Kzlar moralim ok bozuk, morallerinize ihtiyacm var:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Muutsuuzz tarafından 4 Ekim 2009 başlatılmıştır.

4 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Muutsuuzz
  1. Muutsuuzz

Muutsuuzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :çok üzgünüm:Ya ben 18 yasında bırıyım ... Okuyorum Lise Öğrencisiyim.. Yaşımın En Güzel Günlerimi yaşayacagım hiçbirşeyi kafama takmamam gereken bir yaştayken çok mutsuz kafaya herşeyi takıyorum bir ilişkim vardı 7 ay öncesinde çok güzeldi herşey bitti 5 ay her gün agladım cok kötü günler yaşadım çünkü çok emek vermiştim..o sevgi boşluğundan dolayı ve unutmak için birileri girdi hayatıma ama olmadı doğru insanlar değildi en son ilişkimde benimle sadece yakınlaşmak içinn çıktıgını farkettım ayrıldım çok pişman oldumm.. Şimdi yalnızım ve çok mutsuzum ciddi birşeyler yaşamak istiyorum 2 kişi var ikiside bana karşı çok iyiler biri benle birşeyler yaşamak istiyo biride öyle isteği var gibi konuşuyo msne gelınce hep benle konusuyo imalı sözler ediyo diğeri cidden istediğini söylüyo felan filan ama kafam çok karışık hiç mutlu değilim kendimi çok yalnız hissediyorum daha 18 yaşındasın canım önünde çok uzun seneler var dogru ınsan elbet cıkıcak evet bunlar doğru ama içimde şu stresi atamıyorum lütfen moral verici sözlerinize ihtiyacım varrr:KK43: bütün yakın arkdaşlarımın erkek arkadaşı sağlıklı güzel bir ilişkisi var onlar hep sevgılılrınden bahsederken ben dışlanmış gibi oluyorum konuşcak bırseyım olmuyor çünküü

2. 4 Ekim 2009
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Sen,
    ---''Bütün arkadaşlarımın sağlıklı bir ilişkisi var benim yok, kendimi dışlanmış gibi hissediyorum ''şeklindeki komik düşüncelerinden kurtulup, şu an ihtiyacın olan ve yoğunlaşman gereken şeyin ''sevgili-ilişki, erkek arkadaş'' değil de, ''derslerin '' olduğunu idrak edebilirsen, o kadar mutlu ve mesut olursun ki, hayatında hiç sorun kalmaz canım..

18 yaşındaki bir kızın illa ki sevgilisi olması gerekmiyor,neden bazı şeyleri mutlaka yaşamak zorunda hissediyorsunuz ki kendinizi, yoksa yok...

Zamana bırak, birgün olur elbet..
    Dediğim gibi bunları düşüneceğine derslerini okulunu düşün bence..Kendin için daha hayırlı bir iş yapmış olursun inan bana..

Son düzenleme: 4 Ekim 2009
  4. 4 Ekim 2009
  5. Erenn

Erenn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.312
    Ödül Puanları:
    238
    Sende kendine derslerden ve aldıkları notlardan bahseden arkadaşlar bul, hem bu senin geleceğin için erkek arkaşlardan bahsetmekden daha faydalı hayatım...
    İlerde üniversitede güzel bir bölümü kazandağında ,yada güzel yerlere geldiğinde sen onlara daha farklı hayat görüşlerinden bahsedersin artık... O zamanda bahsetmeye gerek görmeyeceğin hayatına giren o güzel kişi ile birlikte iken onlar geçmişte yaptıkları hatalardan bahsetsinlerrrr.........

6. 4 Ekim 2009
  7. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ah ah senin yasında olcam bı de erkek arkadas istiycem..bekarlik sultanlık o yaslarda gez toz bı erkeğe niye bağlanmak istiyorsun ki..benim en güzel yıllarım bı erkek yüzünden mahvoldu şimdi pişmanım ama neye yarar zamanı geri alamadıktan snr..

8. 4 Ekim 2009
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

doğruya ne denirrra.s

şakkıdıarkadaş insanı rezil de yapar vezir deşakkıdı

sen o çevreyle devam edersen hayatını mahvedeceksin , "rezil" edecek hayatını da geleceğini de bu arkadaşların:nazar:

hayatını tek başına devam ettirebilecek duruma gelmeden erkek arkadaş sadece özenti ve zaman tuzağı

10. 4 Ekim 2009
  11. anobis

anobis deli kıs :) Üye

Beğenildi:
    147
    Ödül Puanları:
    113
    o kadar küçüksün ki....

şimdiden evlenmeyi düşünüyorsun..

kendi ayaklarının üzerinde bile duramadan..

bir ilişkinin evliliğin sorumluluğunu henüz kaldıramayacakken...

hayatım bence sil beyninden sevgili gibi saçma seyleri ve geleceğini yeniden yapılandırmaya çalış..

önceliklede bir iş bir kariyer için çabala... yoksa ilerde ağlayan bayanlardan olursun.. benden demesi.

12. 4 Ekim 2009
  13. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Valla güzelim ben 26 yasindayim ama hala ciddi bir birlikteligim yok
    Etrafimda iliskiden bahseden kisilerde yok
    Hepsi fikir alabilecegim kisiler evlilik gibi bir konuyu aklina sokman heleki bu yasta cok yanlis
    Okulun var daha eline meslegini almadan evlenirlir mi ya?

14. 4 Ekim 2009
  15. cicekbocek

cicekbocek Mantık yoksa akıl boştur Üye

Beğenildi:
    838
    Ödül Puanları:
    238
    ya 18 yaşında üniversite düşünmeli iken bu erkek meraklılığını hiç tasvip etmiyorum...

yok konuşacak konusu olmuyormuş, o zaman arkadaş çevreni değiştir güzelim, onlar kötü birşey yaparsa sende konuşacak konun olsun diye aynı şeyi mi yapıcan

:eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:

16. 4 Ekim 2009
  17. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    sanırım duymak istediğin sözleri duyamayacaksın burada, üzgünüm
    18 yaşındasın ve ciddi bir ilişki istiyorsun öyle mi
    ciddi bir okul, ciddi bir meslek, ciddi bir gelecek istesen kendi adına daha hayırlı olmaz mı

18. 4 Ekim 2009
  19. nesterin

nesterin Guest

sırf arkadaşlarının yanında konuşacak konu olsun diye neden bir arayış içine girdin anlamıyorum.
    bırak onlar ne yaparlarsa yapsınlar sen kendin ol farklı ol farkını belli et..
    inan ilerde doğru insanı bulduğun zaman güzel şeyleri olur olmaz insanlarla tükettiğin için pişman olacaksın..
    hayır ne umuyosunuz ki yani?
    daha lisedesin..adam seni çok mu seviyo,seninle evlenecek mi sanıyosun?
    sen onun için kimbilir kaçıncı olacaksın biliyo musun?
    saçmasapan sebepler yüzünden kendinizi kullandırtmayın kimseye..
    bakın burda kaç kişi yazmış herkes aynı şeyi söylemiş..
    bence durup bi düşün ve kendine daha doğru, daha yararlı bi yol çiz..
    bunu sadece kendin için yap..
    biraz sert olmuş olabilir yazdıklarım ama kızıyorum hakikaten bu tarz şeylere..
    yeni nesilde inanılmaz bi acele var bu konuda..
    ve ben bunu anlamıyorum:eek:lmaz: