Kzlar Ali Paa Bey'mi yoksa Nur Hanm'm

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve birperi tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : birperi
  1. birperi

birperi bebeğim allahıma emanet Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar acıl yardımınıza ıhtıyacım var ethıcadan nur hanımımı yoksa alı pasa beyımı önerırsınız?kararsız kaldım ...fikir verırsenız sevınırım...

şimdiden tesekkurler

2. 23 Ağustos 2009
  3. merakli_misafir

merakli_misafir Milky Mommy Fresh&Daily Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ali paşa oskay hakkında hep iyi şeyler duydum okudum ama nur hanım hakkında elektrik alamadım ilgisiz gibi yorumlar okumustum. bir de ali paşa bey i koridorda gördüm bir kaç kez çok pozitif geldi bana. bu arada yine ethica da benim dr. um uğur kal var. çok iligli ve bilgili bir dr. dur. onu da tavsiye ederim kesinlikle.

4. 10 Eylül 2009
  5. polenss

polenss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet onuda duydum.. Genel olarak ilgililer.. İşlerini eksiksiz yapmaya özen gösteriyorlar.. Hamile kalmadan önce Medikal Park a gitmiştim. Şu an o dr. Orda yok gerçi ama hiç ilgilenmemişti..Simir testi yapıp gönderdi.

6. 10 Eylül 2009
  7. polenss

polenss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kesinlikle Ali paşa bey... Sormadan söylüyor... Güleryüzlü ...

8. 10 Eylül 2009
  9. polenss

polenss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ali paşa bey diyorum ..Sormadan anlatıyor.. Güleryüzlü..

10. 11 Eylül 2009
  11. suyosunu

suyosunu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de daha bir kere gittim Ali paşa bey'e ama iyi elektrik aldım. Çok büyük ihtimal ona devam edeceğim..Nur Hn. da ben muayene olurken içeri girdi Ali beyi lafa tuttu ben de sabrettim sabrettim, ben doktora birşey sorucam o hala konuşuyo ters ters baktım o da çıktı. Ali bey neşeli, şeker bir adam kesinlikle..

12. 11 Eylül 2009
  13. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ne zaman ethıca yada ali bey grsem hep anlatıom bana yaptıklrını..ali bey cok seker evet cokta ınsanlıklı allah korkusu olan bı ınsan..dogumuma gırdı..öncesınde ve sonrasında olan ilgısını anlatamm size..4 4 luk bır ınsan ve doktor..sürekli dua edıorum ona atesım 42 ye cıktı benm acılde bas ucumda bekledı..basımda doktr olmasına ragmen..dogum sorası odama geldı tecrubelerını ve annelıgın kollay olmadıgını ve bır suru motıve edıcı seyler anlattı ...takdır edılcek bır ınsan..ilk baslar braz soguk olabılır ama sora cok sekerrrrr.nur hanım suratsızzzzzzzzzz...ben kaç kere gıttım para almadı..araya aldı..insana deger verıoooa.s.

14. 2 Mart 2010
  15. baharhan

baharhan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ali Paşa Bey'in üzerine doktor tanımam. Zaten doktorumdu ve doğumumu da o yaptı. Kendisi çok bilgili, bilgi veren, ilgil, rahatlatıcı, doğallıktan yana, çok dürüst bir doktordur. Aynı zamanda da muhteşem dikişleri vardır... Kaç arkadaşıma tavsiye ettiysem, hepsi de ona devam ediyorlar. opuyorumnanaktan
    Ethica da süper bir hastane. Personel güleryüzlü, hastane tertemiz, bebek yoğun bakım ünitesi yepyeni, bebek hemsireleri çok güleryüzlü ve bilgili. Bana uzak olmasına rağmen orayı tercih ettim ve de çok memnun kaldım. Diğer doktorları da çok iyi, birkaç branşa gimiştim. Keşke yakın olsa da herşeyim için oraya gitsem...:enbuyukkk:

16. 28 Nisan 2011
  17. ipektuncer

ipektuncer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de bir Dr. Melih Gündüz mağduru olarak Ali Paşa Bey'e gitmeye karar verdim.
    Hamileliğin son zamanlarında doktor değiştirdiğim için biraz mutsuzdum, ama burada Ali Bey hakkında okuduğum olumlu yorumlar içimi rahatlattı..

Melih Bey'de mesleki anlamda iyi bir doktor, fakat muayenesi ve ultrasonu herşeyi ile 10 dakikadan fazla ilgilenmiyor. Bir soru sormak istiyorsun, ayağa kalkıyor. "Hadi git, yeter" der gibi.

3'lü test yaptırdım, risk çıktı. Onu bile sonuçlar çıktıktan kaç hafta sonra ben sorunca yorumladı lütfedip, sayesinde oldukça ileri bir dönemde amniyosentez yaptırdım. Amniyosentezden önce risklerini sormak istiyorum, "sen ne hissedersen onu bulursun, pozitif ol" diyor.. Yani bu lafı bana komşu teyze söylese tamam, ama sen doktorumsun, anlatsana ne riski var, neden gerekli..

Ararsın, surat yapar, meşgulüm der. Telefonda sert konuşur, geçiştirir. Vitamin kullanayım mı diye sordum muayenede, bana bir kitap verdi. Al buradan oku herşeyi, dedi. Şok oldum..:26:

İyi doktor olmak yeterli değil, beni aydınlatmadıktan, benimle ilgilenmedikten sonra..:KK19:

18. 7 Kasım 2012
  19. beknur

beknur uğur böceğim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhabalar 2010 nisanda doğum yaptım doktorum Ali Paşa beyden Allah razı olsun..son anda sezeryan olmak zorunda kalmama rağmen hep normal doğumdan yanaydı ve çok çok ilgili bir doktor..benim bebeğim 41 haftaya girdi ve hala gelmeyince suyu da azalıp kordon dolanması olunca boynunda sezeryan oldum..
    ablamın da aynı şekilde doğumunun başından sonuna o takip etti..güven veren bir doktor gerek görmedikçe tahlil vs istemez bile..
    şuan kardeşimin kistleri var takibini yine kendisi yapıyor
    şuan ethichadan ayrıldı kendine bakırköyde muayenehane açtı Nur tüzüner ile birlikte haberiniz olsun..