Kzlar buyrun bakalm, siz ne yapyorsunuz bu konuda?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve simgeart tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : simgeart
  1. simgeart

simgeart bebeğim sıkı tutun annene Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba herkese arkadaslar benım merak ettıgım su kayınvalıdenızle yada esınızın aılesıyle bır sorun yasadıgınızda ve esınıze anlattıgınızda esınızın bu olanları onlara solemesıne ızın verıyormusunuz yanı soylekı ben kayınvalııdeyle bır sorun yasadıgımda olmadık bırsey soledıgınde esıme anlatırım ve ben konusurum onunla dedıgınde hayır dıyorum ben kotu olurum acaba ızın vermelımıyım sız ne yapıyorsunuz bu konuda ?

2. 3 Ekim 2009
  3. y3s3min

y3s3min Hayal Dünyası... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla bende eşimle paylaşıyorum bilgisi olsun diye söyleme diyorum bende gerektiği zaman söylersin diye bilgisi olması herzaman benim fikrim tabi bu

4. 3 Ekim 2009
  5. caldion78

caldion78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ben sölemesi taraftarıyım ama tutupta annesiyle benm dedikodumu yapar gibi deilde benm rahatsızlığımı dile getirmesi benm arkamda olduğunu belli etmesi çok ta gzl olurdu

6. 3 Ekim 2009
  7. simgeart

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım bencede herzaman bılgısı olması lazım ama onlara soyledıgınde bak gelın oglumuzu dolduruo denılır dıe korkuyorum

8. 3 Ekim 2009
  9. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    eğer konuşmasına izin vermicekseniz neden anlatıyorsunuz?

10. 3 Ekim 2009
  11. y3s3min

y3s3min Hayal Dünyası... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    neden biliyormusun geçen kayınvalidem beni aradı nasılsın diye akşama yemeğe davet etti konuşmamız bu kadar dı ve sonra eşimi arayıp komşuya gitcektim y3s3mini çağırdım gelmedi gibi bir laf kullanmış bende eşime doğrusunu atlattım demedi diye akşam gittik demezmi seni çağırmadım sıkılırsın diye bu durumda eşimde beni haklı buldu tabi bazı şeyler anlatılır bunda haklısın bilsin gerektiği yerde konuşsunopuyorumnanaktan

12. 3 Ekim 2009
  13. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    olayın anlatılıp anlatılmaması duruma göre değişir.tabi eşinin konuşup konuşmamasıda..çokda büyütülecek şeyleri anlatmayın derim ,eşiniz bişi derse,yani anneme böyle böyle demişsin öyle mi falan derse söylersiniz..yoksa 3. kişi ler yüzünden aranız bozulur yada huzursuzluk yaşarsınız

14. 3 Ekim 2009
  15. blueege

blueege Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    konusuna göre değişir diye düşünüyorum.önemsizde olsa haberi olsun diye eş e herşey söylenmeli am şikeyet için değil bilgisi olsun diye.eşinin müdahale etmesi için de çok büyük halledilemeyen bir sorun olması lazım.yoksa ağzımız var şükür kendimizde söylenecek lafı söyleriz

16. 3 Ekim 2009
  17. simgeart

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynen oyle canım dedıgın gıbı haberı olsun dıe soyluyorum herseyı ve bırde su var ben hayır dıemem kımseye kırmak ıstemem ama esım hayırsa hayırdır anne baba bılmez mantıksızsa hayır demesını bılır durum boyle olunca herseyı once bana soyler kaynana ben bıse dıemem ornegın aksam suraya gıdelım hep beraber der bende esıme solerım esımde nasıl emrıvakı yaparlar ben solerım ona der gıtmıorum der bende bosver bıse deme derım sonra sımge ıstemedı kocaına soledı olur

18. 3 Ekim 2009
  19. simgeart

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mesela kısa bıse anlatıyımm sıze bız evlendık 3bcuk ay oluo ve esımın ıslerı cok yogun aksam gelınce yorgun oluo elını kaldırcak halı olmuo ama yenı evlıyız halıyle el opmeye gıtmemız gerekıodu ve gıttık dayılara amcalara ama daha fazla acılamadık neyse kayınvalıde gecen soyle dedı sız evlendınız hersey bıttı sandınız buyuklerın gonlunu etmek lazım tamam cok yakınlara gıttınız ama ben kuzenlerımde cok yakınlar onlarada gıtmenız gerekırdı bana yedı el yabancıların gelını gelır el opmeye dedı bende anne esım cok yorgun gelıo yatıo anlayıslı olmak lazım dedım hayır dedı kadın ısterse yaptırır boyle dıınce agzım acık kaldı bakın bana patladı konu sankı ben ıstemedıgım ıcın gıdılmedı oldu esıme anlattım ben sorarım ona ne demek yaa dıe kızdı aama ben sus dedım yıne ben kotu olurum dıe