Kzlar bi el atn derdime, deliyle deli oldum :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve dafne77 tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

6 Kasım 2009
    Konu Sahibi : dafne77
  1. dafne77

dafne77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba, öyle bir deliyle birlikteyim ki 1 senedir, onunla nasıl başa çıkacağımı inanın bilmiyorum.

Çok uzatmayacağım, hemen konuya geçeyim. 32 yaşındayım ve hayatımdaki yerini hala tanımlayamadığım 44 yaşındaki bir beyfendiyle 1 senedir ayrı ayrı şehirlerde olmamıza rağmen duygusal bir bağ içindeyim. Adam başlıkta da belirttiğim gibi resmen DELı! Bu yaşıma kadar hiç bir karşı cinsten görmediğim ilgi ve alakayı bu delide gördüm maalesef, öyle ki kız arkadaşlarım bile bana özenir durumdalar yani. Oysa dışı onları, içi beni yakıyor. Adam jestler yapıyor, serenatlar okuyor, beni sürprizlere boğuyor, günde abartısız 10 kez arıyor, yaptığı herşeyin hesabını ben istemesem de veriyor vs vs... Ama gelin görün ki, bu adama göre biz hala sevgili değiliz, değilmişiz daha doğrusu! 1 ay öncesine kadar hayatındaki yerimden hiç şüphem yoktu, ama alkollü olduğu bir gece "ben neyim senin için, sevgili mi, dost mu, partner mi ?" diye sorma ihtiyacı hissettim ve kendisinden aldığım cevap beni şok etti. "biz sevgili değiliz, öyle bir yola hiç girmedik ama benim için çok özelsin, bu yaşıma kadar herşeyimi paylaşıp anlatabildiğim tek kadınsın!" dedi bana. Ay kafayı yememek mümkün değil... Düşünebiliyor musunuz, ben 1 senedir sevgilim var sanıyorum. Teli kapattım tabi suratına. Ertesi gün telefonda tekrar açtığımda bu konuyu, "Ad mı koymak istiyorsun bu yaşanana? Ben 44 yaşındayım. Geçti artık benden.. Evlilik mevlilik de düşünmüyorum ayrıca. Bak ne güzel şeyler paylaşıyoruz, böyle bir şey zor bulunur, tadını çıkar bunun.." gibisinden laflar etti bana. sen misin bana bunları söyleyip kalbimi kıran. 3 hafta boyunca telefonlarını açmadım. Resmen kudurdu adam, deliye döndü, her gün aradı belki 20 defa, hızını alamadı annemle de konuştu 2-3 kez evi arayıp. "Çok kötüyüm, günlerdir perişanım, telefonlarımı açmıyor, kahroluyorum..." vs vs şeklinde konuşup annemi bile dize getirdi bu adam düşünün. Facebookda onun kıskanmasına neden olacak şeyler yaptım, şimdi uzun uzun anlatmayayım, sırf tepkisini ölçmek için, iyice çıldırdı, mesajlar attı n'oluyor öyle diye vs vs...

Ben şimdi ne yapayım bilmiyorum, 2 gündür açıyorum telefonlarını. Sanki hiç bir şey olmamış gibi devam ediyoruz, yine günde 10 defa aramalar, seni seviyorum demeler... Arkadaşlar bu ne biçim bir adam, anlayamadım. Bir tarafım bırak gitsin diyor, bir tarafım da harcama bu adamı, elinde tut, belki yola gelir diyor. Ama bunun sonu nereye kadar? hani 10 sene de gider bu böyle, birimizden biri bişey yapmadıkça. Adam istiyor ki hep yanında olayım, ondan başkası olmasın hayatımda, ama yok sevgiliydi, yok evlilikti vs sıkmayayım da onu!
    Lütfen bana akıl, fikir, taktik verin, şaşırdım kaldım:bbo:

