Kzlar yardm

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve brokenn tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

10 Nisan 2009
    Konu Sahibi : brokenn
  1. brokenn

brokenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkdaşlar şuan kendimi çok kötü hissediyorum nişanlıyım evlenmeme çok az kaldı az önce nişanlım aradı merkeze gitmiş dedi ev için uğraşıyorum hiç bişey yapamadım
    (ev tuttuk bu arada) doğalgaz ve suyu üzerime geçiricem ama kira kontratı olmadğı için yapamadım dedi bende normal bi şekilde dedim neden haber vermedin yaa sinirlendrme beni hadi kapatıyorum dedi iyi dedim kapattı abartıyorumuyum acaba regl dönemindeeyim bide =(( aynı şeyi ben yapsam kıyamet koparr ölee kaldım msj yazim diyorum ne yazacağımı bilemiyorum beynim durdu yaa ne yapmam lazım bnm şimdii :a015:

2. 10 Nisan 2009
  3. EU1

EU1 Guest

amann bende bişey sandım cnm ya 5dk sonra ara hiç bişey olmamış gibi konuş msj falan da atma ilk arıyomuş gibi naptın cnm halletinmi falan de

4. 10 Nisan 2009
  5. evlilik arifesinde sinirler gerilebilir ama bence abartmayın. sakin konuşmayı deneyin. stresten birbirinize girmeyin..
    şimdiden mutluluklar..

6. 10 Nisan 2009
  7. brokenn

brokenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ama haber vermesi gerekmiyomuydu çokmu zor yani

8. 10 Nisan 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Adam zaten bunalmış sinirlenmiş yapamadı diye belliki senirli bu besbelli yani be bile anladım burdan sen nasıl anlayamadın nişanlını?? ona şimdi slm versen küfür etiş gibi olursun çünkü oda uğraş veriyo..sende " bana neden haber vermedin" diye söylenince doğal olarak patlayıverdi sana .. zaten koşuşturuyorum yapamadım birde sanamı haber vermeyi düşünücektim o an demediğine şükret, sinirlendirme beni demiş ve kapamış teli.. bene msj at " Fevri davrandığım için özrü dilerim" diye.. ve biraz siniri geçince ararsın belkide sana fırsat kalmadan o mesajın üstüne arayabilir nişanlın...

10. 10 Nisan 2009
  11. brokenn

brokenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm ben ona sinirli bi şekilde demedimkii sadce nedne haber vermedin dedim normal bi şekilde

12. 10 Nisan 2009
  13. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sinirleri bozulmuştur canım :)
    bu da dert mi şimdi :)
    üstüne gitme bikaç saat,geçer...

14. 10 Nisan 2009
  15. EU2

EU2 Guest

hayatım dedimya ona slm versen küfür etmiş gibi olursun şuan.. çünkü yeni evleniceksiniz koşuşturmacada erkek ve üzerine çok şeyler düşüyor olmadığı zamanda geriliyor doğla olarak ( ablamda yeni evlendi ordan biliyorum bu tür olayları) en yaknınıda sen olduğun için nazı sana geçiyor ve öyle dedi telde ,bence msj atmalısın tatlım o zaten mesajdan sonra aricak seni emin ol..

16. 10 Nisan 2009
  17. EU1

EU1 Guest

ya cnm birdaki aradığında birşey olmaış gibi konuş uzatma bi kaç gn sonra dersin brdaha bana böyle davranma diyeama şimdi söylersen kızışır ortalık

18. 10 Nisan 2009
  19. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Senin bi derdin yok bence yerimseniben