Kzlar, arkadam olur musunuz?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ipekbocugu tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ipekbocugu
  1. ipekbocugu

ipekbocugu Yarınlar güzel olacak..:) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canlarım, canım çok sıkılıyo sohbet edecek kimse yok evlendikten sonra arkadaşlarım azaldı yok denecek kadar az iş yerinde ise erkek arkadaşlarım var yani sizlerle birşeyler paylaşmak çok isterim :gitme::gitme:

2. 6 Ekim 2009
  3. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Sohbet edelim elbette vaktimiz olduğunca. Ne kadarlık evlisiniz? Bir de evlenince neden arkadaşlarınız azaldı? Arkadaşlarınızın sıcak bakmadıkları bir evlilik mi yaptınız?

4. 6 Ekim 2009
  5. emdev

emdev Guest

gerçekten evlenince insanın çevresi ve arkadaşları azalıyor :nazar:
    evlenince çervresi bollaşan hiç görmedim :hulya:

6. 6 Ekim 2009
  7. emdev

emdev Guest

merhaba ipekboncuğu bende arkadaşın olurum kaydirigubbakcemile5
    nerde oturuyorsun?

8. 6 Ekim 2009
  9. yercekimlikaranfil

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Bilmem, bana sanki artıyor arkadaş sayısı gibi geliyor. Yani düşününce, ben eşimin arkadaşları ile de arkadaş oldum, kendi arkadaşlarım zaten yıllardır başucumda. Ha tabi bekarken haftada üç gün kızlarla aynı evde kalıp pijama partisi yapıyorduk; şimdi o lüksümüz yok ama. :))) Hergün en az bir kez telefonlaşırım, aynı şehirde olduklarımla haftada bir diğer şehirdekilerle iki üç ayda bir mutlaka gider geliriz. Oldu ki bir süre görüşemedimse bile onlar hep arkadaş benim için. Görüdüğümüz anda gene kaldığım yerden devam, arkadaşlık neden evlenince bitsin ki?

10. 6 Ekim 2009
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    evlendin ve farklı şehire mi gittin ?

arkadaşlar niye azaldı durup dururkeneeeakannehir

yok denecek kadar az olan arkadaşlarının arkadaşları ile tanışırsan bir sürü arkadaşların olur:lepi:

burdaki arkadaşlıklar burada kaldıgı için sana gerçek hayatta pek fayda sağlamaz:1ninca:

canlı canlı sohbet etmek ayrıdır malum :lepi:

paylaşmak istediğin şeyleri yaz paylaşırız, severiz paylaşmayı :eek:

12. 6 Ekim 2009
  13. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    tabıkı burda zaten herkes arkadas degıl mı hepımız hemen hemen oyleyız cok arkadasım benımde az uzaktalar

14. 7 Ekim 2009
  15. ipekbocugu

ipekbocugu Yarınlar güzel olacak..:) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    9 yıl bitti. Eşim kıskanç da herkese bir bahane buluyor.Samimi olduğum arkadaşlarım başka şehirlere evlendi bide eşim sayesinde çok telefon nosu değişti bu gibi nedenlerele azaldı, mahallemizde de geneli yaşlı benim yaşım 27 onun için fazla arkadşım yok..:teselli:

16. 7 Ekim 2009
  17. ELaMeHMeT

ELaMeHMeT Bebişlerimi Çok Sefiom <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selamlar canimm

bende oldum olasi fazla arkadaslik kurmam kimseyle, yani az ve oz demislerya o sekil takiliyorum
    Ben evlendim farkli bi ulkeye geldim sehir mehirde degil zemuszemus
    Yani Danimarkadan Türkiyeye geldim ve ister istemez 3-5 arkadasimdanda uzak kaldim
    esimin arkadaslarinin eslerindende birkac gorustugum oluyor oda kirk yilda bir misali, yani kimseye guven olmadigindan evde kapanip kaliyorum anlayacagin :hulya:
    Yapayalniz ne dogru duzgun aile bagi nede arkadas bende cok SIKILDIM ve bu yuzden bu siteye girmeye basladim inan okadar guzel arkadaslarim olduki kisa surede
    Insallah seninde olacaktir merak etme sen takilmaya devam et bu siteye :lepi:

Ayrica bende senin arkadasin olmak isterim tabiki vereliniortak
    SIKINTIDAN patlamak yerine birbirimizle dertlesmek daha iyi olacak tabiki..

18. 7 Ekim 2009
  19. yercekimlikaranfil

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Anladım, baya da olmuş evleneli. Yanlış anlamayın ama keşke baştan bu tür konularda taviz vermeseydiniz. Her zaman söylediğim bir şey var; eşin yeri başka, ailenin yeri başka, arakadaşın yeri başka. Eşiniz arkadaşın yerini tutamaz, anneniz eşin yerini, arkadaş babanın yerini vs vs.
    Ama bundan sonrasına bakmak lazım. Ne zaman konuşmak istersen bu sitede laflayacak birini bulursun. Paylaşırsın herşeyini. Ama bir arkadaşın dediği gibi gerçek arkadaşlık yerine geçmez elbette. Keşke bir kursa filan gitseniz, orda yeni insanlarla tanışma şansınız olur. Günlerinizi nasıl geçiriyorusunuz mesela?