Kz arkadam kskanyor muyum?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve DeLiBoNCuK tarafından 20 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : DeLiBoNCuK
  1. DeLiBoNCuK

DeLiBoNCuK AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    kızlarr ben bu alanı neden fark etmedım daha önce...en yakın arkadaşımla bıraz sorunlarım var.onun sorunu yok galıba ama benım var.ben mı cok takıyorum anlayamadım anlam veremıyorum bazı tavırlarına...
    şöyleki benım basıma bırsey gelse kötülüyor yazık felan gıbı kendı basına gelse aynı sey benım ıcın ıyı oldu hoş guzel felan gıbı seyler dıyor kalyorum böyle resmen.sevgılısıyle görüşmedığı zamanlar ben benımkındne bahsetmıyorum moralı bozulmaısn dıye eğer ben görüşemıyorsam hemen baslıyor canıms evgılım sevıyorum onu tatlım o benım cart curt ır suru sey.ya ben aynısını yapmıs olsam tamam dıcemde ya cocuk değilsin kı ınsan az düşünür dımı? buna anlam veremıyorum.ben bişe anlatıyorum ılgılenmıyo o anlatırken en ınce detayına kadar anlatıyo bende dınlıyom ses cıkarmıyorum.tartışmakta ıstemıyorum susuyorum dınlıyorum.kötü bırsey söylemeden hatta bazen daha cok motıve edıyorum.ıyı yapmıssın ıyıkı almıssın cok yakışmış.bugun ne kadar güzel görunuyorsun felan.benım umrumda olmaz böyle seyler ama olaylar coğaldıkca ben onu kıskanıyormuyum dıye düşünmeye başladım.kı ben kıskansam söylerım .yanı özenmem kımseye kendımı göstermeyı sevmem sade takılırım yanı.
    sizce ne yapayım nasıl bı tavır sergıleyeyım

2. 21 Ağustos 2009
  3. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hissettiğin kıskançlık değil canım.. Onun tavırlarından rahatsız oluyorsun sadece.. Ben de aynı durumdayım.. Erkek arkadaşım askere gittiği gün yakın arkadaşlarımla bir buluşma planlamıştık.. Teselli, moral gibi bir şey olacaktı benim için ve hiç erkek olmayacaktı aramızda.. Hatun erkek arkadaşıyla birlikte geldi, karşıma geçip dizlerine yatarak konuştu benimle, üstelik normalde asla konuşmadığı şekilde konuştu aşkımlı bebeğimli.. En son olarak da "ayyy yazık kıza hayatım sen sakın askere gitme tamam mı ben ölürüm hasretinden" diyerek noktayı koydu.. Tabi ben de bu olaydan sonra noktayı koydum...

4. 21 Ağustos 2009
  5. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence arkadasın sorunlu senin asıl o seni kıskanıyor yoksa bu kadar cok nispet yapar gibi konusmaz aman bence böyle insandan ne dost olur nede arkadas hayatınızdan cıkarın derim yoksa hep üzüleceksiniz onun davranıslarına

6. 21 Ağustos 2009
  7. _NURUM_

_NURUM_ Guest

kıskanan sen deilde sanki arkadaşınn canımm:eek: en yakın arkadaş için uygun biri deil sanırımm:eek:lmaz:

8. 21 Ağustos 2009
  9. sudem.

sudem. sebebi hayatim yavrularim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok yakin bir tanidigim var aynen boyle..hep bennn heppp bennn diyen..araya mesafe koy gitsin..bunun icin uzulmeye degmez valla..kiskanc olan o tabiki sen degil..

10. 22 Ağustos 2009
  11. wenes

wenes 29.10.2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kız arkadaşin seni kıskaniyor. En yakın arkadaşin olup olmadiğini iyice bir tart bence.Yazdıklarina göre en yakin arkadaş sıfatına uymuyor.

12. 22 Ağustos 2009
  13. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence bu arkadaş sana uygun değil.hatta arkadaş sıfatına layık herhangi bi davranışıda yok...o yüzden bence yanında olmaktan mutluluk duyacağın seni dinleyen,anlayan bi arkadaş bul kendine cnm

14. 23 Ağustos 2009
  15. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bence de sende değil sorun arkadaşında. Böyle insanlara hiç anlam veremem. Hep kendi önde olsun kendi iyi olsun hoş olsun isterler. Sen ondan iyi ol istemezler. Halbuki arkadaşlık bu değildir. Arkadaşlığın manasını bilmeyen varlıklar bunlar. Böyle insanlardan ne kadar uzak durursan o kadar iyi. Yarın obür gün daha da güç olaylar meydana gelir. ıyi bilirim böyle şeyler başıma çok geldi. Ve nitekim çoğundan darbe yedim akıllandım. Benden tavsiye arana mesafe koy. Özelini de konuşma ve onun yaşamı hakkında da iyi yada kötü yorum yapma. Yoksa bu böyle devam eder gider ileride daha büyük olaylar cereyan eder...

16. 23 Ağustos 2009
  17. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kesınlık le o senı kıskanıyo hep ben hep ben hep ben..
    bırak allah askına ben cevremde bu sekılde kımseyı kabul etmem!..
    dost sa arkadas ıse hersey guzelce olsun senın derdını dınlemeyen sana saygı duymayan bırını napıcam kı cevremde bana sıkıntıdan baska bısı degıldır..
    bu 1 aylıkda 10 yıllıkda olsa arkadaslıgım bozarım cunku yapdımda aynısını..
    her bası agıranın yanında olucaksın ama senın agırdg zaman kım se olmıycak ne anladım ben bu benım saflıgımdır...dıkkat et arkadasım sende yakında zararda verırı bu arkdasın sana..

18. 23 Ağustos 2009
  19. Gamzei

Gamzei Guest

hayır kıskanmıyorsun bence,
    aksine cok ince düşünüyorsun
    üzülmesin diye,alınmasın diye,nispet yapar gibi olmasın diye hareket ediyosun..:teselli:
    ama görünen o ki o senin kadar ince düşünemiyor..
    yada arkadaşların söylediği gibi hatta seni kıskanıyorfisfisfis