Kzlar sinirlerim cidden tepemde of!....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dj_sinem_0106 tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : dj_sinem_0106
  1. dj_sinem_0106

dj_sinem_0106 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya az once esım aradı babası annesını evden kovmus annesı bır gece ıste yatmıs esıme oglum sızde kalayımmı demıs oda kabul etmıs yarın gelıyomus ayy bu ne sımdı ve ben yenı ogrenıyorum keısnlıkle ıstemıyorum ben 1 yıl bunlarla aynı evde oturdum tam kurtuldum derken kabus gerı donuyo ben bu gecede hıc uyuyamam allahım bu reva mı bana kızı var aılesı var gıtsın onlarda kalsın yaa esımdede var suc annesı demıskı sıneme sor oglum ona gore demıs aranızda tatsızlık cıkmasın demıs ama benım akıllı esım bana danısmadan anne sınem ne desın bır sey demez demıs ya allahım kac gunlugune gelıcek bu sımdı ben o eve gelın gıttgımde sankı eve gelın gelmedı uzerıe kuma gıtmıstım hangı yuzle gelebılıyo kı onların yzuunden bosanmaya karar verdım tam ayrı eve cıktım kurtuldum derken ... allah'ım aklıma mukayese ol yarabbım kızlar ne olur bır seyler dıyın hemde cok acele cıldırıyorum cunku ya ben annemlerde kalayım en ıyısı kendısı otursun anasıylaaaaaakötükedihüsokötükedihüso

2. 12 Aralık 2009
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.032
    Ödül Puanları:
    463
    her ne yaşamış olursanız olun (bakın ne yaşadığınızı bilmiyorum) ama o şuan resmen sokakta kalmış bir kadın. ne demek nereye giderse gitsin.

üstelik oğlumun evi diye habersiz gelip kurulmamış da. "oğlum karına sor" demiş
    bilmiyorum tavrınız tuhaf geldi...

4. 12 Aralık 2009
  5. dj_sinem_0106

dj_sinem_0106 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    annnesı babası var kızı var gıtsın onlarda kalsın

ama tabı bunu ben ıstedım elıme dussun dıye cok dua etmıstım

ya ıstemıyorum 1 yıl cektım aynı seylerı yasamak ıstemıyorum

gıtsın kadın sıgınma evınde kalsın onların yuzunden bosanıcaktık

herseyde onların sucu vardı hıc bırseyı unutamıyorummm

ya ben yenı kurulu duzen kurdum otel parasını vereyım gıtsın otelde kalsın bananeeeeeeeeeeee

6. 12 Aralık 2009
  7. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    bence böyle yapmayın aranızda ne geçmiş olursa olsun. gün gelir aynı durumda kalırsınız allah göstermesin. hayat bu kime ne olacağı belli olmaz.

şimdi sizin sıranız. öyle bir davranın ki size yaptıkları için utandırın.

8. 12 Aralık 2009
  9. BenAskMelegi

BenAskMelegi ol DE olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bencede ne yaşamış olursanız olun tavrınız çok yanlış bu tavrı annesi sizde uzun bir süre kaldıktan sonra vermeniz daha yerinde olurdu ne yaşamış olursanız olun ortada bi gerçek var sizin kocam dediğiniz adamın annesi o eşinizi 9 ay boyunca karnında taşımış biri bu laflarınızı haketmemesi için yeterli sanırım

10. 12 Aralık 2009
  11. Bammbik

Bammbik SiGaRaYa HaYıR :lepi: Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bana göre aranızda ne yaşanmış olursa olsun eşinizin "ANNE"si hakkında konuşmalarınız hoş değil..

Muhtaç olmuş sizin evinize gelmek istemiş sizin şimdi onu ezmek için surat asmak değil, en iyi şekilde ağırlamanız gerekir diye düşünüyorum..

Son düzenleme: 12 Aralık 2009
  12. 12 Aralık 2009
  13. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.032
    Ödül Puanları:
    463
    herhalde çocuğunuz yok, olsaydı bu kadar geniş konuşamazdınız... :eek:lmaz:

14. 12 Aralık 2009
  15. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sana biraz hak vermiyor değilim çünkü zamanında belliki eşinle aranızda bayağı bir sorunun olmuş ama ne olursa olsun canım şu anda size ihtiyacı var sen elinden geleni yap baktın aynı huyları devam ediyor o zaman eşinle konuş belki 1-2 gün kalır daha sonra kızına falan gider mutlaka ama böyle yapma şimdiden kendi kendinide yeme boşyere neticede eşinin annesi

16. 12 Aralık 2009
  17. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    geçmişe yönelikk ne yaşadınız bilemiyorum ama kendi kızına gitsinn annesi babasına gitsin demeniz çok yanlış erkek evladı varken tabiki size gelicek şuan sinirlisiniz o yüzden bukadar tepki gösteriyosunuz die düşünüyorum.biraz sakin olun bi gelsin bakalım kadın neler yaşadı noldu kocası neden evden kovdu arar kayınpederinizle konuşur barıştırırsınız. yazık ya

18. 12 Aralık 2009
  19. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    yaptığınız çok ayıp,ayrıca tavırlarınızda çok çirkin.
    ne demek kadın sığınma evinde kalsın, ne demek parasını vereyim otelde kalsın.
    nasıl bir insansınız siz.eşiniz annesini bu durumda eve alırken sizemi soracaktı birde?sokakta kalan sizin anneniz olsaydı siz sorarmıydınız?ben sormazdım...
    düşmanınız olsa (ki ne yaşamış olursanız olun sonuçta eşinizin annesi) sokakta kalmasına gönlü razı olmaz insan olanın.
    üstelik bu durumu kayınvalidenizin hatasını anlayıp,aranızın düzelebileceği bir fırsat olarak düşünmektense, durumu daha da facia haline getiriyorsunuz.
    sokakta kalan annesini evinize kabul etmedikten sonra,hangi yüzle eşinizin koynuna gireceksiniz...
    ayıp çok ayıp.
    ve gerçekten yazık..
    Allah size vicdan versin diyorum...