kzılar yardım loreal preference saç boyası mutlaka ıslak saça mı uygulanmalı

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve asahcakir09 tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

28 Haziran 2010
    Konu Sahibi : asahcakir09
  1. asahcakir09

asahcakir09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar yaklaşık saçlarımı 1 hafta önce koleston vanilya sarısına boyadım yanlız dipten 6 cm kadat saçım çıkmış olduğı için çok açık bir renk girdi saçlarımda önceden bakırdı yani üstleri yeşil altları bakır oldu öbür ay kaynımın dğünü var saçlarımın hepsini koyulaştırmak istemiyorum bende yeşil olan yerler bariz belli olduğu için loreal preference 8.34 le boyayaım sadece oraları dedim ve amon yaksız bir boya olduğu için saçomı da çok yıpratmaz diye düşündüm yanlız arkadaşlar bildiğim kadaarıyla lorealin bu boyası ıslak saç uygulanıyor bu boyayaı kullanıpta kuru saça uygulayan varmı aranızda lütfen yardım arkadaşlar yarın boyuyacağım saçlarımı dışarı çıkmıyorum:Saruboceq:

2. 28 Haziran 2010
  3. asahcakir09

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama yardımmmmmmmmmmmmmmmm

4. 28 Haziran 2010
  5. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet tatlım ben kullandım ıslak saca uygulanmalı

6. 28 Haziran 2010
  7. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yalnız cnm bıldıgım kadarıyla amonyaksız falan degıl bu boya dger boyalardan farkı jel bazlı olması jel bazlı boyalarda ıslak saca uygulanır
    yalnız ıstedıgın sonucu alamayabılırsın mesela bende floransa koyu sarı dore bakıra boyadım cok guzel bı ren k oldu zemınım sarı oldugu ıcın ama dıplerım koyu oldgundan dolayı dıpler baya koyu tutmustu yanı bence iyi dusun bıde sacın tamamen rengarenk olmasın

8. 28 Haziran 2010
  9. asahcakir09

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk önce cevap verdiğin için çok teşekkür ederim canım ben boyayı eşime aldırdım çünkü kendim bu kafayla dışarı çıkamıyorum canım benim saçlarn dipleri söylediğim gibi 6-7 santim kadar çıkmıştı buna da kolertonun natural boyasını yapınca sapsatı oldu ama küllü bi sarı gibi boyalı olan saçlarımda bakır kaldı o yüzden ben diyorum nasılsa olsa dip boyası olan yerler çizgi gibi belli bu 8.34 boyayı sadece oraya süreyim altlarıyla uyumlu olsun zaten ben çok koyu olsun istemiyorum canım benimde dipler satı inşallah seninki gibi tutar canım ya

10. 28 Haziran 2010
  11. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım rica ederm ınsallah tutar ben de tam bılemıyorum dedıgın gıbı boyanırsa nasıl olur sacların?ben uyguladıgımı soyledım ama bence sen cok ıyı bılen bırılerıne daha danısıp oyle boya belkı dore bakır degılde baska renk onerırler sana.yada bı kuafore sor.sımdı bende kotu bı sonuca neden olursam cok uzulurum ben memnun kaldım ama sen kalcak mısın acaba mutlaka bılen bırıne danıs bence canım benım

12. 28 Haziran 2010
  13. asahcakir09

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tmm canım yatın bi sotatım kuaför tanıdıklara ama dışarı çıkamıyorum ancak telefonla aslında saçlarımın rengi tamam iki renk ama dışarı çıkılmayacak hali dipleri baya bi açık oldu ve hiç yakışmadı bana ve küllü gibi oldu yüzmü hiç gitmedi saçlarımın altıda bakır olduğu için bu boyayı seçtim vakalım inşallah şu yeşilimsi rengi kaparda bakırlık verir canım çok sağol

14. 29 Haziran 2010
  15. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ınsallah cok guzel olur cnm bnm rıca ederım

16. 29 Haziran 2010
  17. asahcakir09