Kuzenimin yapt...!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve axi___ tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : axi___
  1. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    kuzenime cok sinirliyim.. biz ikimiz 18yasındayız ve cocuklugumuzdan beri hep birlikte büyüdük kardş gibiydik kıyafetlerimizi bile birlikte alırdık okadar yakındık.. şimdi 1 yıldır bi cocukla cıkıyo ve şimdi cıktıgı insan bize gelmesine bile izin vermiyo!!!!!! benim her yerde savundugum kendimden önce düşündügüm kuzenimde sevgilisine ses cıkaramıyor tamam diyor..!!! bende kuzenime ben bir daha o insanla aynı ortamda olmam dedim.. benimde 3.5 yıllık bir ilişkim var şimdi ayın 18nde dogum günü partisi yapcam neymiş sevgilisi gelmezse kendiside gelmezmiş..!!! ya o insan bizim evimize göndermiyor ben niye onu cagırayım ki..neymişte bize geliyorken başına bişey gelirmiş annesigil yokken tek başına bizde ne işi varmış!! yaa biz ailece okadar yakınız ki böle gidip gelmelerin lafı bile olmaz şimdi bi insan yaptıgına bakarmısınız ailesi olmadan gelemezmiş sevgilisi izin vermiyormuş..!!! yaa şimdiden bizi ne hale getirdi hala o insana umut baglıyor ya :KK43: en cokta kuzenim bunun için konusmayacaksan konusma bende gelmem dedi.. :çok üzgünüm:

2. 12 Eylül 2009
  3. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Ben böyle tavrılara hiç oldum olası anlam veremem.:1closedeyes:
    Peki ya ayrılırlarsa sonuçda hayat da ne yaşayacağımızdan nasıl emin olabilirizki, Peki erkek arkadaışyla ayrılırlarsa senin yüzüne nasıl bakacakbenneyaptımki
    Sen ailesi oluyorsun kuzeni olarak gidemezsin yapamazsınlar çocukca geliyor bana bunlara izin veren gözyuman kuzenin hatalı madem öyle sende boşver ne yaparsa yapsın birgün pişman olur :nazar:

4. 12 Eylül 2009
  5. Mert0403

Mert0403 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    88
    siz ipleri şimdiden erkelerin eline vermişiniz peki kuzenin onu bir yere gitmesini engelleyebiliyormu ??

6. 12 Eylül 2009
  7. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    erkek araya girince kuzenlil ilişkiler bozulur boşver üzülme yeni arkadaşlar bul sende zorlada olmuyor herkes kendi hayat tecrübesini yapacak ve hesabını ödeyecek

:roflol::1hug:

8. 12 Eylül 2009
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canim kuzeninde hata..
    kabulleniyor..
    kabullenmese bu isler olmaz...
    yazik 18 in de erkeklerinden dediginden cikmayan kizlara..

10. 12 Eylül 2009
  11. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ya bu nasıl bir anlayış?? merak ediyorum bakkala markete giderkende izin alıyor mu acaba??
    Hiç takma kafana boşver ya. Böyle erkeklerin himayesi altına giren kızlara oldum olası gıcığım! zaman geçtikçe ilerleyeceğimize geriliyoruz... Allah akıl fikir versin :nazar:

12. 12 Eylül 2009
  13. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bi erkek için ailesine sırtını dönenler her zaman pişman olur :1closedeyes:
    Kişiliğinin yok sayılmasına göz yumuyosa bırakın gelmesin :1closedeyes:

14. 12 Eylül 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Sen simdi istedigin kadar konus güzelim...o kesinlikle tinlamaz..

Aklinca sevgilisine yaranmaya calisiyor...onun dedigini yaptigim zaman beni daha cok sevecek saniyor...halbuki böyle yaparak kendinden ne kadar ödün verdignin farkinda bile degil...:1no2:

Gün gelir oda anlar....essek kafam der....lakin o vakit cogunlukla is isden gecmis oluyor malesef.....ne arkadas cevresi kaliyor nede kisiligi!!:nazar:

Ben olsam cagirmam....birsey dersede...Izin kagidi alamadinki...niye cagirayim derdim:kahve:

16. 12 Eylül 2009
  17. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kuzenine acıdım
    Allah akıl versin

18. 12 Eylül 2009
  19. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    sen bılırsın hava hoş benım ıçın yolun acık olsun de ve kesınlıkle cagırma.ayrılıncada elbet sana gerı gelıcek ozaman agzının payını ıyı verırsın cnm