Kzlar akl verin:(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve hayatiyasa tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : hayatiyasa
  1. hayatiyasa

hayatiyasa Guest

mrb öncelikle bu sıteye yenı uye oldum sayılır.kızlar bnm bır sornum var. 3 yıllık bır bırlıktelığım var ve bunun oncesındede bı erkek arkadasım vardı.bazı olumuz olaylar yasamıstım aldatılmak gıbı..ve bu benım ıcımde kaldı yanı ınsanlara guvenımı zedeledı..erkek arkadsıma gvenıyorum ama ıcımdekı seslerle savasmaktan yoruldm.svgılım staja gtck ıl dısına 1 ay sonra ve 28 kız 2 erkek olcaklar..ben kendı kendmı yıyorum elmde olmadan nasıl atlatcm bı akl wern:S:1no2::1no2:

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Temmuz 2009
  2. 2 Temmuz 2009
  3. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım böyle bir şeyin yardımı yok maalesef.
    Sen arkadaşına güvenmek zorundasın.
    Aslında erkek arkadaşından çok kendine güvenin olsun.
    O seni seçmiş,seninle beraber,bunun keyfini sür bence.
    Olumsuz düşünceleride uzaklaştır kafandan.
    Yapmak isteyen adam kapı aralığından yine yapar,uzağa gitmesine gerek yok yani

4. 2 Temmuz 2009
  5. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    her zaman söylerim ilişkilerde güven çok önemli...sen kendi kendini yeme, erkek arkadaşının içinde varsa nerde olursa olsun yapar...onu hep kızlardan uzak tutacak değilsin ya...çok sık bogaz etme bu seferde elinde tutamazsın..

6. 2 Temmuz 2009
  7. ipekyol51

ipekyol51 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Kendini bu kadar harab etmene gerek yok.Bir kadın kimseye % 100 güvenmemeli zaten.Ama şu an seninle bunu düşün.Eğer korktuğun gibi bişey olursada boşver.Beni istemeyeni ben hiç istemem.Evet üzüzlürüz ama gururunu asla ayaklar altına aldırma.Ona böyle düşündüğünü hissettirmehihoyyyt

8. 2 Temmuz 2009
  9. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bir insana ya güvenirsin devam edersin
    yada güvenmezsin bitirirsin
    hayatın boyunca kafanda soru işretleriyle yaşayamazsın ki..sen onunla birlikteliği seçmişsen ( bu olaylara rağmen) o zaman kafandan bunları silip atman gerekirdi.ama yapamamışsın..sürekli acaba birisi ile mi oldu düüncesi ile yaşarsan zaten hayatında hem hiçbişi yapamazsın hemde onu çok sıkıştırdığın için senin ona güvenmediğini anlar hemde sıkılır..
    bir karar vermen lazım..ya herşeyi unutacan yada ayrılacan..

10. 2 Temmuz 2009
  11. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    güven cok önemli ben olsam bende senin gibi düsünürüm...ama sunuda düsünmekte fayda var bu sürec sizin iliskinizin kalitesini belirliycek...1 ay seni özliycek kalbinde gercekten sen varsan baskasini gözünün görecegini hic sanmam

12. 2 Temmuz 2009
  13. hayatiyasa

hayatiyasa Guest

canım o anlttgm eskı erkek arkadasımdı budeil

14. 2 Temmuz 2009
  15. hayatiyasa

hayatiyasa Guest

tatlım benım kendıme gvenım tam ama bıde su yonden dusun ınsan sevdıgını kaybetmekten korkar dmı..

16. 2 Temmuz 2009
  17. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ay affedersin evet öyle yazmışsın ama ben yeni kalktım da tam idrak edememişim olayı.opuyorumnanaktan
    o zaman baştan alalım...
    madem bu erkek arkadaşın ile 3 yıldır bir sorunun yok o zaman gereksiz yere bunları düşünme..herkes bir olmazki.kötü bir olay yaşamışsın ama bu olayın seni,hayatın güzelliklerinden çekip almasına izin verme..hepimizin korkuları vardır ama bunları geride bırakıp önümüze bakmalıyız yoksa mutlu olamayız..bir yanlışı olmadıysa şimdiye kadar boşver,olumsuz düşünme

not:idrak yazacağıma başka bişi yazmışım,okuyan oldu ise affedersiniz.))düzellttim

Son düzenleme: 2 Temmuz 2009
  18. 2 Temmuz 2009
  19. hayatiyasa

hayatiyasa Guest

allaha cok sukur olmadı cnm..bnm yptgm guvenszlktn ziyade kıskanclk anlatablıomym:)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.