kzlar beden temizliinizi nasl yapyorsunuz....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve snur42 tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

16 Ekim 2009
    Konu Sahibi : snur42
  1. snur42

snur42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar beden temizlinden kastım bikini bölgesindeki tüy temizliği..sizler neler kullanıyorsunuz..hamişlikte zor oluyor artık..ben önceden eldiven yada epilasyon kullanıyordum ama canım çok yanıyor kendimi çok fazla kasıyorum..ve hamilelikte kasılmalar ve ani sıçramalar zararlı olduğu için bıraktım..şimdi malesef içime hiç sinmesede jilet kullanıyorum.tüh dökücü kremlerinde zararlı olduğunu duydum
    hamilelikte..sizler neler yapıyprsunuz tavsiyeleriniz neler..buyrun paylaşalım
    a.s.a.s.:enbuyukkk:a.s.a.s.:nazar:

2. 16 Ekim 2009
  3. canim bende once jilet kullaniyodum ama baktim bas olunacak gibi degil hamile kalinca agdaya basladim kuaforum var ona gidiyorum sagolsun oda nazima oynuyo tertemiz oluyo neredeyse 2 ay rahat ediyorum Allah yardimcimiz olsun nedeyim zor hersey bence agdayi dusun 15 dk aci hissediyosun ama sonunda rahatligin uzun suruyo opt kib

4. 16 Ekim 2009
  5. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    evet maksimen
    arkdaşımında sölediği gibi bence ağda yaptır benimde kuaförüm var yaklaşık 2yıldır kendisi evime geliyor tertemiz oluyo vede uzun süre temizliğini koruyor. jiletle asla başedemessin hamilelikten sorasını düşün canım. zaten acısıda çok az..

6. 16 Ekim 2009
  7. snur42

snur42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    teşekküler arkadaşlar..ağdadan korkuyorudum biraz ama..sizden cesaret geldi şimdi..
    denicem inş.tabi yapabilirsem..kndimi çok kasıyorum yaa..canım çokmu tatlı ne

Son düzenleme: 16 Ekim 2009
  8. 16 Ekim 2009
  9. angelsky

angelsky Ümmü Eymen olcam inş. Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    4 yıl önce kendi kendime ağdaya başladımm cırt cırtt
    şimdi alıştıı 3.5 aylık hamişim 1-2 ay daha kendim yaparımm sonra kuaföre
    şimdiden gidecem de utanıyorumm :kedi:

10. 17 Ekim 2009
  11. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bende kendıme 9 yıldır agda yapıyordum hamılelıgımde karnım buyugune kadar kendım yaptım gobüş buyuncede agdacıya gıtmeye basladım en son 9. ayıma gırdıgımde yaptırdım sımdı dogumum yakın temızım cok sukur bencede agda en ıyısı.

12. 17 Ekim 2009
  13. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Hayattda gidemem kuafore. kendim yaparim zorda olsa. zaten az kaldi zamanim ins..

14. 17 Ekim 2009
  15. azyeb

azyeb rabbimin mucizesi beyzam Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108

aynen canım bende öyle..utanırım ben ya..

16. 17 Ekim 2009
  17. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    bende öle derdim evlenmeden önce başladım ben hayatta gidemem derdim asla aslaaa ama bi arkdaşım güzellik merkezinde çalışıyodu onunla başladım daha sora işinden ayrıldı şimdi evime geliyo allah razı olsun ondan başkasınada asla yaptırmam kendisi evlendi hala geliyo hakkınınasla ödeyemem.

18. 17 Ekim 2009
  19. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    aynen bende derdım hamıle de olsam kendım yaparım baskasına yaptırmam derdım ama buyuk konusmamak gerek cunku gobegınız buyunce kendınız yapmanız ımkansızlasıyor bırak yapmayı goremıyorum bıle :KK70:D egılıncede karnım agrıyo jıletı de beceremem kı baslamak da ıstemem bende mecburen gorumcemın tanıdıgına gıttım memnunumda dogumdan sonra 1 kere daha gıderım sonra kendım almaya devam ederım inş.