kuzenlerım emre ılhana amelıyat oldu !!!!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve bylgyasemin tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bylgyasemin
  1. bylgyasemin

bylgyasemin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bayanlar meraba bende burun amelıyatı olmak istiyorum o yüzden forumu karıstırıyorum sureklı :) benım kuzenlerım abla kardeş emre ılhana amelıyat oldular ıkısıde sonuclarından cokkkkkkk memnunlar.. burunları hem çok doğal duruyo hemde amelıyat sonrası sorun yaşamadılar... onların adına bu topıgı ben açmak ıstedım cunku onlar kadınlar kulubune uye degıller ama fiyat beni aştıgı ıcın ben daha ucuz bır doktor arayışına girdimbana sormak istediğiniz sorular olursa cevaplarım sizlerinde bana yardımcı olmanızı beklıyorum öpüldünüz ...

2. 17 Ekim 2010
  3. ayseall

ayseall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle çok geçmiş olsun, kuzenlerin izniyle fotoğraf koyabilirsen çok sevinirim. Fiyat konusunu anlıyorum ama sana tavsiyem doktorunu asla ve asla ucuz olduğu için seçme. Uzun zamandır forumdayım ve ilk ameliyatını sadece ucuz diye bilmedikleri doktorlarda olan pek çok arkadaşın başına gelen feci deneyimleri okudum. Ben uzun zamandır bekliyorum işin maddi kısmını halletmek için. Gerekirse birkaç yıl daha beklerim yeterki başarılı içime sinen bir doktorda olayım. Doktorların sayfalarını oku ve bol bol resimlere bak, umarım sen de istediğin doktorda ameliyat olursun. insallah herkesin istediği gibi buruncukları olsuna.s

Son düzenleme: 17 Ekim 2010
  4. 17 Ekim 2010
  5. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Emre İlhan'ın yaptığı burunları ben de çok beğeniyorum, geçen özgeçmişini okudum 1976 doğumluymuş şaşırdım, bizlerde bir kanı vardır çok gençse deneyimsizdir diye düşünürüz ama adam kendini yetiştirmiş demekki. Geçmiş olsun inşallah istediğin gibi bir burna kavuşursun.

6. 17 Ekim 2010
  7. bylgyasemin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ayseall cım bende hastanede biyolog olarak çalışıyorum, bizim hastanedede burun amelıyatı yapan kbb cıler ve plastıkcıler var personel oldugum ıcınde bana ucuz bı paraya amelıyat yapıyolar ama işte dediğin gibi ucuz diye amelıyat olmak ne kadar doğru bunu anlamanın en ıyı yoluda daha oncekı yaptıkları burunlara bakmak başka care yok sanırım :) ben velı beyı duydum boğazıcındeymıs forumda hakkında ıyı seyler soylenıyo ve sanırım pıyasaya gore cok ucuzmus amelıyatları kafam çok karısık bakalım bende beklıyorum bıraz daha... kuzenlerımın burunları gercekten guzel oldu ızın verırlerse buraya fotolarını koyarım tabı yardımcı olmak ısterım cunku bu ısler cok zor ınsan gercekten manevı anlamda destek almak ıstıyor :)

8. 17 Ekim 2010
  9. bylgyasemin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ruyaruya doktorun genc olması bazen tedırgın edıyo haklısın ama onlarda son teknolojıyle egıtım almıs oluyorlar ve genc oldukları ıcın bence daha ıyı ıletısım saglanıyor gıbı gelıyor bana mesela yaşlı bı doktor cok deneyımlı olabılır ama yaptıgı burunlar hep standart olabılır veya eskılerde moda olan burunları yapmaya devam edıyor olabılırler bılmıyorum neye gore ve nasıl karar verıcez dediğim gıbı bu ısler cok zor ama mıllette çatır çatır amelıyat oluyor ya bızmı cok sık eleyıp dokuyoruz acaba :))

10. 17 Ekim 2010
  11. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    330
    Ödül Puanları:
    163
    sana sonuna kadar katılıyorum..benım doktorumda benden 10 yas buyuk ama cok deneyımlı ve cok basarılı bır doktor..buradan tavsıye ettıgım ve amelıyat olan arkadalar vardı onlarda cok memnunlar..gencler senın ne ıstedıgını daha ıyı anlıyolar ve daha cok goze hıtap eden ısler cıkarıyolar..ama her dr da basarılı olamıyo ve bazen ısın kolayına kacabılıyoo..