Kzlar, yardm edin bana ne olur.!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve lale_00 tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : lale_00
  1. lale_00

lale_00 Guest

aslında yazıp yazmamak konusunda çok düşündüm..çok utanıyorum kendimden ama bu düşünceylede yaşamak istemiyorum...20 yaşındayım.1 buçuk yıldır sözlüyüm.birbirimizi çok seviyorduk herkesin gıptayla baktığı bi ilşkimiz vardı.çoğu sevgililer gibi bizde özel bazı şeyler yaşadık..ama bu ileri gitmedi asla.gerçkden yazarken bile çok utanıyorum.lütfen anlayın beni..sözlümle bi birlktelik yaşadık asılda birliktelik bile denemez buna..üzerimizde kıyafetlerimiz vardı..sadece dokunuyoduk birbirimize..elini iç çamaşırımda gezdirirken biraz bastırdı ama hemen çekti zaten..parmağını falan sokmadı sadece iç çamaşırımın üzerinde gezdirdi elini.eve geldiğimde iç çamaşırımda kan vardı akıntımla beraber çok az kan gelmişti..bu konularda gerçkden çok bilgisizim.neden kan geldi anlamadım..canım yanmadı bi ilişkide yaşamadık..o günden beri çok üzgünüm.bu konularda hiç bi bilgim olmadığı içinde buraya yazıyorum..kızlık zarım yırtılmış olabilirmi..bu kadar kolay yırtılabilirmi.bana yardım edin lütfenn..cevaplarını bekliyorum :a015:

2. 3 Eylül 2009
  3. concealed

concealed Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    niye bu kadar utanıyorsunki? kimsenin seni yargılamaya hakkı yok. bence ortada utanılacak birşey de yok.

ayrıca anlattığın şekilde kızlık zarının bozulması zor bence.ama yine de ancak doktor söyleyebilir bunu. eğer senin için çok önemliyse bir doktora gitmen daha iyi olur...

4. 3 Eylül 2009
  5. lale_00

lale_00 Guest

ben mi bu kadar büyütüyorum bunu bilmiyorum..ama bu düşünce bile beni çok üzüyor..dediğim gibi bi ilişki yaşamadık ama kan neden geldi bilmiyorum.:KK43:

6. 3 Eylül 2009
  7. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    NıŞanlıyken sÖzlÜyken ben hıÇ bırŞey paylaŞmadım (abartmadan) dıyen yalan sÖyler. Hatta ıstısnala dıŞında Şımdıkı kızlar lıse dÖnemlerınden Önce Çok daha fazlasını yaŞıyolar ama hıÇ Çekınmıyolar maŞallah(Çevremde o kadar Çok varkı yanlıŞ anlaŞılmasın) kı o sızın sÖzlÜnÜz ıse yakınlaŞma olması normal. Sanmıyorum kı kızlıĞınız bozulsun anlattıĞınız olaydan ama olakı Öle bıŞıy olmuŞsa bıle sÖzlÜnÜz bunun farkındadır onunla paylaŞın Çok takıyorsanızda bı jnekoloĞa gıdın ıÇınız rahat olsun.

8. 3 Eylül 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.628
    Ödül Puanları:
    363
    Cıksssss yırtılmamıştır..:ecrin_bebek:
    Bir doktora görünün de kanın neden olduğunu öğrenin..gamyoncuiremsu

10. 3 Eylül 2009
  11. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    sözlünüzle bunu paylaşın ve bir dr a gidin derim ben

12. 3 Eylül 2009
  13. lale_00

lale_00 Guest

doktora gitmek istiyorum ama cesaretimi toplayıp bunu nasıl yaparım bilmiyorum..benim bildiğim kızlık zarının bozulması için penisin vajinaya tam olarak girmesi gerekir..bizim böle bişeyiiz olmadı.ama neden ki ya :KK43:

14. 3 Eylül 2009
  15. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    biz burda bunu nasıl bilebiliriz ki.....
    en iyisi doktordan alacagınız sonuçtur......
    bu kadar üzülüp sorun ettiniz.....madem vakit geçirmeden doktora gidin rahat edin.......

16. 3 Eylül 2009
  17. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.560
    Ödül Puanları:
    163
    zaten sözlüsün içine girmedikçe bozulmaz ne saçma soru ya korkun varsa yaşamışsın birşeyler yoksa neden korkuyon git bir doktura burda sana kızsın diyeceğiz sende inanacak mısın asıl cevanı bir kadın doğuım doktoru verir. zaten evleneceksiniz anlat sözlüne

18. 3 Eylül 2009
  19. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence doktora gitme.
    sözlüne anlat olayı,birşey olduğunu da sanmıyorum.