Kzlar sinirden delirmek zereyim :@

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve prettywitch tarafından 15 Kasım 2009 başlatılmıştır.

15 Kasım 2009
    Konu Sahibi : prettywitch
  1. prettywitch

prettywitch Hakk,Vedûd,Tevvâb,Selām, Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    erkek arkadaşımın 2 tane arkadaşı vardı biri kız biri erkek ve bu ikisi sevgiliydi halende öyleler ben erkek arkadaşıma dedim ki arkadaşlarına ayrıldığımızı söyler misin dedim niye dedi söyle vericekleri tepkiyi merak ediyorum dedim. neyse söyledi msnde konuşuyorlardı bende yanındaydım ikiside dediki kanka ii ki ayrıldınız ii oldu falan dedi . bende dedim ki gör bakalım nasıl arkadaşlarmış bunlar ya ben ya onlar dedim. erkek arkadaşımda beni tercih etti bunlarla görüşmedi msnden sildim . teline msj atmış kız olan erkek arkadaşımda terslemiş az önce erkek arkadaşımın facebook adresine girdim birde ne göreyim kız olan eklemiş :eek:klava: bende kabul etmedim yaa gerçekten isimlerini duyunca deliriyorum resmen ya çok sinir oluyorum hangi yüzle ekliyorlar acaba erkek arkadaşım yeterince sert davranmadı mı onlara diye düşünüyorum lütfen yardım edin ya ne yapmalıyım

2. 15 Kasım 2009
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım ya neden takılıosunki demekki sende onlara güvenmiyormussun öyle bir soru sordurtmussun sen kendi arkadaslarına söylesen belki onlarda iyiki ayrıldın yakısmıodunuz fln derler bazı insanlar içinde saklar ilişki bitnce söyler takma ya senin sevgilin yanındamı deilmi o yeter

4. 15 Kasım 2009
  5. EU3

EU3 Guest

çok cocukça şeyler olmuşş anlam vereemedımm sen neden takıyosunkı arkadası ne derse desin sız bırbırınızı sevıossanız sorun yok

6. 15 Kasım 2009
  7. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    neden öyle bir şey yapmasını istedin ki

8. 15 Kasım 2009
  9. cucuma

cucuma ~hukuk güzeli~ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    değmez..

10. 15 Kasım 2009
  11. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    birincisi sen neden öyle bişey yapmasını istedin.ikinci olarakta arkadaşları neden senle iyiki ayrılmış demişler erkek arkadaşına??? senle ilgili problemlerimi var?

12. 15 Kasım 2009
  13. prettywitch

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    [QUOTEbirincisi sen neden öyle bişey yapmasını istedin.ikinci olarakta arkadaşları neden senle iyiki ayrılmış demişler erkek arkadaşına??? senle ilgili problemlerimi var?
    ][/QUOTE] ya biz erkek arkadaşımla kavga ettiğimizde kız demişki benim için seni üzerse saçını başını yolarım onun bende bunu duyunca delirdim o kim ki bu şekilde konuşuyor sonra ben bir daha kızla konuşmadım ve her seferinde ben çok üzüyormuşum erkek arkadaşımı falan hep böyle diyorlarmış başkalarına bende oyüzden böyle bir şey yaptırma gereği duydum ben onu üzüyorum diye onlarda iiki ayrıldınız falan demiş aslında alakası yok beni kızdırdığı olaylara sessiz mi kalıcam aman o üzülmesin boşver mi dicem böyle bir olamaz

14. 15 Kasım 2009
  15. prettywitch

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ya zaten sorun o değil erkek arkadaşım her ikisinede bir daha sizinle görüşmek istemiyorum gibi birşey demişti sanırım ama bunun üzerine tekrar kız bunu facebookta arkadaş olarak ekliyor benim sinir olduğum konu bu olay çok önce yaşanmıştı ama bugün gördüm ki kız eklemiş facebook a ona sinir oldum

16. 15 Kasım 2009
  17. cucuma

cucuma ~hukuk güzeli~ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaç yaşındasın?
    ona göre yorum yapalım :sm_confused:

18. 15 Kasım 2009