Kzlar lekeler iin biey duydum bunu kullanan varm?mutlaka bakn

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve ayysell tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

8 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ayysell
  1. ayysell

ayysell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    [/FONT] bugün eczanenın camında bella B glowing skın lighter diye bişey gördüm..bıraz araştırdım iyi bişey gıbı geldi bana...çok sevindimmŞenizŞeniz

işte hakkındaki bilgiler
    Bella B Glowing Skin Lightner - Cilt lekelerinin oluşumunu önlemeye yardımcı bakım kremi SPF 25

Bella B Ürünleri ABD 'de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları 'nın En Çok Önerdiği Cilt Ürünüdür.

Petrol ,lanolin ve paraben içermez.Hipoallerjeniktir.Hamilelik maskesinin oluşmasını önlemeye ve mevcut lekelerin görünümlerinin azalmasına yardımcı olur.Hamilelik maskesi hamilelerin %70 'inde görünür.Sadece hamilelik maskesi için değil ,aynı zamanda güneş ve yaşlılik lekeleri gibi ciltte oluşan lekelerde de görünümlerinin azalmasına yardımcı olur.25 faktörlü güneş koruyucu içeriği sayesinde güneşe karşı sürekli bir koruma sağlanmasına yardımcı olur.Ferah ve yumuşak kokuludur.

Kullanılışı ; Günde iki kez uygulanır.

İçerik ; organik aloe vera ekstresi ,su,capric trigyliceride,gliserin,buğday tohumu glisedi,çinko oksit, buğday tohumu yağı , çözülebilir kolajen,jojoba yağı,gül yağı,avakado yağı,tatlı badem yağı,pro-vitamin B5 ,zeytin yağı ,hidrolize elasrin,bal ,safran yağı ,C vitamini ,kakao yağı ,shea yağı ,mango ekstresi ,balmumu ,tocopherol (antioksidan),sodyum hydroxymethlglycinate (amino asit türevi)

Son düzenleme: 8 Nisan 2009
  2. 9 Nisan 2009
  3. seliss

seliss umuda yolculuk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    hiç duymadım ama piyasada bu tarz ürünler çok fazla var hepside ilk bakışta insana güven veriyor canım o yüzden bişi sölemek yanlış olur

4. 9 Nisan 2009
  5. seliss

seliss umuda yolculuk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    yinedekullanan birileri varsa önerirler artık bekliyoruuuuzzzz

6. 14 Nisan 2009
  7. nazimsin26

nazimsin26 Yüreğim seni sevdi.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben cildime çok para harcayıp sonuca ulaşmamış biri olarak almayın derim. salyangaz özlü elleza kremi ve vichy nin normadermini kullandım sonuç ne mi aynı tas aynı hamam.

8. 23 Mayıs 2011
  9. sevdalinqa

sevdalinqa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    76
    15 gündir düzenli olarak sabah akşam sürüyorum,diğerlerinden daha iyi bence,kozmetik dermokozmetik ürünlere biraraba parası yatıran ben den güzel not aldı.tavsiye ederim,kesinlikle farkettiriyor