Kzlar yardm edin dengesiz bi sevgilim var =(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve queen_45 tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : queen_45
  1. queen_45

queen_45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhba arkadşlar

başlıktada anlaşılacaqı gibi denqesiz bi sevqilm var ne zmn ne yaptıqı belli olmuyor
    bi hafta öncesine kadar aramız çok bozuktu bana sürekli mesaj atan yarım saatte bi arayan sevqilm deqşmişti ne arıyordu artq nede msj atıyrdu çok ilqisizdi bana karşı ble olmasına dayanamadm
    ve alıp karşıma konuştum neden böle soquksun nedn deqştn die sordum bana deqşmdqni söledi ve daha dkkatli davranacqnı söledi tmm deyp kapattm knuyu
    1 kaç qn qçmdi aradan ayrılmak istedqini söledi ve ayrıldık 1 hafta snra tekrar barıştık resmn cocuk oyuncaqına döndü neyse
    barıştktan snra gayet düzldi aramız ilk qnlerdqi gibydk ama 2 3 qndür yne aynı ilqisiz sanqi artq bni istemiyr qibi yani en azından bn öle anlıyorm
    sizce napmalıym ayrılmalımıym? ayrılmayıda hiç istemiyorm çnkü çok seviorum kafam çok karışık napıcaqımı hç bilmiorm nolur fikir verin bana :gitme:

2. 17 Ağustos 2009
  3. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben yorum yapamayacagim kusuruma bakma,derdini pek anlamadim,cünkü yazma seklin bi acayip, g yerine q harfini kullaniyorsun,neden ? eksik harflerle yaziyorsun,kusura kalma derdini anlamadim...

4. 17 Ağustos 2009
  5. birsam

birsam Guest

ne yapcaksın AYRILCAKSIN tabi.ne o öle.sıkıldım ayrılalım. sıkıntım geçti barışalım.ne saçma ve çocukca

6. 17 Ağustos 2009
  7. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Ne kadar süredir birliktesiniz ? Bence sevgilin yeni birisini bulacağını düşündü ayrıldı,yeni aday olmadı geri döndü ama şimdi döndüğüne pişman..ılgisizlik,ayrılma çanlarının çaldığını gösterir..

Son düzenleme: 17 Ağustos 2009
  8. 17 Ağustos 2009
  9. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    ne istediğini bilmeyen biri ile bir ilişki çabasındasın ...
    canını daha fazla acıtma .... son ver!

10. 17 Ağustos 2009
  11. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen canım ya türkçe harfler kullan lütfen
    Madem dengesiz senin yapabileceğin birşey yok malesef zaten her şeyini kabul ediyorsun ayrılıyor ama tekrar barışıyorsan senin eksin değill ona karşı pozitif davranışın daha fazla

Ona rağmen kıymet bilmiyorsaa bırakacaksın!!:nazar:

12. 17 Ağustos 2009
  13. DeliMavi

DeliMavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bence bu dönemde sevgilinin bir sıkıntısı var,ya bunu öğrenmeye çalış yada bir dönem ayrı kalın zamana bırakın ilişkinizi,yoksa bu şekilde zaten ilişki yıpranır...

14. 17 Ağustos 2009
  15. EU2

EU2 Guest

deneme tahtasımısın sen bi ayrıl bi barış nasıl bi ilişki bu böle olmuyo ayrılalım aa yok gel gel barışalım 2 3 gün yan yana ol sonra hoop yine ayrıll.. Güzelim ilişki aşk die bişi yokki sizde.. hee sen seviyorum aşığım diyorsun ama buda tek taraflı olmaz be güzelim nereyee kadar sürücekki ??

16. 17 Ağustos 2009
  17. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Oyuncak etmiş o da.
    Ayrıl o sevqiliden hayır gelmez.

18. 17 Ağustos 2009
  19. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayy bu adamın ne sevdiği belliiiiii ne de sevmediği ya gercekten bir sıkıntısı var yada baska seyler var alıp karsına konus desem zaten değişmediğini söylemiş bazı erkeklerlede aynı frekansa girip konusmak cokk zordur bence zamana bırak nasıl sonuc daha net olur çünkü dogal olacaktır davranısları