Kzlar yardm :(((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve xderinx tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : xderinx
  1. xderinx

xderinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bundan 4 sene önce bi çocuk bana arkadaşlık teklif ediyordu.ozman dersanedeydik.ve ben kabul etmedim.nedense ısınamadım ve kabul etmedim.sonra aynı ünv.yi kazandık.ve ben biriyle çıkmaya başladım.o hala beni seviyordu.ve bu yüzden benden nefret etti içinde hep bi kin oldu.ben kendisini tercih etmedim diye.ve ben çıktığım çocuktan ayrıldıktan sonra da yine peşime düştü.görüşelim diye.bi kere konuşalım diye.bende üzüldüm ve sonunda sadece görüşmeyi kabul ettim.ve GELMEDİ! tabi bu yüzden uzun süre konuşmadım.yaptığı hatayı anladığını söyledi salaklık ettim nolur bu sefer buluşalım dedi valla gelicem söz gibi laflar etti.ben senden arkadaşlığından vazgeçemiorum çok seviyorum dedi.ve ben iyi niyetli olduğum için kabul ettim. bu sefer geldi.ama 1,5 saat sonra arkadaşları aradı kalması gerekmiş ve kalktık.yani kovmaktan beter etti.diyebilirim.bu nedir kızlar ben bişe anlamadım anlayan varsa bi zahmet bişe sölesin moralimi altüst etti:KK43: tabii ben duramadım mail attım ona herşeyi söledim.intikamını aldın diye. o da aradı ama ben açmadım daha da zaten konuşmamayı düşünüyorum...:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 16 Temmuz 2009
  3. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Sacmaladığının farkındamısın ??? Kaç yaşındasın 8 mi ? Merakla okudumm ne çıkıcak diye beklıyorum...Şaka gibisinn

4. 16 Temmuz 2009
  5. joeyfun

joeyfun şükür kavuştukk Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    238
    aman canım boşver sen ona bişeyler hissetmiyosan no problem kaybeden kendi olur :eek:

6. 16 Temmuz 2009
  7. xderinx

xderinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mysticgirl!! seviyeli konuşursan sevinirim burda birbirimizle dalga geçmek için yazmıyoruz.ya doğru konuşucaksın ya da yorum bile yapmıcaksın!senin gibilerden yorum istemiyorum zaten

8. 16 Temmuz 2009
  9. xderinx

xderinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya tabiki kaybeden o olucak ama bu hareketi kim yapsa insan bozulur kötü bi durum çünkü...yani bu insanın ne mantıkla yaptığını anlamış değilim bir öyle bir böyle

10. 16 Temmuz 2009
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    sen sen ol kimseye acıdıgın için konuşma sonucta acınan sen olursun!!

12. 16 Temmuz 2009
  13. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Boşver canım, görüşme böyleleriyle...

14. 16 Temmuz 2009
  15. joeyfun

joeyfun şükür kavuştukk Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    238
    bencede heleki o senin için bişey ifade etmiyosa..... çocuk senin peşinden koşuyo sonra takmıo, sen mi onu takıcaksınn sonunda istediğini elde etmiş oluyo seni bu duruma düşürerek intikam olayııı

16. 16 Temmuz 2009
  17. xderinx

xderinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet acıdımm çünküü 4 ssenedir aynı şeyleri yaptım ona belki bi haklı yanı vardır dinlemek için gittim demek böyle olduğu içime doğmuş bi türlü kabul etmemiişim oyüzden kompleksi çıktı ortaya.şu an daha çok acıyorum ama ona tabi farklı anlamda

18. 16 Temmuz 2009
  19. xderinx

xderinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar zaten bütün bağımı kestim yani ben böyle şeylere gelicek bi insan deilim.en fazla 2.ci şansı vardı onu da kaybetti zaten...