Kzlar kas ve kirpik bakm yag aldm!bi bakarmsnz?

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve simorgh tarafından 9 Haziran 2009 başlatılmıştır.

9 Haziran 2009
    Konu Sahibi : simorgh
  1. simorgh

simorgh Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm kızlar bugünlerde sol alt kiprigim azcık döküldü mafoldumben aktara gittim BLUE

OCEAN diye bir ürün gelmiş..kararsız kalmıstım almak için ama satıcı kız yüzüme

dikkatli dikkatli bakarak demezmi bak kirpiğin dökülmüş hala düşünüyorsun almak

için dedi bende 15 tl verip aldım..aranızda bu veya benzeri bi ürün kullanan varmı??:a015:
  2. 23 Haziran 2009
  3. filiz_19

filiz_19 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam canım bende aktara gittim sarımsak yağı alacaktım okadarda kararlıydım ama bana başka şey önerdi bosphorus kaş ve kirpik bakım yağını bunun daha faydasnı görürsün dedi bayada satmış memnun kalanlar çokmuş internettende araştırdım boş olan yerleri dolduruyormuş gürleştiriyormuş kirpikleride uzatıyomuş bi kadın kullanmış gözlerime değiyo diyo kirpiklerim yani düşünsene o kadar...bende aldım 10 ytlye 3 gündür kullanıyorum bakalım ne olacak inş iişe yarar
  4. 25 Haziran 2009
  5. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm sonuc nedir bende kaş ve kiprklerimi uzatmak istiyorum olumlu yada olumsuz cvplarını burda paylaşırsan seviniirm şimdiden tşk
  6. 26 Haziran 2009
  7. filiz_19

filiz_19 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çok güzel yağ her türlü yağ var içinde yani birer tane yok sarımsak yağı badem yağı hint yağı hepsini tek tek kullanan kadar bunda hepsi mevcut canım ben 1 hafta oldu kullanıyorum kirpiklerim zaten uzun benim ama genede kullanıyorum kirpiklerimde bi değişiklik göremedim uzun zaten benim kirpiklerim ondan galiba farkedemedim ama kaşlarım için çok iyi geldi çıkmaya başladı kaşlarım bide ben sabah ve akşam yatmadan önce sarımsagı ortadan ayırıp kaşlarıma iyice sürüp yediriyorum onunda faydası oluyor kötü kokuyor ama ne yapayım katlanıyorum gerçekten yararlı
  8. 26 Haziran 2009
  9. yesilcik

yesilcik Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Özel Mesaj At
    Benim gözümdede kirpik dibi iltihabı var.Acaba bu tür yağları kullanırsam,kirpik diplerim tıkanır ve kirpiklerim dökülür mü merak ediyorum.Bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
  10. 2 Temmuz 2009
  11. simorgh

simorgh Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar ben yagımı kullandım ve sonucumu bildireyim size gercekten dökülen kirpiklerim yerine geldi ilk basya hç umudum yoktu ama ayrıca kas yagı nıda sürdüm inanın ki gürlesti ve siyahlastı normalde ben kaslarımı alttan veya üsstten hiç almazdım ama süimdi yavastan alıp sekil verebiliyorum...zemuszemus

baska detaylı bilgi istiyen olursa cvplayabilirim...hepinize tesekkürler
  12. 6 Eylül 2009
  13. sozzled

sozzled Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bende aldım bugün aynı marka yağı..sen hala kullanıyomusun...arada ciddi farklar varmı onu fark ettim..kirpiklerim çok dökülmeye başladı..özellikle kirpiklerini merak ediyorum..dökülenlerin yerine gelmesi dışında yenileride çıktımı
  14. 8 Eylül 2009
  15. pelince

pelince Zayıflıycam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bende aldım kaşı kullanmam kesinlikle olanlarla mücadeledeyim ama kirpiklerim uzasa gürleşse çok isterim kullanayım fayda ederse yazarım
  16. 24 Ekim 2009
  17. esrafener1907

esrafener1907 papatya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam cnm acaba kaçların gürleştimi
  18. 7 Kasım 2009
  19. bbrrcc

bbrrcc Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende blue ocean markalı çift taraflı kaş ve kirpik bakım yağını aldım,3 gece makyajımı iice temizleyip kullandım şimdi 2 gündür ateşim var kullanmıyorm ama sabah kaşlarıma baktım fark var arkadaşlar nokta nokta yerler var demekki onlar uzayacak....