Kzlar sinirim ok bozuk.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nora2010 tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

22 Ekim 2009
    Konu Sahibi : nora2010
  1. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    Destegınıze ıhtıyacım var.bende bı eltı varkı sormayın.6.5 aylık hamıleyım.alta bız oturuyoruz ustte onlar.kaynımlada onunla da gorusmuyoruz.onun yuzunden abı kardes arası acıldı.cok anlayıssız ınsanlar.herzaman gurultu ederler.az oncede yıne malum terbıyesız seslerını duydum sıddetlı bı sekılde.daha fazla dayanamadım muzık actım yuksek ses. en fazla 10 dk.muzık kendılınden kapandı.bunlar kavga etmısler sanırım.bende esımı aradım dedım bn bole bole yaptım o da bana kızdı nıye onlara uydun dıye.zaten anlayıssız ınsanlar dedı.cık dısarı gez onları duyma dedı.ılla kavga mı edelım dedı.en fazla 10 dk kızlar ya.sırf ıgrenclıklerını duymamak ıcın.bır yandanda bulasık yıkıyordum.ıyıde kızlar evde ıs yapıyordum ya.valla sınırden hala aglıyorum allahım yuce rabbım dusmanımın basına vermesın.kırada oturacak durumum da yok.sadece esım calısıyor.mecburum yanı katlanmaya.bu satırları zor yazıyorum ınanın.esımle cok mutluyum hıc bı sorunum yok ama rabbım sabır versın.allahım kurban oldugum kımseye vermesın bole seyler...

2. 22 Ekim 2009
  3. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok zor allah yardımcın olsun anlayışsız insanlarla uğraşmak gerçekten zor hele elti görümce kayınvalide ama sabretmek zorunda kalıyoruz birşeylere hamilesin bak takma kafana bebişinde üzülür sonra. kirada da otursan yine ses geliyo gürültü ben sitede oturuyorum üst katımda 2 tane genç çocuk var nasıl kavga ediyolar bize kadar geliyo sesi. ama birşey diyemiyon işite boşver herkesin kendi terbiyesizliği sen eşinle mutlusun önemli olan bu keyfini çıkar evliliğinin hamilesin de ne güzel. sadece sabır cenabı hak karşılığını veririr.

4. 22 Ekim 2009
  5. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    çok tesekkur ederım cnm bole zamanlarda ınsan guzel bıkac kelıme duyunca cok mutlu oldum cok sagol.cnm bu arada kocaelının neresınde oturuyorsun ben gebzede oturuyorum.gercekten rabbım sabrını verıyor.az oncede cıkarken bagıra bagıra merdıvende bana bela okudu gelın hanım daha 3 aylık bu gelın bense 2.5 yıllık.ınsallah cocugunu kucagına alamayasın dıye bagırdı.rabbıme sıgınıyorum.ama gercekten cok sınır bozucu...

6. 22 Ekim 2009
  7. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    allah sabir versin o kadini bogasim geldi..kim oluyosunda sen böle bi beddua ediyosun..allahindan bulsun vicdansiz

8. 22 Ekim 2009
  9. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    tesekkur ederım cnm hala aglıyorum ınankı.bırazdan esım ısten gelecek benı bole gormemesı lazım ama elımde degıl.esım herseyın en ıyısını hakedıyor...onu cok sevıyorum...sabır versın rabbım bana bıze coook ıhtıyacımız var...

10. 22 Ekim 2009
  11. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim yaa moralini bozmaa ya bak hamissin bide...

12. 22 Ekim 2009
  13. figen_figen

figen_figen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne manyak insanlar var. 3 ayda kokutmuş ortalığı. ne olursa olsun hamile birine öyle beddua edilmez. takmamaya çalış. zor olacak ama madem ordan taşınamıyorsun, onlarla başetmeyi umursamamayı öğrenmek gerek.

14. 22 Ekim 2009
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    sana çocuğunu kucağına alamayasın diye mi bağırdı..
    inanmıyorum.şoklardayım..
    hangi vicdansız;hamileye yada anneye yavrusuyla sınanması için bela okurki..
    Allah islah etsin..ne diyeyim.
    belaya sormuşlar nerye gidiyorsun diye;çıktığım yere demiş..
    bu söz kulağına küpe olsun.canını sıkma.Allaha havale et.
    bebeğinide üzme sakın içerde..

Son düzenleme: 22 Ekim 2009
  16. 22 Ekim 2009
  17. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    iğrençkadın ya sıkma canını arkadaşım

18. 22 Ekim 2009
  19. beren34

beren34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bence hiç kafana takma umursama ayrıca müzik açman onu önemsemediğini gösterir bence hamile sin bol bol dua et muhakkak kabul olucaktır Allah devamlı iyi olanın yanındadır hem bak eşinle çok mutlusun bende eşimle çok mutluyum bazen bana geliyorki bundan daha güzel ne olabilir birde anne oluyoruz oda Allahın bize hediyesi şükür edelim canım herşey dört dörtlük ne zman olmuş bazen bende akraba olaylarına çok dalıyorum ne oluyor eşimle huzurumuz kaçıyor yani değmiyor inşallah eşin bebeğin ve sen çok çok mutlu olursun gerçekten içimden geldi kendine iyi bak üzülme iyiler kazanır..