Kzlar bana akl verin ltfen

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve marconi tarafından 20 Ekim 2009 başlatılmıştır.

20 Ekim 2009
    Konu Sahibi : marconi
  1. marconi

marconi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar,beni sinir eden bir durum var.bir arkadaşım beni bir süredir biriyle tanıştırmak istiyordu neyse kabul ettim.şimdilik telefonda ve nette konuşabiliyoruz henüz yüzyüze gelmedik.iyi bir ailenin oğlu,maddi durumları iyi,eğitimli bir çocuk.konuşması falan zaten çok güzel.kibar görgülü olduğu belli oluyor.27 yaşındayım mantık evliliği yaparım diye düşünüyorum zaten ve görüşmeye karar verdik.resimlerini bi kaç arkadaşıma gösterdim hepsi bi laf dedi.yok çirkin şurası şöyle boyu çok kısa falan filan.tamam benim de hayallerimdeki erkek değil ama belki hoşlanabilirim diye düşünüyorum.böyle söyleyen arkadaşlarım beni çok sevdikleri için yanıma yakıştıramadıklarını acele etmemem gerektiğini söylüyorlar.benim de kafam karışıyor.üzülüyorum.ileride aramda ciddi bişey olursa bu sefer onlar mahcup olacaklar.hiç içime sinmiyo.sağdan soldan sordum çocuk ve ailesi için hep iyi şeyler söylüyorlar.annem de pek olumlu değil gibi.siz olsanız napardınız?

2. 20 Ekim 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    etrafin soylediklerni kendi dusuncelerinden daha cok onemsiyor gibisin..
    icinden gorusmek geliyorsa bence gorus ondan sonra kararini ver. belki coke tkilenceksin gorustuugnde belki de hic elektrik alamayacaksin. etrafindakiler gecer gider onemli olan senin dusuncelerin bence.

4. 20 Ekim 2009
  5. EU3

EU3 Guest

27 yaşından dolayı mı mantık evliliği yapmayı düşünüyorsun????

6. 20 Ekim 2009
  7. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ne boya posa ne de arkadaşlarının dediklerine bakma canım

içinden geliosa bi buluş derim ben. kendin bi tanı belkide çok düzgün bi çocuktur. şıp diye aşık olmasanda zamanla seversin.

annen neden istemio peki?

8. 20 Ekim 2009
  9. marconi

marconi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

10. 20 Ekim 2009
  11. kesinlikle buluşurdum. ne hissedeceksin bakalım? belki çok mutlu olacaksın ? belki zamanla aşık olacaksın? ayrıca öyle çirkin insanlar vardırki tarzıyla duruşuyla kişiliğiyle fark yaratırlar. görünüme takılmasın kimse. çok yakışıklı olup odun olacağına çirkin olsun insan olsun...

12. 20 Ekim 2009
  13. eftelya23

eftelya23 kavuşcamız günü bekliom Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende bi görüş derim cnm ne kaybedersin sadece oturup konuşacaksınız hem konuşmadan insanları tanıyamayız Allah yardımcın olsun cnm inş hakkında hayırlısı olur

14. 20 Ekim 2009
  15. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    sevgili marconi öncelikle kimsenin lafına aldırış etme bence görüşmek tanımak istiyorsan görüş yüzyüzde bir konuş bakalım frekansınız tutacakmı telefonda sesini duymuşsun nettede konuşmuşsun fakat bide yüzyüce görüş derim .sonra kararını verirsin enine boyuna düşünürsün .hem dış güzellik çok ta önemli değil önemli ama önce iç güzellik karakter gelir sen kimi seviyorsan o kişi dünyanın en yakışıklı erkeğidir bunu unutma evleneceğin yada flört edeceğin kişiyi başkalarına göstermek için vitrinde sergi yapmayacaksın neticede değilmia.s önemli olan senin beğenmendir
    ailesi iyiymiş madem araştırdıysan işi gücü iyiyse sana davranışları da hoşsa ki kavun değilki koklayasın :1no2: kimse kimseyide bir görüşte tanıyamaz görüş baktın hoşlandın elektrik aldın şu elektirik aldın lafınada uyuz oolurum aslında ama buraya cuk oturuyor işte :smiley-cool: görüşmeye devam et tanı iyice huylarını iyice bi tart sonra evlilik olayına konsantre ol ve evlenilebilirmi düşünmeye başla sen mutlu olacaksan seni sevenlerde mutlu olur neticede değilmi olması gereken de buu nacizane fikrim bu canım
    hakkında hayırlısı olsun

16. 20 Ekim 2009
  17. marconi

marconi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    annem zaten bugüe kadar kimseye olumlu bakamadı.dediği şey acele etme.daha kimler çıkar falan diyor.

18. 20 Ekim 2009
  19. SreCa

SreCa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bulus kimse kötü demiosa belki cok seviceksin belki mutlu olucaksın kimseyi düşnme mahcup olcuak dedin insanlarda zamanı geldinde mahcup olduklarıyla kalırlar sen mulu olmaya bakk