Kzlar bir bakarmsnz ltfenn

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve kurnaz tarafından 31 Mart 2009 başlatılmıştır.

31 Mart 2009
    Konu Sahibi : kurnaz
  1. kurnaz

kurnaz söylermisin hazan nedir.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    senağlama arkadaşlar 1 haftadır ilişki sırasında sağ yumurtalığımda ağrı oluyor acaba siz
    lerde böyle bişey oldumu bilgilendirirseniz sevinirm korkuyorum kist falanmı diye:1no2:devam ederse ağrı doktora gidicem..................

2. 31 Mart 2009
  3. SUDENAZXXX

SUDENAZXXX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    tabi öncelikle ilerlerse ağrın doktora git ama her ağrıda kist olacak diye bir şart yok ilişki sırasında zman zman hepimizin ağrısı acısı oluyor

4. 31 Mart 2009
  5. EU1

EU1 Guest

[ canım bendede oluyor ama ksten değildir susuz kalırsa vucut ondanda ağrı yapar yada gaz varsa oda etki eder

6. 1 Nisan 2009
  7. kumsalll

kumsalll Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    zaman zaman bendede oluyor ama daha sonra gecıyor.dr gıttım ama hıc bır sorun yok hersey normal dedı.belkı sendede oyledır cnm.gecmıs olsun arkadasım.

8. 1 Nisan 2009
  9. kurnaz

kurnaz söylermisin hazan nedir.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım sağol yaaaaa inşallah kötü bişey yoktur:1shok:

10. 1 Nisan 2009
  11. ela75

ela75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım istersen san ibrahim saraçoğlunun sitesine gir orada soğan kürü var kadınların rahiminde olan hastalıkları temizliyor 15 gün sürüyor ama yapanlar ziyaretci defterine yazmış oradan gördüm çikolata kistleri akıntı ve adet sancıları için iyi diye yazmışlar zaten bitkisel ve bilinen soğan dan yapılıyor istersen bir dene derim konuyla ne alakası var deme arkadaşım için temizlenir bir dene sağlıklı günler dilerim