Kz Bebeklerinde Vajinal yapklk

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve symslow tarafından 25 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : symslow
  1. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar yeni doktorumuz yani zeynepte zayıflıktan yola çıkarak böbrek ultrasonu isteyen ve böbrek taşı olduğunu bulan doktorumuz kızımı muayene ederken bana bir şey daha söyledi annesi bakın burada vajinal yapışma var dedi

tabi ben şoktayım hani neresi hocam nasıl olur falan derken anladımki eski doktorumuz buna da pek dikkat etmemiş ama yeni doktor eminim o da dikkat etmiştir yeni yapışmış olacak diye geçiştirdi beni yani hakkında atmadı tutmadı o doktorun

bir krem verdi estroel diye yapışan yere sürecem sabah akşam açılır dedi haftada bir kontrol edin dedi bana
    nette okudum bazı doktorlar elleriyele açıyorlarmış ama bizim doktor bebeğin canının acıtmayalım krem de açar dedi

lütfen kız bebeişlerin vajinalarını kontrol edin yapışma var mı diye Allah korusun ilerde adte ağrıları çok şiddetli olurmuş vajinal kanl dar olurmuş ilk gece sendromları genelde bu bayanlarda yaşanırmış cerrhi müdahele ile açmak gerekirmiş

çiş yaptığı delik değil adet kanamasını geldiği deliğin popo deliğine en yakın kısmı deyim ben size kontrol edin

2. 25 Temmuz 2009
  3. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    Ewet cnm bi tanıdıgımızdada vardı böyle bi durum.Annesi diger kız çocugu dogdugu zaman anlayabilmiş..Ama aralarında çok yaş farkı olmadıgı için geç kalmadılar..Ona doktor müdahale etmişti..jilet gibi bi şeyle açmak zorunda kalmışlar..

Kız anneleri dikkatli olsun bu konuda..

4. 25 Temmuz 2009
  5. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay kıyamam geçmiş olsun canım neyseki erken fark etmiş doktorunuz
    yeni topikler açılıyo ama bak çok örnek bi konua.s.

6. 25 Temmuz 2009
  7. minelne

minelne afffettt Allahımm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ilk defa duydum daha neler duyacağız bilgilendirdiğin için saol canım

8. 25 Temmuz 2009
  9. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Aynı durum erkek çocuklarında bile oluyormuş. yeni doğan larda altını değiştirirken hafif aralamak gerekiyormuş kız çocuklarını vajina girişini, erkeklerdede penisini parmakla sağa sola sallamak iyiymiş...Kıyamam ben onlara opuyorumnanaktan

10. 25 Temmuz 2009
  11. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    çok geçmiş olsun benim bir akrabanın da bebeğinin rahim ağzı kapalıymış nasıl farkedilliyor bilemiyorum ama geçen yıl lazerle ameliyat oldu

12. 25 Temmuz 2009
  13. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    ilk defa duydum enterasan bi durum ilk gece sendrumlarının sadece psikolojik olmadığını anlamış olduk böylelikle bilgilendirdiğin için tşk ederim canım bi kız annesi olaraka.s.

14. 25 Temmuz 2009
  15. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    neler duyucaz daha ya bu doktorlara çok iş düşüyor.canım çok geçmiş olsun .bende çevremdeki kız bebek annelerine ileticem

16. 25 Temmuz 2009
  17. ceyo16

ceyo16 Annesinin gülü Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bizim Dr.umuz da illa bezini açıp bakıyor,hemen kapatıyordu,ben de diyordum nesine bakıyor ,tuvaletini yapıp yapmadığına falan mı diye,demek bundanmış,çok ii oldu öğrendiğim,neyse ki siz de erken farketmişsiniz.Ay ben oraya çok müdahele etmek istemiyorum yırtılıverecekmiş gibi geliyor ya,hemen öyle silerken yıkarken falan zarar olmaz inş dimi?

18. 26 Temmuz 2009
  19. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun.allahtan erken farkedildi canım.benim oğlumunda pipsi sıyrılmıyor aynı benzer durum senin kızınla.yani bizede sünnet yolun görünüyor canım.