kuzum artık kollarımda "Hayatımın en büyük mucizesi buymuş"

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve sarikanarya tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : sarikanarya
  1. sarikanarya

sarikanarya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım arkadaşlarım
    biraz geç kaldım ama yaşayanlarınız biliyordur,çok yoğun ve heyecan verici günler yaşıyoruz ve ben birtürlüsizlerl paylaşmaya fırsat bulamadım.şimdi meleğim uyuyor,annemde yatıyor yani anlatmak için hazırızz..

03.09.2008 çarşamba günü şarhoş gibiydim,hele gece o kadar uzunduki anlatamam,sabaha kadar uyku tutmadı. sabah oldu banyomu yaptım,hazırlandım ve aşkımı uyandırdım hadi kızımıza gidelim diye...:)
    saat 7.45de hastaneye vardık,hemen yatış işlemlerini yaptık,odamıza çıktık,annemler,kayınvaldemler ablam kardeşim herkez gelmişti.doktorum saat 8.30 da alırız demişti ama biz odaya girergirmez hemşireler geldi,hastane önlüğünü verdiler,hazırlıklara başladılar,ben ne olduğumu anlayamadan bir baktım sedyedeyim,bu arada sonda ve lavman yapılmadı bana kızlarr:))
    saat 8 bile olmadan beni aldılar ameliyathaneye götürdüler,hepdualar ettim size,isteyen herkeze,giderken hep gülümsüyordum,aşkımı gördüm,sedyenin peşinden yetişmeye çalışıyordu,babamın yüzü sararmışannemin isegözleri yaşlıydı ama ben paldırküldür götürüldüğüm içinmi nedir salak salak gülümsüyordum,nazımda birtaraftan içimde kıpırdanıp duruyordu,bendeki adrenalinden etkilendi sanırım herzamankinden çok hareketliydi
    ameliyathaneninyolu bana okadar uzun geldikianlatamam,ama vardık,hemen hazırlıklara başladılar,doktorlar kendilerini tanıttı,başıma neler geleceğini anlattılar,aneztezi uzmanı başımda bütün olayı an be an anlattı,bir hemşirede verdiğimiz kamera ile çekimyaptı,
    başımdaki doktor,annesi kızın yerinden memnun,kaçıyor dedisonra işte geldiiiidedi ve yavrumun sesini duydum ve işte o an anne olmuştumhemen çocuk doktoru aldı kızımı ilk muayenesi falan derken sarıpsarmalıyıp yanıma getirdiler,kokladım kokladım öptümmmağlamıyordu artık meleğim,bana bakıyordu bende onasonra annesiüşümesin kızımız götürelimdediler ve yukarı götürdüler,sonrasında bildiğiniz işler işte beni diktiler falan ama ben hala ağlıyordum,engel olamadım birtürlü...
    sonra beni götürürlerken hemşire,"Çok şanslısın dedi"anlayamadım, "Yukardaki herkez bebeğe bir baktı sağlıklımı dediler sonra herkez seni beklemeye başladı, bebeği görelim diyen olmadı" dedi...biliyorum şanslıyım dedim

odama yerleştim,kızımı giydirip getirdiler emzirdim,daha doğrusu emzirmeye çalıştımo acemi ben acemi zor oldu tabii,hemşirelerimiz çok tatlı ve iyilerdi sağolsunlar,öğrettiler.
    bebeğim artık kollarımdaydı işte bitmişti onca bekleyiş,artık anneydim bende,hala kuzuma baktıkça ağlayasım geliyor inanamıyorum,bu benimmi diyorum,şükrediyorum

çok uzun olmuş ama daha yazsam yazarım canlarım ama sıkmayalım sizi hemen:))
    hepinize çook ama çok teşekkür ediyorum,hamileliğimden önce hamileliğim sırasında ve doğuma giderken hep sizide yanımdagötürdüm inanın,dualarınızı hissettim,bende hepinize dualar ettim...

kızımında hepinize selamları var teyzeleri,en kısa zamanda resimlerimizide ekleyeceğiz

2. 9 Eylül 2008
  3. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    canım allah analı babalı büyütsün.sen de anneliği tatmışsın.geçmiş olsun canım.

4. 9 Eylül 2008
  5. kardelen18

kardelen18 Guru Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    353
    ALLAH analı babalı büyütsün canım..................

6. 9 Eylül 2008
  7. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    348
    Ödül Puanları:
    153
    Elifcim hayırlı olsun güzelim,doğum hikayeni okurken çok duygulandım bi an sanki bende bebişimi kollarıma aldığımın hayalini kurdum,Allah analı babalı büyümesini nasip etsin inşallah,hayırlı ve uzun ömürlü olsun minik kızın,sana bebeğin ve eşinle bi ömür boyu mutluluklar dilerim,darısı biz bekleyenlerin başına inşallah..

8. 9 Eylül 2008
  9. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    gozun aydın rabbım analı babalı buyutsun canım..

10. 9 Eylül 2008
  11. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Ne güzel bir mutuluk olamalı
    Allah analı babalı büyütsün canım :nazar:
    darısı anne olmak isteyen herkesin başına :1hug:

12. 9 Eylül 2008
  13. serenat

serenat İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canımm o kadar güzel anlatmışsınki dedigin gibi kelimeler anlatmaya yetmiyor inan okurken gözlerim dolu dolu oldu. burdaki arkadaşlıklarsa bambaşkaa inanın abla,kardeş,arkadaş bambaşka olmuşuz burda sizlersiz olmuyor.
    Allah analı babalı büyütsün güzel arkadaşım.

14. 9 Eylül 2008
  15. Derya

Derya Duru'm benim...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah analı babalı ve sağlıkla büyütmak nasip etsin canım...iyiki genel anestezi olmamışsın bak..bebeğinin hernaını yaşadın benim gibi...

16. 9 Eylül 2008
  17. Aytege

Aytege herşeyin hayırlısı. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    CANIM YAA NE GÜZEL ANLATMAIŞSINNN ALLAAAH İNAŞŞALLAH OLMAYANALARADA NASİP EDER BU EŞSİZ KUTSAL DUYGUYU ALLAH SİZDE BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUK VE SAĞLIK VERİR.a.s.:nazar:

18. 9 Eylül 2008
  19. "NAZ"

"NAZ" Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim allah yavrunu sana ve ailene bağışlasın... darısı başımıza olsun inşallah...