Kzlar Acil Yardm stiyorum..Sama Kna...

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve _ptrck_ tarafından 27 Haziran 2009 başlatılmıştır.

27 Haziran 2009
    Konu Sahibi : _ptrck_
  1. _ptrck_

_ptrck_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar saçlaırm bayadır dökülüyordu ve artık inceldiler.. annem de dedi ki saçına kına sürelim içine yumurta sarısı filanda koyucakmış.. saçların pırıl pırıl olucak güçlenicek dedi... bende kokusunu sevmediğim halde katlanmaya karar verdim... ama saçlarım kumral ve belime kadar uzun... acaba onu saçıma yakınca yaşlı bayanların saç rengi gibimi kızıl olucak??kişinin saç rengine göre değişiyomuş benim saçımda ne renk olur elbetteki bilen ve bana yardım edebilecekleriniz vardır... turuncumsu kızılsa çok mutlu olucam .... şöyle olurmu dersiniz??

yada olması için öneri...

Son düzenleme: 27 Haziran 2009
  2. 27 Haziran 2009
  3. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    kınadan kınaya da değişir gerçi ama benim saçım kumral, turuncu değil de daha kızıl bi renk oluo. ya ama hiç tavsiye etmem arkadaşım yaa, çıkmıo saçtan bi türlü. saçın uzicak, diplerden kendi rengin gelcek, tekrar yakcaksın ama gün gelcek sıkılcaksın, kendi saçına dönmek isticeksin, sürekli kestirmekten başka yolu yok, boyayarak kurtulayım diceksin, boya tutmicak. kına yakana kadar dünya kadar yağ var saça yarayan, kalınlaştıran, uzatan, dökülmeyi önleyen. forumu incele, mutlaka bulursun bi çare. valla ben kına hatasını 2 sene önce yaptım, bin pişman oldum, hala kestiriom kurtulmak için. ben yapma derim, çünkü dönüşü yok.

4. 27 Haziran 2009
  5. _ptrck_

_ptrck_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üstüne zamanla tutuyomuş boya ya arkadaşım denemiş.. saçının rnegini koyabilirmiisn acaba kınalı haliyle?? rica etsem..

6. 28 Haziran 2009
  7. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    tamam cnm, snn dediğin gibi yapalım, orta yere koymiim resmimia.s özeline yazıorum:)
    ama msj yollamam için biraz beklememiz gerekiomuş.

Son düzenleme: 28 Haziran 2009
  8. 28 Haziran 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Kına mı ?

Hiçççç tavsiye etmem...Saçı çok kurutuyor,beslediği falan da palavra ....Çok pişman olursun..

Hele saçların kınadan kurtulması çok zor..Kına üstüne de boya tutmuyor canım..Anca boya akıcak ta,en az 1 sene geçicek te..ohooooooo....Zaten anca yeni çıkan ,dipten gelen saçlar boyanır,sadece koyu renge boyayabilirsin kapatmak için..

Anemin falan varsa saçlarının zayıflığı bu yüzden olabilir..Bunun için ayda 1 ya da 2 ayda 1 saçlarını uçlarından bir iki parmak aldırman,çok sık fön makinasına tutmaman ve saçlarını tararken muhakkak hafif nemlendirerek taramanı önerebilirim..Saçlar kuru kuru taranınca da çok dökülüyor...

Anemi durumun varsa da günde bir kez gnyoferra sanol...Süt,kola ,çay ve kahve gibi içeceklerle birlikte almamak kaydıyla..opuyorumnanaktan

10. 28 Haziran 2009
  11. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ptrck özeline bi bakar mısın, yolladım.

12. 28 Haziran 2009
  13. tales

tales ღ Aşık RapunZel ღ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    budapest resmini koyar mısın acaba çünkü benim arkadasımda güçlenmesi için sacına kına yaktı ve aynı bu renk.... gerçekten cok güzel olmuştu onun , hatta benim bile yapasım gelmişti opuyorumnanaktan

14. 28 Haziran 2009
  15. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    orta yere koyamam cnm ya:KK43:

16. 28 Haziran 2009
  17. tales