Kzlar, Antalya da DR Figen Demir'e giden var m?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve yasmin_07 tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : yasmin_07
  1. yasmin_07

yasmin_07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar antalyada dr.figen demirin hastası olan memnun olan yada olmayan varmı.lütfen gidenler paylaşırsa sevinirim.

2. 7 Kasım 2009
  3. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Figen DEMıR in sadece kürtajda başlarılı olduğu söylenir.

4. 7 Kasım 2009
  5. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    çoğunlukla olumsuz yorumlar yazılmış ama ben gittiğimde çok çok memnun kalmıştım..hatta şu an izmirdeyim ama hamile kalınca sırf ona gitmek için kayınvaldemin yanında olmayı bile göze almıştım...
    eşimin akrabaları hep ona gittmişler..ben onların tavsiyesiyle gitmiştim..onlarda bu kponularda çok titizdirler...
    çok ilgili,güven verici konuşuyor...muayene ediş tarzınıda çok beğendim açıkcası...

6. 19 Kasım 2009
  7. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Benim yengem'de Figen Demir'e gidiyor 10 yildir..

Dün birlikte gittik, ben muayene olmadim ama cok begendim.

Yengemle samimi olduklari icin bana da cok sicak geldi..

8. 25 Eylül 2010
  9. 07aslan

07aslan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    SAKKKKKIIIINNN GİTMEYİNNNN arkadaşlar sırf FİGEN DEMİR için abone oldum, hastasıydım son 1 haftaya dek çok iyi çok iyi hiç bir problem yok ne çocukta ne anotomik olarak sende dedi, son hafta çatın dar normal doğum olamazsın deyip sezeryan olmamı istedi, çok şükür normal doğumla JİNEFEM'de oldum ama araştırdım ki NORMAL Doğum uzun sürdüğünden iş kaybı dolayısıyla para kaybı nedeniyle Özellikle bu doktor sezeryan yapmayı tercih ediyormuş, Sezeryan yaptıracaksanız dahi bence kaçın, ünlü bilinen diye aldanmayın, tamamen Allah rızası için bunları yazıyorum,sevgilerimle

antalyalii bunu beğendi.
  10. 10 Nisan 2011
  11. ozkayaflz

ozkayaflz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba,

Ben Dr. Figen DEMİR' in hastalarındanım ve çok memnun olduğum bir doktordur kendisi. Tüm yorumlara saygılıyım ama olumsuz yazılan yorumdan da onun adına ben rahatsızlık duydum. Bir çok arkadaşıma referans oldum. Gerekirse yanlarında gittim. Önerip te pişman olan hiç bir arkadaşım olmadı. Şahsım adına konuşuyorum çocuklarım olmadan önce iki düşük yaptım. Doğumla gerçekleşen normal yolla ikiz gebelikte, düşüklerim de olduğu gibi rehberim oldu. Bir an bile süphe duymadım. Hastası değil, arkadaşıma gider gibi gittim her defasında muayehanesine ve ben dişçiden korkmam, iğneden korkmam hayatta sağlık açısından tek ayaklarımın geri geri gittiği tek dal kadın hastalıklarıdır, onu da Figen Hanım sayesinde aşmış bulunuyorum ikizlerim 9 yaşındalar. Şunu diyebilirim bu gün sorunum olsa yine Figen Hanım'ı tercih ederim. Ayrıca gönderdiğim arkadaşlarımdan birinin catısı darmış, "Normal doğum yapamazsın" dedi. Arkadaşım "normal doğum yaptım" dedi. "Çok canın yanmıştır o zaman" dedi. Arkadaşım da doğruladı, "kabus gibiydi" dedi. Karşısındaki kişiyi insan olarak acı çekmesini istemediği için bu yorumu yapabiliyor, ama biz insanlar yanlış değerlendirebiliyoruz. Şunu özellikle belirtmeliyim kesinlikle para canlısı değildir.

12. 16 Eylül 2011
  13. suzan361

suzan361 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    bende hamile kalırsam figen hanıma gidecem çünkü cinsiyeti çok erkenden tahmin edebiliyor bir kaç hastasından duymuştum bizim okulda da bir arkadaş gitti bebeğine başka doktorlar erkek demiş figen hanım kız dedi kız doğurdu bu konuda güveniyorum kendisine olumsuz bir yorum duymadım tek şikayet edilen yönü çok kalabalık oluyormuş muahanesi bu da talep gördüğünü gösterir​

14. 15 Kasım 2011
  15. burcu_87

burcu_87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    450
    Ödül Puanları:
    188
    kesinlikle figen hanım hakkındakı yorumları kabul etmıyorum..
    3.5 yıllık cocuk ozlemım ıcınde okadar dr gıttım yumurtlama ılacları asılamalar ve 2tup bebek tedavısı ardından artık yeter olmaz dedıgı anda fıgen hanımla tanıstım ve okadar net olumlu ve kararlı konustukı ıcımden guldum okadar tedavı oldum yıne basa donup yumurtlama ılacıylamı hamıle kalıcam derken ılk ay hamıle kaldıgımı ogrendım.sımdı bebegım 2yasında RABBIM bagıslasın..
    tabıkı kısmet ısı ama kesınlıkle bılgısıne ılgısıne guler yuzune ozellıkle hafızasına hayran kaldım artık aıle dr muz oldu ve her gıttıgımde tekrar anlatmak geregı duymuyorum sorunlarımı,kaldıgım yerden devam edıyorum ve her seferınde tlf sorunlarımı soruyorum ve kısmetse 2.yı dusunuyorum ve yıne fıgen hanıma gıdıcem ıyıkı tanımısım boyle bır dr m oldugu ıcın kendımı cok sanslı hıssedıyorum..

16. 15 Kasım 2011
  17. burcu_87

burcu_87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    450
    Ödül Puanları:
    188
    evet muayenehanesı kalabalık ve demekkı bukadar yogunlugu ıyı olması anlamına gelıyor tabıkı..
    benım 13.haftada kız dedı ve kız oldu .. işinin ehli dr kesınlıkle tavsıye edıyorum parasının hakkını fazlasıyla verıyor bence..

18. 26 Şubat 2013
  19. burcu_87

burcu_87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    450
    Ödül Puanları:
    188
    Simdi gecmise dondumde hic pisman degilim figen hanimi tanidigim icin ve gittigim ikinci ay yine rabbim tamamina erdirirse hamile kaldim...
    Belki sezeryan orani daha fazla olabilir ama sonucta bunun icinde bilgilerine ve isine olan titizligine olumsuz birsey denemez kesinlikle....