Kzlar bir bakar msnz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zeynepb tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : zeynepb
  1. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar ınternette gezerken aklıma bişey takıldı. bizim ufaklık bugun 10 hafta 3 gunluk. doktorumu degıstırdım. duusk tehlıkem wardı dun gıttım en son doktora hala az az kanama bolgelerım warmıs ama artık kendını yormadan ayaklanabılırsın dedı. aklıma takılan bebegın oldugu kesenın seklı aslında. hamılelıgın her evresınde yuvarlak mı oluyor? benımkı resmımde gordugunuz gıbı gayet yanlara dogru ve yassı. yuvarlak degıl? doktora sormadım hıc aklıma gelmedı aslında nette gezerken aklıma takıldı. yanı bu kese 40 hafta boyunca yuvarlak mı olucak benımkının alakası yok kı :çok üzgünüm:

2. 4 Ağustos 2009
  3. ruj22

ruj22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    386
    Ödül Puanları:
    163
    hiç sanmam benimde öyleydi ilk zamanlar yan duran bi su damlası gibi.şimdi bebek büyüdüğü için öyle kese falan göremiyoz şeklini bilemicem

4. 4 Ağustos 2009
  5. kenyaa

kenyaa annesinin kuzusuuuu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yok canımm illa yuvarlak olması gerekmiyor
    daha sonrada bebegine göre sekilleniyor
    ilk haftalarda ve bebek büyüdükce plesantanın seklide degişecek

6. 4 Ağustos 2009
  7. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ıleri ki haftalarda zaten keseyi görmeiceksin, bebeğide tam değil bölüm bölüm göreceksiniz , kafanıza böyle şeyleri takıp evham yapmayın ,Hayırlı doğumlar dilerim .

8. 4 Ağustos 2009
  9. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    canım hareket ettirdikce kesenin şekli değişmiyormu peki benimde öyle yüsyuvarlak değil acıkcası kalp atışına gittimde resmen fasulye gibiydi sonrakilerde yuvarlaktı ama para kadar değil elbette

10. 4 Ağustos 2009
  11. sevnur_86

sevnur_86 melek berram 4aylık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim ultrason resmim bile yok :KK43: 17haftalığım şuan devlete gidiyorum doru düzgün ilgilenmiolar bile deli olucam özele de gidemiyorum maddi olarak sıkıntımız var çok üzülüyorum haftaya dr a gidicem ama cinsiyeti söyler mi bilmiyorum özele çağırırsa gidemem çok moralim bozuk devlette cinsiyeti sölüolarmı giden var mı?

12. 4 Ağustos 2009
  13. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım yusyuvalrak olması neredeyse imkansız
    mantık olarak düşünürsen bebek ince ve uzun oluyo dimi kesede buna göre şekilleniyo

14. 4 Ağustos 2009
  15. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106

canım özel muayneler pahalı evetama artık özel hastanelerde mua ücretleri çok düşük araştırırsan belki özel hastaneye gidebilirsin
    doğumunuda devlette yaparsın ne olucak sadece farklı doktor girer doğumuna zaten devamlı hastası olsanda acil hastası olsanda aynı ilgiyi gösteriyolar devlette

birde devlette cinsiyet söylüyolarmı demişsin

mutlaka söylerler canım söylemezse sen herseferinde sor ve ilgi sıfır demişsin o ilgilenmezse sen sor bak internette hafta hafta gebelik takibi var doktora gitmeden haftanı takip et sorucaklarını kafanda belirle ve sor mutlaka cevap verir
    üzme canını lütfen özeldede ilgisiz doktorlar olabiliyo
    zaten artık anneler doktorlardan daha bilgili neredeyse :1hug:a.s.:teytey:

16. 4 Ağustos 2009
  17. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    maddi olarak o kadar zordayız ki artık bilmiyorum napacağız zaten tüp bebek üstelik 2. deneme gittiğim dr çok pahalı.. bilmiyşorum ya Allah sabır versin hepimize güc versin.. tedavilerden dolayı arabada bileziklerde gitti neyseki bu dnemede oldu ya olmasaydı evimizi satacaktık

18. 4 Ağustos 2009
  19. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım da devlette yaptı bütün kontrollerini ve dogumunu cinsiyetini 22. haftadan önce söylemiyolarmış sanırım öyle bi prosedürleri varmış.