Kzlar Ameliyattan sonra Flu grme !

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU2 tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar ameliyatımın 6. gunu ama ben hala leyla gibi geziyorum ayaklarım havada gidiyo gibi bi tuhafım
    birde suan ekrandaki yazıları gormekte oldukca zorlanıyorum yazılar cift ve flu yani uzaktakilerde ole gorunuyo
    sizdede ameliyat sonrası bole leyla durumu oldumu surekli başta bi donme gibi tansiyona benzer bişi yani ozellikle goz konusu boyle flu gorup gozlerinizin yoruldugunu hissettinizmi
    acaba bi goz problemi ilemi karsılaşcam bundan sora burunu yaptırdık gozlukmu takcaz ustune kafamçokkarıştı

2. 18 Temmuz 2009
  3. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım normal bende aynı sorunu yaşadım geçici bunlar :) kolay bir ameliyat geçirmedin sonuçta hepsi geçecek :)

4. 18 Temmuz 2009
  5. EU2

EU2 Guest

tşk ederim canım benim
    ne bilem ya sandım hep bole leyla gescem gozler yampirik yumpirik goruyo zaten :KK70: sırnaşık şey kaydirigubbakcemile3

6. 18 Temmuz 2009
  7. masumpapatya

masumpapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende öyleydim hatta hala olabiliyo benim12.günüm üstelik

8. 18 Temmuz 2009
  9. EU1

EU1 Guest

kızzz delikafadulden kaydirigubbakcemile3 :roflol: bu halinle bile güldürdün gene beni
    normal canım normal anormal olan benim sen normal geçiriyorsun ben sadece alçılıyken ameliyat olduğum belliydi doktorumuzda bana şaşıyor :sm_cool: benim acı çeken sinirlerimide mi aldı acep bu adam delikafadulden hakkaten ben yarın bir sorayım kralichem unutturma kıs :1rolleyes:

10. 18 Temmuz 2009
  11. Gamzei

Gamzei Guest

bende böyle bişi olmadı ama olabilir daha cok erken 6.gün,narkoz aldın neticede.

12. 18 Temmuz 2009
  13. dahlia85

dahlia85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    normal canım ben de şaşkın gibi kollarımı duvarlara çarpa çarpa yürüyodum, dengemi sağlayamıyodum. geçer bir süre sonra yerimseniben

14. 18 Temmuz 2009
  15. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    benimde hemen gözlerim yoruluyordu ve sürekli kapatma isteği duyuyordum. Birazdaha sabret bakalım geçer heralde yakında

16. 19 Temmuz 2009
  17. balea

balea sılada bir ömür geçer.... Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    benim ilk amelyiatim (estetik degil, sinüzot polip) öyle olmustu, herseyi cift görüyordum. ama ilk zamanlarda böyle olur bu sonra gecer. normal cünki göz sinirlerine degiorlar tabii burunu amelyait ederken yani en azindan bende öyle olmustu

18. 19 Temmuz 2009
  19. masumpapatya

masumpapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    böyle flu gördüğün zaman süresince pc de fazla vakit geçirmemek ve televizyon izlememek lazım gözlerin kanlanır sonra