Kzlar di eti uzamas yardmm :((

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve noa_21 tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

5 Eylül 2009
    Konu Sahibi : noa_21
  1. noa_21

noa_21 ömerimmgeldiii :))) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim problemim bazi günler sağ,üst azı dişlerimden 2 tanesinin arasından diş eti uzuyor. bi defa farketmedim, arasında birşey kaldı sandım çıkarmaya çalıştım kanadı.dişimi fırçalayınca geçiyor.sizce neden ara ara uzuyor?iltihap mı acaba?yada başka birşeyy ???

2. 5 Eylül 2009
  3. Rainbow87

Rainbow87 Aşk Şanslısı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba, be de de benzer bır durum olmustu dolgum dusmustu uzun sure dıscıye gıtmeye korkunca o boslugu buyuyen dıs etım doldurmustu, sonra kestıler fazla dıs etını ve bıttı cok da canım tatlıdır neredeyse hıc acımadı bır dızcıye danısın

4. 5 Eylül 2009
  5. merwecik

merwecik Allah korusun nazarlardan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım o bölge yeterli olarak temizlenmediği için diş eti büyümesi olmuş.Yani bir nevi enfeksiyon oluşmuş .O bölgeyi kanasa bile düzenli olarak fırçala,diş ipi kullanmaya çalış.En kısa zamanda bir dişhekimine başvur ve diş taşı temizliği yapsın sana.Başka türlü iyileşmez.
    Daha sorun olursa yardımcı olabilirim:)

6. 5 Eylül 2009
  7. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    vitamin eksikliğinden olabiliyor birde o bölgenin temizliğinin daha dikkatli yapılması gerekiyor.dişinizi fırçaladığınızda geçtiğini sizde farketmişsiniz zaten. tekrarlayan bir durum olduğu için dr. a görünmenizde fayda var.

8. 6 Eylül 2009
  9. noa_21

noa_21 ömerimmgeldiii :))) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.en iyisi dişçinin yolunu tutmak.kaçmakla olmuyor :KK43:((