Kzlar ok zor durumdaym uzun ama ltfen okuyun...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve TuqqBaa tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

6 Kasım 2009
    Konu Sahibi : TuqqBaa
  1. TuqqBaa

TuqqBaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar kendı kararlarımı kendım veremez hale geldım kafam cok dolu ne yapmak ıstedıgımı bıle bılmıyorum dogru hangısı onu bıle secemıyorum artık 1 senelık bı arkadasım var aynı sırayı paylastık cogu zaman yanımdaydı bı zaman cok yakın hıssederken kendıme bbı zaman cok uzaktım ve bazı huylarını sevmıyorum onunla rahat degıldım yanımda kelımelerı hep secerek konusuyordum.. sonra sevgılısı oldu sevgılısı ıle ılgılı konular bahsedıyoodu ılk zamanlar sıkılmıyodum ama son zamanlar sıkılmaya baslamıstım.. ama o bana her zaman yakın davrandı Allah yukarda tartıstıgımızda o benım yanıma gelır konusurdu vb.. sonra bazen cok boşa konusuyo bundanda rahatsız oluyodum boyle ola ola ondan sogumustum ama cok sey paylastık.. okullar acıldı ayrı sınıflara dusmustuk o benım sınıfıma geldı .. sonra sınıfa yenı bır kız gelmıştı o kız ılk gun kımseyle yakın olmadıgı ıcın yabancı kalmıstı bende gıttım onun yanına oturdum konuştum sınıfa alışsın dıye sonra arkadaş ortamımıza soktum ısınsın sınıfa dıye ılk gunler cok ıyıydı hersey guzeldı sonra ben özgeyle en yakn arkadasımla bı konu hakknda tartıstım bana soguksun felan dedı bende sıkayetlerımı soyledım o da tamam bundan sonra daha rahat oluruz bırbırımıze dedı tamam dedım ıkıncı gun dersler bostu baya eve gıtmek ıcın ugrasıyodu sınıf hazalla ozge baya yakınlastılar onlar konusuyodu sevgılılerı hakkında bende baska bırsyele ılgılenıyodum baktım hıc bı meltem gel gıt bırsey yok uzuldum bu konuya sınırlendım trıp attım sonra sınırden agladım hazal hep neyın var dıye sordu ama ozge hıcbırsey demedı sonra agladıgımda geldılr yanıma ozgeyle tartıstım ozge de agladı sonra derken velımı cagırıp okuldan cıktım bı kız var mine dıye o hep benım yanımda cok yardımcı oluyo herseyde ozgede mıneyı sevmıyo benı doldurdugunu dusunuo ama oyle bırsey yok bu zor donemde o yanımda oldu bı baktım hazalla ozge sıkı kanka oldular face nıklere avatarlarda bırbırlerının resmı var ben de ıkısınden nefret ettım o an hıc muhattap bıle olmadım sınıfta onlarla ama onlar sıkı kanka gıbıydıler hazal benım yuzume bakıyodu ama ben hıc bakmadım sonra 2 hafta gectı bır gun hazal yanıma geldı pısman oldugunu haksızlık yaptıgını bana ıste neden onla konusmadıgımı sordu uzun uzun konustuk ve hazal bana ozgeyı anltmaya basladı ondan sıkıldıgını komplekslı oldugunu onunla rekabete gırdıgını felan soyledı şok oldum o kadar yakın arkadaş dıye hava atıyolardı bırden ne oldu dıye snra hazalla konusmaya basladım hazal hep ozge hakknda sıkayetlerını soyluyordu ozgenın benım hakkımda soyledıklerını de soyledı ıkıncı gun ozge hazalla konustugumu ogrendı ve kızmıstı bellıydı o gun oyle gectı hazal msnde ozgeyle konustu ozgeye neler soyledı tahmın edemezsnz ama ozge hala onunla canımlı felan konusuodu benım tanıdıgım ozge boyle degıldı sonra konusmaları bana attı ıkıncı gun hazalla ozge buyuk bı kavga ettıler vee arkadaslıkları bıttı ben sınırlendım adım gecıyodu hep gıtım ozgeyle konusmaya benı kımse dolduramaz felan dıyee konuscaktım sınırlıydım sonra konustum ama yumusadım cunku agladı felan uzun cok uzun konustuk ve eskısı gıbı olmasada konusmaya basladık hazal cok sasırdı ve cok kızdı ben de hazala ben cok duygusal bırıyım ve bır gulumsemeyle yumusuyorum ben de ınsanım sonucta 1 senelık bı arkadaslık var barıstım dedım ama bıraz da pısman oldum mıne hanı benı doldurdugu ıdda edılen kız ozgeyı sevmıo hazal ozgeyı sevmıo sıma dıye bır kız var onla oturuyorum o da ozgenın yaptgnı yanlıs buluo ben ortada kaldım buqun cok kavga oldu arkamdan ozge cok seyler soylemıs ben de soylemıstım ama bırbırımıze syledık neler soylendıgını ben ıcımdekı herseyı soyledım ama yenı seyler duyuyordum özge hazal senın hakkında sunu dedı dıyo hazala soruyorum hersey uzerıne yemın edıyo hayır ozge dedı bunu ne kadar sınsı ozgeye dıyorum o da yemın edıyo hazal dedı ortada kaldım ve patladım o an agladım... hazall benı savundu ozgeye karsı felan bırde.. sonra hazal cok agladı rehberlıge gıttı ozge de sınıfta agladı ben de artık ne yapcagımı sasırmıstımm.. ozge benle oturmak ıstedı ama ben sıma ıle oturuyodum ozgeye soyledım oturamayız senden once sıma ıle oturuyodum sen varsın yıne onla oturcam dedım bozuldu ona da ıste ya ben cok arada kaldım kızlar ne yapmalıyım nolur yardım edınnn kafam cok karısıkkk...!!