2. 6 Kasım 2009
  3. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ayy kıyamam ya ne içli yazmışsın, benim de neredeyse senle aynı durumda olan bir arkadaşım var; kız hem o kadar güzel ki, adam da hiç öyle genç yada yakışıklı görünmüyor... kızın kalbi nasıl gitti ona pek anlamadım, belki siz de aynı durumdasınızdır ve sen de güzelsindir eminim.
    Yani kuşum ne desem şimdi bu büyük erkek arkadaşları insana hem olgun ve deneyimli oldukları için mutluluk veriyormuş gibi görünse de, hayattan beklentileri bazen azalmış olabiliyor. Tam bilemiyorum ki, yorum da yapamadım şimdi. Şeytan diyor git ilk teklif edene ver elini evlen git vallaha benim için de neredeyse yakın bir durum söz konusu kuşum. Neyse tatlım, umarım yardımcı olabilmişimdir. Öptüm çok. :kahve:
    zemuszemus

4. 6 Kasım 2009
  5. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    muhtemelen kendinden oldukça genç ve güzel bir bayanla sorumluluk almadan yaşanan bir ilişki hoşuna gidiyordur. bu konunun netleşmesi lazım aranızda. Sonuçta beklentileriniz uymuyorsa vakit kaybetmezsiniz. Dünyadaki tek erkek bu bey olmadığı gibi aynı beklentilere sahip olacağınız başkaları da çıkacaktır karşınıza. Umarım herşye güzel oluropuyorumnanaktan

6. 6 Kasım 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    aynen kelimesine kelimesine katılıyorum..
    hiç sevmiyorum muallakta kalan şeyleri ben..
    bencede durumunuzu netleştirin..

8. 6 Kasım 2009
  9. oOopitipiti

oOopitipiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence asıl derdi sevgililik filan değil, evlenmekten korkuyo!
    adam evlenmeyi düşünmüyorum diyosa bence orda biraz sorun var, yani kimse zaten sevgilisinin yakasından tutupta evlenicez demez ama zamanla olabilecek birşeyin önünü kesiyo adam, size direk ümitlenme sakın diyo. benim kafam buna takıldı açıkçası, bir iki sene sonra sıkılınca bırakma olasılığı çok yüksek bu adamın ...

10. 6 Kasım 2009
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    adam 44 yaşında

ne bekliyorsun k sen bundan

ne evlenmeye niyeti var ne seninle arasında bir bağ olduğunu kabullenmeye

korkudan değil adam özgür olmak istiyor

seni arar sorar ama senden uzakta birkaç kadını daha idare eder

bu tip biri için zamanını harcamaya ne gerek var

ileriki zamanlarda "ben sana sevgili olmadığımızı söylemiştim,sadece gönül eğlendirdim"der çeker giderrrr
    benden söylemesi akannehir

12. 6 Kasım 2009
  13. dafne77

dafne77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar teşekkür ederim yorumlarınız için. ınanın ben böyle bir yazı okusam, ben de sizin yazdıklarınızı yazardım. Bazı şeylerin mantıklı açıklaması var evet, ama yaşadığım öyle bir kısır döngü ki, bazen şaşırıp kalıyorum. Düşünüyorum da, adam "sevgili" değiliz diyor ama bu yaşıma kadar sevgili dediğim hiç kimsenin yapmadıklarını yapıyor! Bırakıyorum, beni bırakma diyor... beni bırakma diyor ama 3 gün sonra tekrar gitmeye kalktığımda "ne halin varsa gör, gidersen git" diyor. Gidiyorum, peşime düşüyor... Offff.. Ailemle tanıştı, bütün arkadaşlarıyla tanıştırdı, hatta 2-3 sene sonra olacak şeylere bile beni dahil ediyor, beraber gideriz, beraber yaparız vs vs...

14. 6 Kasım 2009
  15. oOopitipiti

oOopitipiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bana güven vermedi bu adam, ne yalan söyliyim.
    sende belki bunu görüyosun ama görmek istemiyosun...
    hayırlısı diyelim

16. 6 Kasım 2009
  17. danskolik

danskolik yeniden aşık... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence bu yaşadığın sağlıklı birşey değil canım,bir an önce ondan kurtulmaya bak derim çünkü adamın evlenme gibi bi niyeti kesinlikle yok,sen onda sadece alışkanlık olmuşsun gibi geldi bana.bırakamıyor ama sevdiği için deil yalnız kalmaktan korkuyor gibi.yinede karar sana kalmış

18. 6 Kasım 2009
  19. ee ne yapıcakmışsınız sevgili değilseniz? one nıght stand'i çok night stand mi yapçakmışsınız? :nazar: