Kuzey ime

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve hasretaa tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

28 Eylül 2010
    Konu Sahibi : hasretaa
  1. hasretaa

hasretaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    21.Ekim 2009 du senin bana geleceğini öğrendiğim gün. İşte o an doldu içime sevgin. Ne güzel bir duygu anne olacağını bilmek. Sevinçten ağladığımı hatırlıyorum.Biraz zorlu bir hamilelikdi ama olsun, senin için değerdi, buna emindim. 14 Haziran 2010 saat 19:18 seni ilk gördüğüm, sesini ilk gördüğüm an ve ben yine sevinçten ağlıyorum. Anne oldum, artık anneyim…benim bebeğim, canım, kanım, benden sevdiğim insandan bir parça. Çok güzeldin bebeğim dünyanın en güzel bebeği , sesin dünyanın en güzel melodisi. İyiki geldin iyiki doğdun yavrum, meleğim, minik meleğim. Gelişinle mutluluğumuzu artırdın, evimizin neşesi hayatımızın tadı bebeğim.
    Şu an 3 aylıksın o kadar güzelsin ki bakmaya doyamıyorum. Seni çok seviyorum sevgilerin en güzeli aşkların en büyüğü. Elimden gelse seni içime sokup orda büyütsem kimse görmese seni benden başka kimse sevmese. Canımmmm, canımıniçi, gözümün bebeği, yavrum, bebeğim, her şeyim.
    Allahıma her gün şükrediyorum, seni bana verdiği için, bu muhteşem duyguyu yaşattığı, beni anne yaptığı için bana böylesi güzel bir hediyeyi lütfettiği için. Dua ediyorum hep mutlu ol hep gül diye meleğim. Babandan sonra duyduğum en büyük aşksın sen yavrum. Seni çok seviyorum oğlum.
    Annen.opuyorumnanaktan

2. 1 Nisan 2011
  3. cigdem1987

cigdem1987 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Annelik en mukaddes duygu. Rabbim hayırlı ömürlü etsin inşallah.

4. 7 Nisan 2014
  5. mervegecit

mervegecit Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    16
    gözünüz aydın olsun :) allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin vatana millete hayırlı bir evlat olsun ihşallah