kuzum beni bırakmış

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve eylemsura tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

20 Ekim 2010
    Konu Sahibi : eylemsura
  1. eylemsura

eylemsura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Arkadaşlar gecen ay adet olmamla birlikte büyük bir sevinçle tedavime başladım.göbekten,koldan yapılan ignelere sevinçle saat 7 nin gelmesini beklerdim.hergün kan ve ultrasonla kısa protokolla 12.günde yumurtalarım toplandı .7 tane toplanmıştı yumurtam.2.kalitede 4 hücreli bir yumurta yani kuzumu gönderdiler .izledim o anı nasıl rahim duvarıma yapıştıgını,o andan sonra müthiş bi şekilde annelik psikolojisine girmiştim.ameliyathanede 1 saat üşüyerek kalmıştım.ama ne üşümem ne idrara sıkışmış olmak beni rahatsız etmedi çok mutluydum.13 gün çok zor gecti hergün kuzuma birşeyler yazdım .ve sonucu almamla yıkıldım o an .agladım ,agladım,eve gittim uyudum saatlerce,kalktım agladımcanım okadar yanıyorduki herşey bitmiş gibiydi sanki sonra bugün birden artık üzülmücem 2 ay dinlenicem ve tekrar denicem dedim.canım yine ara ara yansada hayat devam ediyo.

2. 20 Ekim 2010
  3. zinal

zinal evli mutlu ve çocuksuz :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım çok iyi anlıyorum seniii aynılarını burda bi çogumuz yaşadık aradan 1 ay geçiyo geçti acısı zannediyosun tekrar bi acı kaplıyo içini napalım buda böyle bi acı sanki dünyan yıkılıyo boguluyosun aynı şeyleri yaşadım bende şimdi temmuzda negatif aldıktansonra 8-9 ay ara vereyim dedim mayısa kadar bende bekliyorum bakalım bende 2.yi ozaman yapacam rabbim daha büyük acılardan korusun iyicene toparlan nezaman hazır hissedersen ozaman yaptır inş bu denemende kuzun seninle kalır saglıklada kucagına alırsın

4. 20 Ekim 2010
  5. dunyamm

dunyamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende yani seyleri yasadim cok zor biliyorum cok zorluklar gecirdim benimde tutmamisti bend iki ay sonra denedim ve tuttu hemde tek dondurulmus uzulursun ama guclulugunu ve inancini koru allah yardimcin olsun..

6. 20 Ekim 2010
  7. eylemsura

eylemsura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    teşekkür ederim arkadaşlar.dün ögrendim ama toparlanmam gerek ben üzülünce eşim annem babam çok üzülüyorlar.ama yaşayan bilir zor .benim dondurulacak emriyom yoktu o yüzden birdaha başdan deniyecegim.

8. 20 Ekim 2010
  9. gulnisa

gulnisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    rabbim hepimizin yardımcısı olsun..