Kzlar Karbonatl Suyu duydunuz mu ?

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve Zara tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Zara
  1. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar 2 ay önce rahimimde yanma şikayetiyle doktora gittim neyse muayene etti ilaç verdi sonra benim işi anlattım işte 4 senelik evliyim 1 kere aşılama yaptırdım oda tutmadı eşimde sperm düşüklügü var diye anlattım doktorda bütün çektirdigimiz filmlere baktı iyi dedi eşininde son yaptırdıgı sperm sonuçuda güzel dedi bu spermle çocuk olur dedi bak şimdi sana bişey anlatıcam dedi benim bi arkadaşın 12 sene çocugu olmadı dedi evletlık aldılar dedisonra bu karışımı yaptıktan sonra arka arkaya 4 tane çogugu oldu dedi karışımda şu kızlar :: 1 litre içme suyuna 1 çorba kaşıgı korbonatı koyuyosun ve iyice karıştırdıktan sonra vajinayı yıkıyosun ama güzel yıkıyosun yarım saat durup daha sonra ilişkiye giriyosun :: ayrıca bu karışımı adetin 12 / 14 /ve 16 .günleri yap dedi aynen böle anlattı doktor senin rahim agzın da iltihap var bu salgılar sperm içeri girdiginde canlı olanları bile öldürüyo dedi bu karbonatlı suyu yaparsan spermler canlı kalır dedi bende 2 kez denemdim şimdilik bişey yok bakalım sizinle paylaşmak istedim .....

2. 28 Nisan 2009
  3. sinyora

sinyora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    aaa çok enteresan bunu sana bi doktormu söyledi çok şaşırdım
    inşallah en kısa sürede muradına erersin canım

4. 28 Nisan 2009
  5. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153

canım bunu hiç duymadım ama vajin ağzındaki yanma kaşınma gibi enfeksiyonlardan bende 5 yıllık evliliğimde süreklişikayetçiyim
    doktor hamişliği etkilemez diyo ama tüm tetkiklerimiz yapıldı çok şükür eşim dede bendede bi sorun yokmuş ama neden olmuyoooo sanırım spermler rahime çıkamadan ölüyoo bilmiyorum ama doktorlar hiçböyle şeylerden bahsetmek istemezler ne kadar dobra bi doktormuş
    bu ay aşılama oldum sonucu 5 gün sonra belli olucak tutmamışsa gelecek ay denerim vallah:)

ama iyice yıka derken vajenin içini demi?
    sen bu ay mı ilk deniyosun canım olmadı dedin?
    şimdiden sağol :)mirmirmirmir

6. 28 Nisan 2009
  7. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu dediğini ilk aşılama öncesi yapam mı acaba mayısda aşılmam var eşimle bende sorun çıkmadı ama merak etdim :uhm:

8. 28 Nisan 2009
  9. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    catdogcum valla aynen böle bi doktor söle dedi vajini içini iyice yıka dedi ben 2 kere denedim inşallah bebişin gelmştirde bunlara gerek kalmaz

10. 28 Nisan 2009
  11. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence aşılamanı yaptır olmazsa ondan sonra dene

12. 28 Nisan 2009
  13. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    sağol canım inşlallah hepimizinki gelmiştir ama aklıma yattı denemekten zarar gelmez heralde karbonat tahriş etmez:uhm:

sağol canım bilgilendirdiğin için .....a.s.

14. 29 Nisan 2009
  15. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bişey degil canım dedigim gibi inşallah bebişleriniz gelmiştirde bunlara gerek kalmaz tahriş konusundada bana bişey yapmadı doktor zaten bi zararı yok dedi dogal oldugu için dedi bende 2 kez denedim hatta şu adetim adetim bitsin yine denicem naparsın buda bizim için bi umut zaten bunu deneyen 3 kez denedikten sonra hamile kalmış hayırlısı bakalım bizdede işe yarıyacakmı ? zaten denerim olmadı bende agustosda aşılma yaptırmayı düşünüyorum .....

16. 3 Ağustos 2009
  17. mimoza

mimoza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    zaracım o arkadaşının sonradan olan 4 çocuğuda aynı yollamı olmuş.bide cinsiyetleri nedir yazarmısın

18. 6 Ağustos 2009
  19. EU3

EU3 Guest

Bunu bir doktor söylemiş çokk şaşırdım ya..:bbo: