Kzlar ben ne yapacam?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve barbie0101 tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : barbie0101
  1. barbie0101

barbie0101 Guest

[FONT="[SIZE="2"]Comic Sans MS"]SLMM KISLAR ASLINDA BUNU YAZMAK İSTEMEDİM AMA ARTIK BİRİLERİYLE PAYLAŞMAZSAM KAFAYI YERDİM.. BEN EŞİMLE KAÇARAK evlendim çok sevdim onun için abim benim ayaklarıma bile sıktı.. çünkü kimse evliliğimizi onaylamıodu.. benim eşim düzgün şeyler yapmıodu pis işlerle uğraşıodu.. ben bilmiom zaten öğrendiğimde çok geç olmuştu. 17 yaşındaydım daha. annesinden çekmediğim kalamdı hakaretler evden kovmalar.. bende ailem benimle konuşmadığı için susuodum ama eşim hep benim tarafımdaydı ama sonra en kötü şey oldu eşim eroin içmeye başladı.. 4 senedri hergün bırakacam dio.. ama nafile.. eşya aldık eve çıktık hepsini sattı şimdi ben annemleyim oda annesinde... o pis işleride bıraktı.. ama eroin içtiği için hiç bişey yapamıo ayrılmak istiyorum hemen ağlıo bi şekilde beni kandırıo kendimi öldürürüm diyor.. onu çok sevdiğimden ayrılamıyorum bi sürü borcumuz var çalışmıo bende çalışmıorum ödenmeden hergün bekliorum acaba bişiler yaparmı die ama nafile hiç bişi yapmıo ne yapmam lasım kıslar evim var ama eşyam yok borcum çok kocam çalışmıo üstüne birde bağımlı..ayrılmak istiorum her seferinde kendimi öldürürüm dior.. bu yüzden duraklıorum...ne yapmalıyım[/[/SIZE]FONT]:sm_confused:

2. 17 Mart 2009
  3. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    sen ne yapmak istiyorsun..
    ayrılmak mı uğraşıp kocanı bu alışkanlıktan kurtarmak mı??

4. 17 Mart 2009
  5. pembeinci

pembeinci Canan & Murat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    durumun gerçekten üzücü canım eşin tedaviye yanaşmazmı ?

6. 17 Mart 2009
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Sizin yerinizde olsam önce eşinizi ikna edip tedavisine başlatırdım. Baktınız bağımlılıktan kurtuluyor ne ala ama hala bağımlıysa hemen boşa. İster intihar etsin ister yaşasın, kendini ve seni düşünmeyen bu adam için hayatını çürütmeye değer mi?

8. 17 Mart 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Sakın!!!yasakkelime
    Sakın dönme!!!
    O kendini öldürecek diye mi ateşe atlayacaksın???:nazar:
    Zaten intihar etmese bile o madde onu öldürecek!!!!Çok üzgünüm çoook

10. 17 Mart 2009
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    eşinizle ne kadar zamandır ayrısınız??

12. 17 Mart 2009
  13. barbie0101

barbie0101 Guest

ben onu kaç kez hastaneye yatırdım bıraktıda ama tekrar başladı en son büyük bi kaza yaptı ayağı komple kırıldı şimdi bastonla gezio.. istese içmez buna kaç kez şahit oldum ama içio.. hani bazı tipler vardır psikopat deriz işte onlardan aslında işin gerçeği bu... bazen ne yapıorum burak ne bela çıkaracaksa çıkarsın ama zaten aileme yeterince dert verdim onları dinlemedim şimdi birde bu yüzen başları ağırmasın istiyorum bu durumu nasıl anlatabilirim bilmiorum ama gerçek şuki bunu bırakmasını çok isterdim ve normal bi evliliğimiz olsun çünkü onun için o kadar savaş verdimki çevremle anlatsam roman olur ama şunu biliorum artık bunu bırakmayacak doktorda dedi aynı çevre olduğu sürece içer die bu şehirden gitmeniz lasım çevreyi değiştirmeniz lasım dedi.. ama nereye gidicezki... ben ona diyorumki beni sevsen bırakırdın yada beni sevseydin beni bırakırdın beni üzmemek için ama ne benden nede eroinden vazgeçmio...

14. 17 Mart 2009
  15. barbie0101

barbie0101 Guest

9 aydır ama arada sırada yanıma gelio

16. 17 Mart 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hata hata üstüne be güzelim...17 yasinda mahf ettin hayatini!! :1no2:

Esin tedavi olmadigi sürece bu illeten kurtulamaz...o illet oldugu sürecede evlilik diye birsey söz konusu olamaz...kendine faydasi yokki adamin sana olsun..:kahve:

Bilmiyorum ne denirki?? Insan hayatin bazi dönemlerinde biraz egoist olmasi lazim galiba....o bitmis senide bitirecek...iyi düsün ona göre karar ver...tedavi olmayi kabul ediyorsa git yardimci ol yaninda ol lakin yinede dönme ancak tedaviyi sonuclandirir bir is bulur ve hayatini düzene sokarsa dön....ben olsam öyle yapardim sanirsamfisfisfis

Allah yardimciniz olsun:Saruboceq:

18. 17 Mart 2009
  19. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Neden bu yanlış evliliklerin bedelini kadınlar öder anlayamıyorum:1no2: