Kzlar bir bakar msnz sizce bu ne ?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU2 tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

4 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

arkadaşlar ben bundan 2 ay once burun estetiği için trabzıonda bir klinik buldum orayı aradım. konustuk herseyi dr la tamam dedik. ama ben ancak temmuz ayı gibi ameliyat olabilecegimi soyledim okey verdi ... uc gun once dr u aradım atttemmuz 10 da muayeneye gelcem 15 gibi amliyata diye, bana dediği şu ; temmzu bir en son ameliyatım temmuz birden sonra soz vermem :1shok: dedim fakat ben temmuz 15 ten once olamam, dediki ben tammuzda tatile cıkcam planlarım belli değil olacaksanız temmuz birden once yapabiliriz... bende dedim peki siz ameliyatı temmuzdan once yaparsanız benim ameliyattan 3 gun sonra burun tamponum alıncak dedim kim alacak ? diyor ki bulundugunuz sehirde herhangi bir k.b.b ci alabilir hadi tamam onuda kabul ettik bu kez dedim 10. gunde atel ve alçılar alınacak ? o zaman ben bir gunlugune gelir alırım klinikte dedi . peki dedim kapattım eşime sordum dedi mumkun degil temmuzdan önce olmaz ara agustosa al randevu dedi . neyse aradım bu olaydan 4 gun falan sonra dr a dedim eşim kabul etmedi peki agustosta olurmu dedim adam hayır dedi :1shok: agustostada ben yokum dedi :1shok: olacaksanız temmuzdan önce dedi gene :1shok: ya işte sorunda şurda başlıyor bu adam sizce ne yapmaya çalışıyor arkadaslar ? yani bana tammzudan önce ol diyor atellerimi sorunca bir gunlugune gelirim cıkarırım diyor ! peki tammuzun ortasında bir gunlugune gelip 2 saatlik ameliyatı yapıp gidemezmi ? yani artık eşimle farklı bir dr bakalım demeye başladık ... bu adam tatilden once para toplamaya çalıyor dusuncesi uyandı bizde .. sizce ? birde bu klinik iki ortaklar bi tane daha dr var koca kliniigi boş bırakıp ikiside tatile kaçamaz ya diye dusundum acaba ortagını arayıp onamı yaptırsam bi sorun olurmu acaba yada başka dr mu bulmam lazım arkadaşlar ? ya canım cok sıkıldı moralim bosuldu ne yapabilirim banada en yakın estetik klinigi trabzon :KK43: (biraz uzun oldu ama lutfen fikirleriniz paylaşın )

2. 4 Haziran 2009
  3. tanger

tanger ben, oğlum ve aşkım Üye

Beğenildi:
    208
    Ödül Puanları:
    163
    canım ben başka dr bak derim...
    dr kendine göremi ayrlıyomuş amliyatı olurmu öle sey hasta kendisi seçer ameliyat gununu kesin para için yada tatilinı bozmak istemiyo gelmezde zaten canım izindeyseee

4. 4 Haziran 2009
  5. EU2

EU2 Guest

ya evet canım oyle olması lazım degilmi hastanın isstedigi gun drunda programı yoksa bu ameliyat olur dr un baska ameiliyatı olur o gun anlarım bi kaç gun erteler yada bu işi cozemedim ya :çok üzgünüm:

6. 4 Haziran 2009
  7. deryainci

deryainci bebek geldi :)))) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım yeni bir doktor bulun
    olmazki siz kendinizi doktora göre mi ayarlayacaksınız ne ciddiyetsisizler...
    ameliyattan sonra bir sorun olsa ne olacak
    dediğin gibi para toplayıp tatile gidecek:eek:klava:
    tam teşekküllü bir hastende yaptırın bana kalırsa klinikte yaptırmayın
    ve ameliyatınız ve sonrsı için aynı doktora kontrole gidin başınıza daha büyük işler açmayınvereliniortak

8. 4 Haziran 2009
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bence adam ameliyat için gelemiyorsa atel almak için de gelmez.
    o gün gelince size diyecek ki gidip bir yerde aldırın ben gelemiyorum.
    bence başka bir doktor bulun siz.
    pek sağlam pabuca benzemiyor bu doktor.

10. 4 Haziran 2009
  11. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Zaten baştan klinikte yapmaya karar vermeniz hata.. herhangi bir komplikasyon durumu da akılda tutulmalı ve tam teşekküllü bir hastanede olmalı....
    Ayrıca birçok estetik cerrah burun ameliyatını yazın yapmaz... ıcak kötü etkilermiş, iyileşme süresini geciktirirmiş.... Bence eylül yada ekime bırakın, ve başka hastane araştırın...

12. 4 Haziran 2009
  13. EU2

EU2 Guest

ay kızlar sagolun vala demekki ben yanlış dusunmuyorum dediginiz gibi bi sorun cıksa bu adam yan cizer ben amliatı yaptım der gecer boyle şeler cok olmuomu estetik olaylarında .... ya klinikte adam lokal yapalım diyor 900 tane lokal anestesi yabdım ben klinikte diyor ... ben kabul etmedim genel istedim oda o zaman bi gece hastanede kalırsınız dedi ozel bi hastaneyle anlaşmalılarmıs genelleri orda yapıyolarmıs ...

14. 4 Haziran 2009
  15. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim kardeşimde estetik oldu. dr yaz mevsiminde önermedi.

çünkü iyileşme sürecinde sıcaklık çok etkilyromuş

gözlük takamazsın 6 ay, denize gidemezsin, güneşte duramazsın. hepsi yasak. artı 3 ay yolculuk önerilmiyor.

bencede başka bir dr bulun.

16. 4 Haziran 2009
  17. bergdorf

bergdorf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    canım bencede başka bi doktor bulmalısın tatile gitmiycem tamam temmuzda yaparız dese bile başka bi doktor bulmalısın .. anlattığın kadarıyla güvenilmez bi adam daha iyisini bulursun a.s.

18. 4 Haziran 2009
  19. EU2

EU2 Guest

aanladım canım sagolasın ... ya işte benimde hevesim guvenim kalktı bu adam karsı yani şimdi nasıl nerden bulacam bilmiyorum yeni arayışa gircem bu tarafta öyle estetik uzmanları yok bir orayı bulmustum lanet olsunki o kadarda sevinmiştim yakın diye şimdi nabcam ben ya mafoldumben