Kuzenlerime nasl davranmalym ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve CADISILA87 tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : CADISILA87
  1. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bilenleriniz vardır 1 yıla yakın sözlüyüm
    artık nişan zamanım çoktan geldi ve 1ay içinde nişanım olucak başımdan şöyle bir olay geçti....
    ben sözlendiğim günün ertesi günü kuzenimin nikahı vardı....
    halamın oğlu..bu arada küçüklüğümüzden beri ablamla ben hep kuzenlerimiz ve halalarımız
    tarafından kıskanıldık taklit edildik..ciddi boyutlarda çekemiyorlardı bizleri
    hiç bir iyilikleri olmaksızın kötü olmamızı isterler
    mesela ben bir şirkete girim hemen aynı şirkete kuzenim başvurur tee karşıda oturmasına rağmen

ordan çıkarım başka sektöre girerim diğer kuzenimde aynı sektöre aynı semte gelir ben şişlideyimdir o kanlıcada yolu dert etmez hep peşimizden geldiler
    neyse nikaha sözlümle birlikte gittim..herkes sözlümü orda ilk defa gördüler ama ne tavırr allahım bana .. gelin odasına girdim küçücük odada 4 tane kuzenim var bana hayırlı olsun demeyi bırakın minncacık odada görmemzliktenm geldiler benii yokmuşum gibi davrandılar hiçde bir küslük kavga yoktu
    sıradan bütün misafirleri dolaşıp öptü büyük kuzenim (damadın ablası ) bizim sıraya gelince atladı gözgöz geldğim herks kaçtı kibirlik yapmak istemiyorum ama onlar çok evlenmek istiyorlardı yaşlarıda benden gayet büyük sanırım kıskandılar.. sözlümün yanında da yaptıkalrındna utandım en son çare kapıda görmemezlikten gelemedi kızz sen ne yapmışsın öyle sözlenmişmisin neee aynenn böyleee dedii bende hıı demekle yetindim uzun oldu kusura bakmayın ama nişandımda geldiklerinde ben nasıl davranmalıyım
    çünkü ben onun kardeşinin nikahına gittim kardeşinde kuzenim eyvallah ama resmen it eyrine konulmadım ksıkançlıkalrında onlarda bana geldiğinde çookk iyi davranıp utandırmalımıyuım yoksa aynısınımı yapmalıyım

2. 8 Haziran 2009
  3. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben olsam nişanımda bunu hiç düşünmezdim bile.. Aile arasında olabiliyor ne yazık ki böyle şeyler.. Ama sözlünün yanında bunu yapması hiç hoş olmamış.. Nişanına geldikleri zaman da merhaba der geçersin.. Onları düşünüp de o güzel gününün tadını kaçırma sakın.. Keyfine bak a.s.

4. 8 Haziran 2009
  5. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok değişik birşeymiş gerçeten asla carneila 26 keyfimi kaçırmam onlar için çünkü aile olarak göremiyoruz birbirimizi
    nasıl bir yapmacık sevgi ilişki var aramızda bilemezsin beni çok sever gibi gözüken nefret eden insanlardır aslında...
    kız sen sözlenmişmisin ne yapmışsınn dedi resmen....kala kaldım tek cevap veremedim
    hıı demekle yetindim en iyisi bende hşgeldiniz der gerçerim
    bayramda bize gelmişler beni sormuşlar annem demiş kayınvaledesine gittii
    aman allahım onunda kayınvaledesi olduya demişler

6. 8 Haziran 2009
  7. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    O ne demekmiş ya.. Resmen çok fena kıskanmışlar seni.. Bizim de ailemizde var ne yazık ki bu tür örnekler.. Bu yüzden ben hiç muhattap olmama yolunu seçtim.. Ne ben ararım ne onlar arar.. Düğünüme belki ama nişanıma çağırmayı düşünmüyorum onları.. Benim en mutlu en özel günlerimi rezil etmeye kimsenin hakkı yok.. Seninkini de öyle.. a.s.

8. 8 Haziran 2009
  9. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.690
    Ödül Puanları:
    188
    aynı durum bizdede var ne yazıkki... biyerde karşılaşırız gözümüzün içine bakar ama mrb demezler kibirlerinden ilk mrbyı bizden beklerler... sen nişan sahibisin her nekadar anlaşamasanızda iyi davranarak bence utandır onları yinede sen bilirsin ama ben olsam öyle yapardım canım

10. 8 Haziran 2009
  11. carpatia85

carpatia85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vallah canim ben senin yerinde olsam beni takmayani ben hic takmam. umrumda olmazdi. umursamamaz bir merhabalasmadan sonra bence sende onu hic takma. boyle insanlar boylelerinden anlarlar, mumkun olduguncada uzak dur hayatinda derim ben :)

12. 8 Haziran 2009
  13. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

sanki çok ta tanımadığın birileriymiş gibi davran. hoşgeldiniz dersin bir daha da uğramassın yanlarına olur biter ,insan olsan anlamazki bunlar zaten,böylelerini bilirim sen iyi oldukça kötü egoları abarır:nazar:

14. 8 Haziran 2009
  15. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    aklıma geldi.
    babası vefat etmiş bi arkadaşım vardı. ailelerden açıldı konu.
    bana demişti ki, "hayatımda halasını seven bir insana rastlamadım"...
    ne yalan söyliyim ben de günahım kadar sevmem halamı. seven vardır elbet. ama halalar çekememezlik yapan insanlardır genelde. burdaki halalar alınmasın. benim de yaşadıklarımdan öğrendiğim bu.

16. 8 Haziran 2009
  17. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bence canımonların yaptıgı tervbıyesızlıgı yapma onların basıtlıgıne ver ama samımıde olma sadece hosgeldınız de yeter buyulerımız ne demıs edebı edepsızden ogren
    onların yaptıgı edepsızlıgı yapma kı pişman olsunlar utansınlar

18. 8 Haziran 2009
  19. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    Aynısını sende onlara yap yani onu silahıyla vur başka yapacak yok sanırım.ya bu insanlar neden böyle yapıyorki araya neden böyle soğukluk sokarlar.ellerine ne geçicek bide kuzen yani en yakını