Kzlar adetim ameliyat tarihine denk geliyor ne yapacam?

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve mmblackrose tarafından 1 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1 Kasım 2009
    Konu Sahibi : mmblackrose
  1. mmblackrose

mmblackrose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    offf yaaaa ben 2 ay öncesinden almıştım ameliyat tarihimi ve haftaya ameliyat olacam burun + meme nasıl olcak adetim tam o güne denk geliyor.....bide ağrılı gecen bir adetim var.......ayrıca dr ameliyat edermi????????nolur bişeyler yazın kızlar zaten pis korkuyorum........haaa untmadn sunta munta takmazlar dimi hani iki ameliyat olunca sürede uzar ya nebilim.....???üff ya rezil oluruz valla.....dogumda yeterince olmustum :KK43:(((:-)1no2::eek:lmaz::sinifsinif::gitme::gitme::sinifsinif:akannehir

2. 1 Kasım 2009
  3. susu.d

susu.d Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm benım son gunlerıne denk gelmıstı ama netıcede reglıydım yanı amelıyatdeyken doktorum hıcbır problem olmıycagını soledı alakası yok dedı, ama sen yınede mutlaka dokt. danıs bence, umarım hersey yolunda gideer:)

4. 1 Kasım 2009
  5. ferahdeniz

ferahdeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence yeni bi ameliyat randevüsü al dr yapmam demez ama iyi olmaz bende ameliyata 2 gün kala regl oldmoştum,. ameliyatımı 1 hafta sonraya erteletmiştim.a.s.

6. 2 Kasım 2009
  7. mmblackrose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay susu.d inşallah dediğin gibi bir sorun olmaz ve ameliyatımı eder cünkü vaktim kısıtlı ve ameliyatı erteliyemem ....ben yinede en iiyisi drumla görişimde coook utanıyorum :))))

8. 2 Kasım 2009
  9. mmblackrose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekürler cevabın için ferahdeniz ama benim problemim ben konyadayım ve istanbula 9unda gideceğim.11 de ameliyat 18 ndede dönüş biletimi aldım.hani ucak olmasaydı boşver yansın dijem.iyi olmaz derken ?merak ettim negibi sakıncası var ki ?

10. 2 Kasım 2009
  11. lalara

lalara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben 2 gün kala oldum doktorumada söyledim tek sorun ameliyat sırasında hani silikon deniyorlar ya hangisi güzel durucak diye göğüsler şiş oldugundan yanıltma payı olabiliyormuş

12. 2 Kasım 2009
  13. bahar82

bahar82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canim bir sorun olmaz cunku ben hastanede calisirken burun ameliyati olan bir kadinin regl oldugunu giordum ped vardi altinda ameliyathanede ama istemezsen adet geciktirici hap kullanabilirsin

14. 3 Kasım 2009
  15. mmblackrose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    EVET BAHARCIGIM biliyorum adet geciktiren progestron hapı da varmış da okudugum kadarıyla pek sağlıklı olmazmış ameliyat öncesi.dogum kontrol hapı desen önceki adetimden baslamam gerekiyordu.ya resmen dua ediyorum önce gelsin diye...gelirsede yapacak bişey yok artık.tamponla idare edecez artık.

16. 3 Kasım 2009
  17. mmblackrose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tüh yaaa valla üzüldüm şimdi inşallah böyle bir problem yaşamam....peki sende istediğin gibi oldumu ?sanırım adetliken ameliyat oldun...bide şunu sorcam ameliyatda sadece iççamasır olarak alt mı giyilio....ya aslında kızlar valla fazla sorıom biliorum bunları dra sormam gerekio ama ben ne adetimi,ne ne şekilde gireceğimi soramıyorum çünkü nedense cok utanıorum...

18. 3 Kasım 2009
  19. TheShe

TheShe Guest

:bbo: Neden utanıyosun ki, doktoruna herşeyi sorman lazım, emin ol ilk defa senden duymaz soracağın şeyi, kınamaz yada şaşırmaz.
    Tampon bence de mantıklı ama bunu da danış bence, tampon ameliyat esnasında sağlıklı olmayabilir de.. Bunlar için kesinlikle başlarından değil doktorundan bilgi al, çekinecek ne var tatlım bunda :1no2: