Kzlar ltfen fikir verir misiniz?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve pln=) tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : pln=)
  1. pln=)

pln=) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    erkek arkadaşımla eylül ayının sonunda ayrıldık gerçekten çok seviyordum ve bağlandığım birisiydi ve biraraya gelmeden önce arkadaş çevremizin biz birleşmeyelim diye yapmaya çalıştığı çok oyunlar olmuştu ikimiz bunların hiç birine aldanmadık güven üzerine yalansız dolansız kurduk herşeyi ayrılma nedenimiz ise onun duygularından emin olması ama mantığında bi takım soru işaretleri olduğuydu seni üzmek kırmak istemiyorum gibi laflar...
    gelelim ki ben belki başkası bana onu unutturur diye birinin teklifini kabul ettim ama çok pişman oldum ve aynı gün akşam ayrıldım onunlaiken eski erkek arkadaşım yakın bir arkadaşı bizi gördü durdu arkamızdan falan baktı muhtemelen bunlar anında ona iletilmiştir .. ben kimseyi onun yerine koyamadım koyamıyorum bunu çok çok iyi anladım ne yapmam gerek hiç bilmiyorum

2. 20 Kasım 2009
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle birini unutmak için başkasıyla beraber olman çok yanlış

seni mantıken kabullenememesinin sebebi neymiş??

4. 20 Kasım 2009
  5. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sımdı herkes bana ne kadar yanlıs bır sey soyledıgımı soylıycek muhtemelen..
    ama ben bu tarz durumları yasarken bugune kadar hep ıcımden geldıgı gıbı yasadım..hıc 'kendımı agırdan satıyım,gozunden dusmıyım,aman gururum...vs' dıye dusunmedım..cunku ben askımı sevgımı ıcımden nasıl gelıyorsa oyle yasamayı dogru buluyorum..bunun ıcınde karsımdakı ınsanın gozunden dusucek veya kuculuceksem umrumda olmaz..ıcımden geldıgı gıbı yasamamın asıl sebebı de ılerde pısman olmamak..'o adım atmadı keske ben atsaydım belkı hersey farklı olurdu' dememek ıcın,elımden gelenın en en en ıyısını yapabılmek ıcın..zamanında yalvardıgım bıle olmustur..ıcımden geldıgı gıbı yasarım..
    suan senın yerınde olsam,BEN olsam..ararım..gıderım..konusurum..
    ama tabııkı de sen ben degılsın :KK70: o yuzden ne yapman gerekır bılmıyorum..dedıgım gıbı BEN olsam elımden gelen herseyı yaparım..eger o zmn da ıstemezse doner arkamı gıderım bır daha da aramam..

6. 20 Kasım 2009
  7. pln=)

pln=) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende bunu çok ama çok yanlış olduğunu anladım ilk defa böyle birşeye kalkıştım uzatmadanda sonunu getirdim o durumun

internet üzerinde yaş v.s gibi bilgileri vermek istemiyorum ama 5yaş fark var ve bu sorun yaratırsa yürütemessek bi yerde ikimizde üzülürüz yada biri bir gün birşey der ikimizinde canını sıkar gibi şeyler söyledi inş kararımızdan pişmanlık duymayız falan dedi

8. 20 Kasım 2009
  9. MissA

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    yemişim 5 yaşını... bu da problemmi yaa bence bahane uydurmuş, seven erkek yaş maş dinlemez...

10. 20 Kasım 2009
  11. pln=)

pln=) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

aslında buna cesaretim var ama bir yanım biraz daha zaman ver diyor ve beni engelliyor hani belki kendi bişeyleri anlar mı diyede düşünüyorum

ayrıldığımızda ben hiç konuşmadım yüzümü çevirdim gördüğümde çok sevmenin verdiği bi acıyla yanımda bir ark vardı bilmiyordu onu gözleri doldu kimdi o suratı bozuldu birden falan diye sordu bana bende anlatmıştım o zaman arkdaşıma. 5 dkkaya kalmadı bana mesaj attı küsmüyüz inan bana ben yanlış bişey yapmadım senden arkdaşlıkta beklemeye hakkım yok belki ama ben böyle olsun istemedim dedi

12. 20 Kasım 2009
  13. pln=)

pln=) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    katılıyorum bencede bahane gibi birşey bu aklını karıştıran neyse kimse bir öğrensem
    bencede seven erkek yaş falan dinlemez uçurum yok çünkü arada

14. 20 Kasım 2009
  15. MissA

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    biri aklını bulandırmışta olabilir arkadaşlarınızdan engel olanlar varmış diosun yaa

bence kendi haline bırak eğer seviosa mutlaka dönücektir

16. 20 Kasım 2009
  17. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben yerınde olsam ne yapardım soyledım..senın durumda olsam ben arardım..ama ıcınden bır ses beklemenı soyluyorsa bekle o zaman..bır de aradıktan sonra reddederse pısman olma..

18. 20 Kasım 2009
  19. celudar

celudar Ve İnsan Aldandı... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    5 yas cok deıl kı erkekler zaten gec olgunlasıyorlar... erkek arkadasımla aramda 5 yas var ama bu olumsuz deıl aksıne hep olumlu etkı yapıyor.. bencede biraz bahane olmus. ama yerinde olsam ben boyle durumda onu hıc umursamıyor gıbı davranırdım onun aklında baska durumlar var demekki. ama gıdıp bı baskasıyla onu sevıyorken gorusmen gercekten yanlıs olmus =(