kzlar yardım edinn banaaa saçlarm yüzünden bunalma grdm:( :s

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve tuqcee_ tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : tuqcee_
  1. tuqcee_

tuqcee_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saçlarm zaten syahtıı..ynede çok parlasn die syah kınaa yaktm .. snra kızıl istedmm defalarca orealle açldı:S mahvoldu saçlarmm ewt şuan yarm yamalakda olsa kzıl saçlarm.. ama uzun saçlarm kısack kaldı yanmaktan:KK43:( şmdide sarı istiorumm ama kzıldan sarıya dönmk içn tekrar açmak grek o yüzden saçlarımıda tamamen kaybetmek istemiyorum:KK43:( ama sarı çlıları görnce üzülyorum ya htaym şu renge:KK43:(( saçlarm syah ama beyaz tenlymm ve bu rengi çok istiorum yaa bikaç sene beklememmi grek kzlarrr:KK43:(( ne istion saçlarndan dediinizi uar gbym ama napm:çok üzgünüm

2. 2 Eylül 2009
  3. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    biraz bekle cnm zaten yanmış saçların bakım fln yap toparlansın ondan sonra sarıya gecersin

4. 2 Eylül 2009
  5. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bak ben sana saç hikayemi anlatim snde ona göre karar wer=) saçlarımın doğal rengi koyu kumraldı aslnda kahwe gibiydi değişk bir renkti neyse..ben gittim uçlarına kızıl attrdım o kızıl aktı aktı aktı turuncu oldu snra okadar hoşuma gittiki dedim ki turuncu yaptırcam snra ben gttim saçlarımı orielle açtırdımm turuncu yaptırdım amaa uçlarımdaki gibi olmayınca 2 ay snra gittim bakır yaptrdım snra ayy bu ne dedim beğenmedim kendim boya aldım tarçın bakır yaptım onu beğendim 2ay kullandım snra sıkıldım çikolata kahwe yaptrdım beğenmedim kızılın tüm tonlarına boyattım en sonn öyle bir boyayla boyadım ki saçımı kızıl bir damla akmadı ama içimdede hep bir sarı aşkı wardı hep korkuyordum yakışırmı yakışmazmı diye..en son bir cesaret kendi aldığım açıcıyla saçlarımı açmaya kalktım =)))sonuç ana saç rengim yeşil kızıl olan yerde bir damla açılma yok ee tabi soluğu kuaförde aldım 6 ay geçmişti orielle tekrar açtırdım ne oldu saçlarım yandı tabikide bende gittim bal rengi boyattım ama bildğn b*k sarısı oldu berbat snra hemen gittim kumral yaptrdıım derken şimdi kelim=)) bence iyi düşün ewet sarı saçç çok güzel yakışanada ayrı bir güzellik katyor ama sağlıklı bir saçın yoksa sarı saç hiç bir işe yaramıyor bnce ilk saçını düşün bir sene kadar bekle boyatma uzadkça kestr saçın kendine gelsin snra git sarı yaptr orieli fazla kullanma saçı öldürüyor..benim bu saçıma yaptıklarımın hepsi 7 ay içinde oldu şimdi sorsan asla boyatmazdm oyuncak bebeğin saçları benimknden daha bakımlı sağlıklı bence iyi düşün hewesin uğruna saçını öldürme deneyimli bir arkdş tawsiyesi olsun sana :KK66:

6. 2 Eylül 2009
  7. tuqcee_

tuqcee_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewt cnm ya beklicem mecburenn...

8. 2 Eylül 2009
  9. handealan

handealan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Valla tatlım ya ne bu böle her gördüğünü isteme merakı allah askına yapma sarı insanı cok kart gösteren bi renk zaten ne gerek var bence cok beklemelisin bu zmaan zarfındada saclarına cok ısı ugulama bakım yagları falan al bi seneye yakın zaman da anca toplanır .sonra cok istersen yaparsın ama ben yinede bu kadar zıt renk değişimlerine cok karsıyım

10. 2 Eylül 2009
  11. tuqcee_

tuqcee_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canm üzüldm gerçekten saç hkayene..:KK43: aa aynyz sennle glba çnkü bnde saçlarmn rengyle çok uğraşıyorum.. çok uyardlar dha öncedende ama laf dnlemedm işte.. olan oldu ksack kaldı saçlarm. hkayeni anlattığın içn saol cnm bnm artk vazgeçtm uzamasını bklicem glba..:) ama hla bi sarı tutkum var :)

12. 2 Eylül 2009
  13. tuqcee_

tuqcee_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklsn.. bnde farkndaym saçlara hakszlk ediorum:KK43:( ama ne blm işte saçlarma çok önem vriyrm illa güzel olcak :S bi renk şma gttysede yaptıramıyosam içm içmi yiyoS

14. 2 Eylül 2009
  15. tuqcee_

tuqcee_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bide sarı saçlılar hep farklı gelyo bna:S:S

16. 2 Eylül 2009
  17. melekkk_

melekkk_ Guest

bnmmdee 2 ay içinndee 3 kez oryal değdi saçmaa ilk açtrdmmdaa hiç bi yıpranmaa olmadıı amaa turuncu olduu beğenmedmm 1 ay snraa tekrar aççtrdmm tamammenn çok hoş bi sarı oldu ama aralarda kızıll kalldıı we ikinci oryalimee rağmenn saçlarmm yinee yıpranmamışştıı ama bn o kızıllıkları kafayaa takınca oralarrdaa açtrmm derkenn saçlarr lastik :KK70:snnraa süreklii kestrmeyee başladmm bakmm falann amaa rengnii yinee beğenmedmm içinn geçen hafta tekrar boyattmm nesekii bunu beğendmm :KK70::KK70: şimmdii saçlarmm hala lastik gbii bakım we sık kestrmek şart anca fönlüyken adama benzioo bikaçgn snradaa kaynak yapptrcmm ahh ahh bu saçlarlaa nie bu kdrr uğraşıooss yaa sanadaa tawsiiyemm beklee sabrlı oll bn olamadmm amaa sen oll :KK70::KK70:

18. 2 Eylül 2009
  19. orchidea

orchidea Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    uçları yanmış, püskül püskül olmuş sarı saçlardansa, hiç boyama daha iyi bence. hem saçlarına da bakım yap haftada 2 kez, yağlarla falan. yazık saçlarına. sağlığına kavuşsun önce.