  5. meral24

meral24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kaprisli denebilir canım ailenin en küçük kızı diğer ablaları evli el bebek gül bebek yani tabi sevgiliside mutlu etmek için onu üzmemek için uğraşıyor birazda onun şımartması var

6. 14 Aralık 2008
  7. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148

eee o zaman vay haline sevgilisinin.neden benden habersiz uyudun küs.neden aksırdın küs.neden mesaj yazdın küs..çart küs curt küs..
    bir süre sonra o çocuk sıkılır bırakır haberin olmaz..
    kim olsa dayanamaz..bu kadar da sıkılmazki bir insan..insan paranoyak olur eyvah yine ne diyecek diye..başıma ne gelecek diye

8. 14 Aralık 2008
  9. denizer

denizer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım daha 17-18 yaşında ciddiyet falan olmaz.evet sevebilirler ileriye dönük ciddi bir ilişki düşünüyorlarsa birbirlerine saygı duyacaklar.birbirlerini üzmeyecekler.hemen kavga etmek yerine birbirlerini dinlemeyi öğrenecekler.saygı en başta yitirirlerse o ilişkinin uzun vadeli olacağını sanmam.
    öncelikleri eğitimleri olmalı.anladığım kadarıyla çocuk 17 yaşında.bu çocuğun okulu vardır.okul bitse askerlik.önlerinde nerden baksan 3-5 sene var.
    birbirlerinin hayatlarına saygı duysunlar.hayatlarını zehir etmesin birbirlerine kolaylaştırsınlar.
    haklarında hayırlısı olsun canım..

10. 14 Aralık 2008
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ne ciddiyeti be güzelim!!:nazar:

Cocukca davranislar bunlar hep, böyle birinin evlenmesi icin daha bir firin ekmek yemesi lazim...:kahve:

12. 14 Aralık 2008
  13. meral24

meral24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çocuk anlayışlı evliliği kaldırabileceğini düşünüyorumda kuzenimin pek emin değilim bu huylarının değişmesi lazım , oda inat kendi dediğinin yapılmasını istiyor. İnternetten psikologa filan mail atmayı düşünüyorum sonra annesi ile konuşacağım pek dinleyeceğini sanmıyorum ama şansımı denemek istiyorum

14. 14 Aralık 2008
  15. Yaxsxama Dair

Yaxsxama Dair Hercai hayat... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet arkadaşlar kesinlikle haklı, kuzeninin evlilik düşünmesi için çok erken çünkü daha olgunlaşamamış,önce her ikisininde bu sorumluluğu kaldırabilecek kapasitesi olması lazım evlilik hadi bugün küstük ayrılalım yarın oldu hadi barışalım gibi çocuk oyuncağı değil.

16. 14 Aralık 2008
  17. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Kuzenin bir zıplarrr, iki zıplarrr, üçüncüye biri eziverir ayağının altında

Aman dikkat, zaten çocuk 17 yaşında kuzenin böyle devam ederse;
    soyu tükenmekte olan seven adamlardan biri daha kaybolacak, kadından soğumuş ve kadına değer vermeyen erkekler kervanına birini daha eklemiş olacak..

Ve emin ol kuzenin çook mutsuz olur böyle devam ederse:kahve:

18. 14 Aralık 2008
  19. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İyi güzel mutlu olsunlarda canım. Yaşları kaç bunların. Evlilik yerine okumayı düşünmeleri lazım değil mi?
    Yaşadıkları bence çocukca şeyler. Zaten çocuk büyüdüğünde kız aynı devam ederse çocuk çekmez emin ol:eek:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.