Kuzumun burnu tıkandı.. ne yapmalıyım arkadaşlar????

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve EU2 tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

9 Eylül 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kuzumun 4-5 gündür burnu tıkalı... doktora gittim sprey verdi ama faydası yok:çok üzgünüm: kulak çöpleriyle alıyordum önceleri artık alınmıyoda.... sizinde bu durumda olan var mı bebeğim nefes almakta zorlanıyo yardım edin kızlar

2. 9 Eylül 2009
  3. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım tonimerin buru spreyi var deniz suyu etkili serum fizyolojikten daha tazikli sıkarken o rahatlatır ben ınu kullanıyorum i.bide odasında buhar makinası varsa onu kullan yada devamlı havalandır odasını.bide istersen ıhlamuru kaynatıp buğu yaptırabilirsin oda faydalı olur geçmiş olsun bebeişine

4. 9 Eylül 2009
  5. merallll

merallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende tonimerin burun damlasını kullanıyorum sprey deilde damla şeklinde deniz suyu etkili tıkandığı zaman onun çok faydasını görüyorum, eczanelerden var devlet karşılamıyor sanırım ben en son aldığımda 20 tl civarındaydı, geçmiş olsun dilerim en kısa zamanda düzelir

6. 9 Eylül 2009
  7. clopin

clopin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevli candy, malesef bebeklerin en büyük derdinden biri burun tıkanıklığı, bebişin ne kadarlık bilmiyorum ama 2 yaşına kadar okyanus suyu hariç burun spreyi sakıncalı doktorumuz söyledi,okyanus suyunuda çok fazla kullanamazsın kulak iltihabı yapabilir
    bide anne sütünü denemeni tavsiye ederim.geçmiş olsun

8. 9 Eylül 2009
  9. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    anne sütünü denemeni tavsiye ederim canım benim annem bize bu yöntemi uygulamış kızımın bikaç defa tıkanmıştı emziriken burnuna bikaç damla damlatırdım bende hemen açılırdı çokkk geçmiş olsun

10. 9 Eylül 2009
  11. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim kızımın burnuda çok tıkanırdı halada tıkanıyor burnuna bol serum fizyolojik damlatıyorum sonra burun aspiratörüyle çekiyorum çok rahatlıyor hemde en güvenilir olanı serum fizyolojik.spreyleri bende kullandım ama faydası olmadı bunu dene tavsiye ederim.Geçmiş olsun bebişine

12. 9 Eylül 2009
  13. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    34.083
    Ödül Puanları:
    563
    Eğer emziriyorsanız bebeği sütünüzden biraz burnunun içine dökün açılır burnu

beyzazra bunu beğendi.
  14. 9 Eylül 2009
  15. EU2

EU2 Guest

hepinize teşekkürler arkadaşlar.. dediklerinizi deneyeceğim inşallah düzelir kuzucuğum...

16. 9 Eylül 2009
  17. titi8686

titi8686 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benım kızımda haifi bi hastalık gecırıyo su an aynı burnu tıkalı zor nefes alıyo daha oncede olmustu serum fızyolojık damlatıroyum ve dorktorum bı burun temızleyıcı vermıstı nutri bebeydı galıba adı ucunu bebegın burnuna tutyosun uzun bı borusu var ordan da sen agzınla cekıyosun yavasca onunde kucuk bı bolum var orda sunger var orda bırıkıyo tum pıslıkler onu alabılırsın o cok fayda saglıyo bıde benım doktorun verdıgı bı burun damlası var karısım bı ılac ama onu doktora sormadan kullanma 3 gun kullanabılıyosun sadece cunku gecmıs olsun..