2. 8 Kasım 2009
  3. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.121
    Ödül Puanları:
    238
    canım yaa,keşke bi nokta koysaydın,büyük harf küçük harfe dikkat etseydin,bu nasıl bir anlatım?yarıya kadar uğraştım ama devamını getiremedim,kusura bakma....burda açılan hiç bir konu cevapsız kalmadı ama bak seninkine yorum yapılmamış çünkü eminim kimse okumaya katlanamamıştır...umarım sorununa çare bulursun.

4. 8 Kasım 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yavrum sen kac yasindasin?fisfisfis

Kresteki cocuklar ancak böyle dertlerle ugrasir...:hulya:

Yok özge bunu demis, yok hazal söyle yapmis, yok bende minenin yanina gittim....ohoooo....kafamçokkarıştı

Bunami bu kadar üzülüyorsun sen? Birak ikisinlede arkadaslik yapma en iyisi....ne üzül nede sinirlen:nazar:

6. 8 Kasım 2009
  7. umram

umram doğmak ölmekle başlar Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pardon lise mi bu kızım bu ne takıntı seneler anlatıyosun hayat önüne çok şey sunacak akıllı olanlar iyiyi alır hepsini çöpe at rahatla hayatın tadını çıkar. geleceğine sahip çık bırak kim kimle kavga ediyorsa araya girme yanan sen olursun akıllısın takma sen bunları herşey geçer sende güler geçersin

8. 9 Kasım 2009
  9. LiLiaN

LiLiaN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    buyuceksin daha:nazar:

10. 9 Kasım 2009
  11. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    :))) Bütün derdin bu olsun be güzel çocuk. Ama koca koca kadınların arasında dolanma burada. Senin yaşında o kadar çok güzel şey var ki bu sitede takılmaya gelene kadar. Hatta bence internetle de öldürme enerjini. Sevgiler.

12. 9 Kasım 2009
  13. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar yapmayın lütfen küçüksün,geçer demek yerine biraz yardımcı olun.onun yaşının gerektirdiği sorunlar bunlar tabiki ona çok büyük sorunlarmış gibi gelecek bunu zamanla öğrenecek 25-30 yaşındaki gibi olgunlukla karşılamasını bekleyemeyiz ki bu şekilde ciddiye alınmazsa kimseye hiç bir derdini anlatamaz yaşını falan geçelim yardımcı olalım dimi yerimseniben

güzelim arkadaşlarınla her dönemde sorunların olabilir kafanı karıştırma boşuna hangi arkadaşının yanında daha mutluysan ve kendini rahat hissediyosan onun yanında ol yerimseniben

14. 9 Kasım 2009
  15. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşıma katılıyorum kimsenin hevesini kıırmamak lazım
    kız kendisine göre dert olduğunu düşündüğü birşeyi bizimle paylaşmış biraz daha yapıcı yorumlar yapmamız gerekiyor

canım kendini bu kadar yıpratmaya değmez
    inan ilerde karşına çok daha ikiyüzlü insanlar çıkacak o nedenle herşeyi bu kadar takmamalısın kafana
    lise çağlarında olur böyle şeyler ama ilerde geriye dönüp baktığında hatırlamazsın bile
    bence yeni arkadaşlar edin kendine ve kimseyi de hayatının merkezine koyma
    tamam insanın bi dostunun olması çok güzel ama senin örneğinde de olduğu gibi doğru insanı seçemediğin zaman böyle çok üzülürsün
    o nedenle hiç üzme kendini derslerine çalış bu güzel yaşlarının tadını çıkarmaya bak

16. 9 Kasım 2009
  17. :)))) gecer gecer

18. 11 Kasım 2009
  19. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    nie bu sitenin yarısı kapsama alanı dışında ya. ekşinlı konu oldu da ben mi kaçırdım ben de gri olcam yaa mafoldumben